Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas saada keppi ja pappi?

Soovitatud postitused

VIP
Kas pean mingi tänaval minama suvalise tšiki juurde ja käppima ta boobse? Ma pigem ootan nii kaua sellega kui tal endal selle vastu midagi pole. Kui keegi sind näpib (keegi suvakas), kas seee sulle ei tundu eemaletõukavamana? Ahjaa, las ma ennustan, kelle boobse sa siis käppisid. Ja vastus on: OMA VANAEMA.

 

haha, polegi. :D:d

mingi lambika, ütlesin seda ? kindlalt sa nnii oivik pole enda tüdrukuti olnud.

 

maeitea kui sulle oma vanaema meeldib siis pane talle ässarisse.

proovisid nalja teha vä ?


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

loomulikult, kuidas muidu. Kui mul on head hinded, kas see tähendab et ma olen oivik? Valesti arvad. Oivik tähendab hoopis sellist inimest, kes aint loeb/õpib. Mina pole selline. Ja muide mul on olnud küll tüdruk. Endal sul mb pole olnud, sellepärast sa kepidki oma vanaema ja saad isalt peeru vahele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja tähendab, sa ju loed ja õpid koguaeg.

 

On olnud tüdruk mingi pimekohtinguga ja said esimesel päeval korvi ? :D

 

maeitea, sul vist oma vanaemaga ja isaga rohkem kogemusi, muidu sa ei räägiks ju ..

 

+ HEA sitt oled ju, tunnista. Mingi oma 14-15 aastat sa oled elanud nagu mingi totaalne oivik ju.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle, FruTTi, see kui tal on hinded korras, tähendab et ta tuupur, kes päev läbi õpib? Minu arvates tähendab see seda, et tal on mõistus olemas ja ta oskab seda rakendada ning ei ole ka väga laisk. Liiga palju eelarvamusi. Mis siis kui tal pole olnud tüdrukut (kuigi ta ütles, et tal on)? See ei peaks üldse sinu asi olema. Kust sa üldse võtad, kuidas ta 14-15 aastat elanud on? Käid tal iga päev külas?:huh:

 

Ontopic: norm teema, kasulikku infot kui palju. Tõene jutt, vähemalt minu arvates...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see spamm sin teemas on mõtetu:h:

Kõik seletavad pmst, et panevad igat liikuvat asja:D

Teema on tore, see oleneb vanusest.Lugesin seda teemat ja nägin igat tüüpi vastukaja.:O

 

Ise arvan sellest teemast hästi.Paras nimekiri asjadest ja normidest, kui tahad ikka käe valges saada.

 

Ja teiste eraelu, eriti intiimsuhteid pole ilus torkida:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja tähendab, sa ju loed ja õpid koguaeg.

 

On olnud tüdruk mingi pimekohtinguga ja said esimesel päeval korvi ? :D

 

maeitea, mul vist oma vanaemaga ja isaga rohkem kogemusi, muidu ma ei räägiks ju ..

 

+ HEA sitt oled ju, tunnista. Mingi oma 14-15 aastat sa oled elanud nagu mingi totaalne oivik ju.

 

 

Täpselt minu mõte. Võtad lausa sõnad suust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõttetu jutt. Mingu perse oma firma riietega.

 

Noo sa võid oma firma märgid ära ka lõigata nagu filmis "Klass"

 

 

Ja pmst , pidi olema parem võimalus:

 

Lähed tänaval naisele selja taha, lööd kiviga pähe ja viid koju .. ta on sinu.

 

 

 

 

 

 

JOKE =D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo sa võid oma firma märgid ära ka lõigata nagu filmis "Klass"

JOKE =D

 

Nahhui on vaja osta 2000-3000 krooni maksvaid pükse või pusasid? Kas teil siis kuhugi mujale seda raha ei ole panna? Oled kõva mees kui saad öelda et sul on seljas pluus mis maksab kaks tonni?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Yehaaaaaaaaaaaaaaa!

 

 

Kahjuks pole endal selliseid nõuandeid vaja õnneks. :D

 

täits hea

 

Hull signa tüübil.... :huh:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nahhui on vaja osta 2000-3000 krooni maksvaid pükse või pusasid? Kas teil siis kuhugi mujale seda raha ei ole panna? Oled kõva mees kui saad öelda et sul on seljas pluus mis maksab kaks tonni?
Täpselt, täielik raharaiskamine. 3x odavamalt saaks poole korralikumad riided kätte. Täiesti haiged hinnad tegelt osades kohtades:uni:

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5/5 , vägev õpetus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.