Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida te arvate runest?

Soovitatud postitused

umb mingi 6a tagasi sõber näitas seda (see oli veel rsc ) siis ta küsis et tahad ka kasutaja teha siis ma ütlesin et ei viitsi . siis mingi 1. klassis ´teine sõber ütles et ou üks jumala lahe mäng on, siis andis mulle mingi mithril fulli ja ise tegin iron fulli endale, mith fulliga ei julgend käia ringigi kuna arvasin et see kaob ära vms siis läksin ükskord wildi ja siis hakkas mingi ranger tapma ja tahtsin välja logida siis ütles et 10sec see onju ja sain surma :D enam edasi ma ei mäleta mida ma tegin aga mingi 2-3a tagasi tegin esimese pure ja siis saingi pihta rsile :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma sain teada ruunist mingi aastal 2003 ?

Sugulane mängis ise ja oli mingi hullem pro(combat 35?) . :D

Tegi minningut gold oredega ja õpetas ka mind minnima .

Mäletan , et käisin ruuni peal ringi ja korjasin igaltpoolt maast coinse ja sain mingi 3h-ga 2k coinse kätte ja olin ülihäpi . :D

Käisin hästi tihti sugulasega igalpool maailma avastamas , käisime suht tihti wildis , kus mind ära tapeti . :D

Mõne kuu pärast tuli Rs2 ja suutsin kohe seal ära surra . :D

Ruuni kaarti ei tundnud üldse , ma arvan , et ma eksisin mingi tuhat korda seal ära . :D

Santasid ja teisi raresid müüdi 100k eest .

Mäletan , et mul oli mingi rune scimmy ja addy full , kogusin seda raha mingi paar kuud . :D

Mingi loll tüüp vahetas minu rune scimmy tema rune 2h vastu . :D

Rohkem raha hakkasin teenima kui hakkasin lobstereid püüdma ja cookima .

Ostsin endale isegi santa , läksin wildi õigemini lureti wildi ja tapeti ära , loomulikult ei teadnudki seda , et wild isegi eksisteerib . :D

Peale mingi 1,5 aasta mängimist hakkasin tegema puresid ja teisi kasutajaid . :D

Lõpuks jäin ikkagi enda maini juurde .

 

Ise olin ka ruunist sõltuvuses , aga õnneks kuidagi isu läks ise ära .

Arvan , et ruun on hea ajaviide .

Ja kui keegi ütleb , et "oleks mul kasutaja nagu tanelil" , siis teadke , et tema alustas ka lvl 3-st ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kle,ma pole mingi newschooler.ma pole pk fänn.

Oldscoolerid on need,kes on karmid ja rikkad pkerid.

 

thanks for made my day(l)

 

Ise sain teada sõpradelt ja ma mäletan kui ma olin mingi combat 60 acc name RixBmx(rofl) ja siis käisin rsis ringi ja scammisin teisi öeldes, et ''Hello I am Mod Jan(vms) I can give you free stuff if you give me your password'' jne:D Suht paljud sain nii scammitud ja siis hakkasid klassivennad üksteist scammima, siis sain mina scammi, scammisin teisi klassivendi. Asi läks päris selliseks, et ''Türa nahhui sina scammisid mind, mine putsi ma annan sulle peksa jne'' Siis oli suvi(3 aastat tagasi ehk 5's klass) ja üks klassivend scammis minu sõpra ja siis minu sõber süüdistas mind ja peaaegu terve suvi ei käinud temaga läbi ja ei tahtnud temaga kohutuda kuigi ükskord tuli see aeg kätte ja ta ei teinud midagi.

Rsi pole enam tahtmist mängida kuna sain hiljuti scammi(13M dropped ja igast head stuffi). Bottisin ikka mingi 4-5 kuud ilusti seal vahel oli 10day ban aga nüüd pole enam viitsimist bottida isegi, vahest käin rsis sees ja vaatan, et kas kasutaja ikka alles ja pole scammi saanud:D Nii, et jah. Kasutajat ei müü maha kuna võibolla millagi hakkan uuesti mängima ja siis peab otsast alustama ja kahetsen müümist. Okei GF story, igav oli :D

Irl sõber oli kunagi sitaks hea staker arenal, stakes igapäev mingi phatte, santasi jne. Scammis ka raresi jne:D Suht kõvad ajad olid kunagi, kui veel noob olin ja ei olnud trade limitit ega sellised huiniaasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.