Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: member pinne [[{HD}]] 40 krooni 1 pin!

Soovitatud postitused

VIP

ostan sel juhul kui ette annad :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

see on programm millega saab vaadata teise inimese desktopi, nt sina annad oma id ja passi mulle ma tulen su arvutisse , lisestan seal pinni, näen et töötab, tavaliselt teen ma seda siis kui on usaldusväärne, aga mitte nii usaldusväärne et annan pinni lihtsalt msnis copy-pastega :D , nt copy paste ma teen AINULT modetele , ta teiste peal kasutan seda kes ei usalda oma rs passi minu kätte, ja see töötab, kui aga äri tehtud sulged teamvieweri ja enam ma su desktopile ligi ei pääse ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ise sa oled mingi pedestunud mati , kes tahab saada ette GF NERD!!!

sa ette ikka ei saa, kui andsin sulle yhe teise tüüübi msni kellel sa oleks pidanud ette andma siis panid sa mulle block ja mingi 1h later sa ütlesid

"nh saab pinni vä"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omg ta hale pede vist kantsin raha ja logis välja:SAga mul jummala pohhui asi läheb menti kh kohe.Nii et pede rsk vota msnnis yhendust kannad raha tagasi või annad pinni!Või maksad trahhvi omaasi!!Mul isa internetti ment kh nii et raibe!

 

Pwhaha, interneti ment^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.