Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Lvl 126 / 138 kasutajat ((Rikka pangaga ))

Soovitatud postitused

tere...vahvel.net olen siin uus küll aga mõtlesin et proovin siia ka enda kasutaja müüki panna räägiks siis natuke lähemalt kasutajal pole peal recowereid (salaküsimusi) kasutaja on veel viimased 7 päeva member mina olen ainuke omanik ja ostja saab kaasa kõik esimesed paroolid member koodid kasutaja aasta jms info...panen siis mõned pildid ka

bminthedailikethat.JPG

1banklikedaaaa.JPG

statsidonseal.JPG

 

hinda ei oska öelda täpselt peate ise pakkuma

alghind oleks 500.-

 

JA ÜTLEN VEEL KES SPÄMMIMA HAKKAB SIIS LASEN KOHE MODEDEL WARNIDA !

KÜSIMUSED ESITADA LÄBI PM-i VÕI SIIS JÄTKE ENDA MSN SIIA JA LISAN TEID KUI VAJA . ( Kasutajanime varjasin selle et nime ütlen ainult kindlale ostjale ja mõned levelid varjasin selle et kasutaja on ka sytches müügis )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

pmts....ütlen teile kes tahavad osta mina ette ei anna mingil juhul juba lisas mingi tropp mind ja pakkus 4000kr ytles et ise elab paides ytlesin et äkki saab siis pangaülekandega teha aga tema ytles mulle et juhul kui lasete mind korraks kasutajaga sisse siis kui sellise jutuga tulete siis saate kohe blocki ......

Andreas sooviksin pangaülekandega aga ise elan Põlvas....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haige värdjas like^Da like^da ja esimestkorda üks ja samma iskik äkki ? keegi võiks seda kontrollida

 

Oligi õige. Mõlemad banned.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njh nIi ta läkski siis jäin sõbraga 450.- ilma ja mitte s*ttagi ei saand...Jube mees ikka küll..:dead:

 

Kui on keegi veel kes on saand tünga ja saatnud raha kasutajale Reimo Rebane siis siin on tema tel nr kel on temaga arveid klaarida: Rebane Reimo Võru maakond 5395 7090 EMT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no mis teha kui ise oled nii jobu ja kannad sellisele debiilile kelle kohta on siin juba 556515 teemat et ta scammer ja kirjuta Reimo Rebane http://www.google.ee otsingusse ja näed sealt ka neid veel palju palju niiet ärge hädaldage siin et sain yle ja yle ise oled nii loll ja annad ette ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.