Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mis muusikat kuulate ?

Soovitatud postitused

Sa tahad öelda , et inimesed on need haisvad ja karjuvad kitarrivägistajad.

 

jah,nii ongi,nii tunneme me end elavana , muusika on see,kus on elektri kidra,basskidra ,suur trumikomplekt ja võimsa häälega laulja,mitte asi,mida tehakse süntesaatril,arvuti,puldil vmi asjal,iga loll oskab nii mingi ''klubihiti'' kokku keerata,mida erilist on selles fucking tränsis ja selletaolises pasas?korrutatakse koguaeg ühti sõnu j a viis on sama,schootr kidra soolodega ei hiilga,mh? no kurat ikka jubedalt närvi ajavad need nolgid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jah,nii ongi,nii tunneme me end elavana , muusika on see,kus on elektri kidra,basskidra ,suur trumikomplekt ja võimsa häälega laulja,mitte asi,mida tehakse süntesaatril,arvuti,puldil vmi asjal,iga loll oskab nii mingi ''klubihiti'' kokku keerata,mida erilist on selles fucking tränsis ja selletaolises pasas?korrutatakse koguaeg ühti sõnu j a viis on sama,schootr kidra soolodega ei hiilga,mh? no kurat ikka jubedalt närvi ajavad need nolgid!

 

Palun tee mulle üks selline lugu mida võiks isegi sensation blackil mängida ja ma luban , et ma ei solva enam kunagi ühtegi rokkarit :) Minu pärast tunne ennast elavana kui mingi vend su kõrva ääres röögib .. mina aga ütlen et sa pole elusees õiget HSi kuulanud :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun tee mulle üks selline lugu mida võiks isegi sensation blackil mängida ja ma luban , et ma ei solva enam kunagi ühtegi rokkarit :) Minu pärast tunne ennast elavana kui mingi vend su kõrva ääres röögib .. mina aga ütlen et sa pole elusees õiget HSi kuulanud :-)

 

See kes teeb teiste muusikat maha on peast natukene soe. Ma ise rockar ning räppi,träna,dnb ja sellist ei kuula kuid maha ka tegema ei hakka. Igal ühel oma muusika maitse. Kui ei meeldi ole vait. Kõik ei saa kuulata ainult rocki või heavy või räppi või träna või mida iganes veel. Kui keegi muu kuulab midagi muud siis pole mõtet öelda ,et vaata tema stiili mingi värdjas on. Vaata kõige pealt ennast.

Tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui mulle heavy ei meeldi siis mul pole mõistust?

 

ok mulle meeldib hiphop ja indie

 

Ses suhtes ma ei taha spämmida ega siin teie arvamust muuta heavy,rocki,räpi,träna jne suhtes aga võiks vähe mõistlikum olla ja vastata nii nagu küsitakse. Mitte midagi muud. Ma ei hakka siin rääkima Osama bin ladenist mis ei puutu teemasse. OK?

A ma kuulan isegi ühte räpi lugu. Kayne West - stronger oli loo nimi kui ma nüüd ei eksi. Ja veel üks asi ma räppi ei kuula nagu ütlesin aga üks räppar keda ma ainukesena austan on EMINEM. Põhjust peaks igaüks teadma vms?:)

Rahu.

Sven.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hip-Hop ftw.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.