Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teie privaatsus on ohus!

Soovitatud postitused

VIP

Ma räägin natuke ... Mina olen juba sellele tüübile olnud Sbuscribed youtubeis juba suht mingi aeg ja iga tema video on korralik , mõttega ja faktidega.

 

Igatahes ma räägin nüüd probleemist. Ameerikas tahetakse kehtestada uus seadus mis lubab kõikides kontrollpunktides ( Näiteks lennujaamad jne ) ilma mingi loata hakkata teie digitaalseid esemeid kontrollima Copyright materjaaliga. Ehk kui teil on midagi ilegaalset mp3 , Ipod , Iphone , läptopile jne , siis nad võivad võtta selle ära teilt ja isegi HÄVITADA NIISAMA JA TEIE EI SAA MIDAGI TEHA! Kui arvate et kuna see ainult Ameerikas siis meiega korras , Ei! Juba Saksamaal mõeldakse selle üle!

 

Vaadake kindlasti videot!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
me ei saa midagi selleks teha ju .

 

Saa aru , Presidendid ja poliitikud ei kontrolli maailma , INIMESED KONTROLLIVAD! Kui meie ei ütle midagi selle vastu siis me lihtsalt laseme neil teha mida tahetakse!

 

Kui keegi on mänginud mängu Mirrors Edge ja teate Storyt , siis asjad hakkavad nagu selleks muutuma kus linnad ( vb isegi maailma ) hakkab olema VÄGA KARMI KONTROLLI ALL AINA!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei oska muud midagi öelda kui Ulme.

Kuidagi tuleb piraatlust ohjeldada ju, olgu siis sedaviisi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See puhas lollus kui seda tehakase!!Olen kindel et enne 15aastat see eestisse ei jõua.Kui kõik mis on piraatlus siis milline kaos,arvan et suurem osa inimestiel on arvutis midagi mille eest ta pole maksnud.Seda soovivad ja ootavad tarkvara firmad et selline seadus läbi läheks.Aga USA praegu küll vist ei kontrollita sellist asja.

JA PIRAATLUST ON 0% VIIMINE VÕIMATU!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes selle p*de Obama eest hääletas?

 

Tõmbaks hom* oksa rsk.:S

Sitt president.Loodan,et tapetakse kellegi poolt.:S


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuidas nad teevad kindlaks et mul ilegaalne laul kui nt mul seal ipodile mingi 10k laule!!!Ja laptopil see võtab liigapalju aega,inimeis ja raha,ja see tekib sama kiiresti tagasi

.Ise arvan et mõtetu raharaiskamine.

INIMENE VÕIKS ISE VALIDA KAS MAKSAB MINGI TARKVARA EEST KUI SOOVI MITTE ET SEE KOHUSTUSLIK

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol. Isegi mina saan oma lolli peaga kindlaks teha, kas sul on seal illegaalne laul või jaaa.

 

Aga mis siin selle youtube'i subscribe'iga seos on? Ma ei vaadanud küll videoklippi, aga ei taju..

 

Jätku meid rahule tegelegu nende kübersõdade ärahoidmisega ja maailma rahuga, mitte selle ainsa planeedi, kus me elada saame, rikkumisega.. Alati aetakse kõik p*sk tsiviilisikute kaela. Ma olen nüüd meeletu pätt ja kriminaal, kuna tõmbasin mängu ja mõne laulu..

 

Muretsemiseks pole neil põhjust, kuna omada originaalfaili on oldschool värk ning tuleb taas moodi. Sellist tendentsi olen juba enda tutvusringkonnaski märganud. Kas staarid hakkavad nutma, kui nende laule ei kuulata nende originaalplaatide pealt või? Võiksid aru saada, et keskmise artisti plaadi peal on 1-3 laulu, mille abil on nad kuulsaks saanud. Kui näiteks mina oleks artist, siis mulle teeks see rõõmu, et minu lood meeldivad inimestele, mitte see, kas lauludel on litsents küljes või mitte..

 

Nende USA, Venemaa, Hiina valitsused hakkavad veel meiega nalja tegema..

 

//Edit: Vaatasin video ära. Endiselt olen arvamusel, et selle pseudo kõnedega on nüüd viimasel ajal väga haledalt läbi kukutud. Eriti just nende silmis, kes politiitikat jagavad ning kõnemeeste taustu on uurinud. Inimene on juba oma olemuselt planeedi valitseja. Aga kas meie eesmärk on valitseda? Ei tohiks unustada, et meie oleme ka vastutavad. Antroopsusprintsiip seletab, et universum on tehtud just nii ja selliseks, et inimene siin elada saaks. Ühte ainsat fioloogilist ning füüsikalist kinki ka ei osata hinnata või? Huvitav, kas need diktaatorid ning muidu kõvad mehed on isekeskis pidanud paslikuks mõtiskleda selle üle, mitu elu neil on...

 

Minu arvamus on selline, et poliitika võiks olla heatahtlik ning peamiselt selleks, et inimesed elu nautimisega liiale ei läheks ning järgmised põlevad saaksid sama palju või veelgi rohkem selle planeedi ilu ja võlu nautida. Võidurelvastumine, mis on väga aktuaalne tegevus suurriikide mastaabis, neelab palju-palju raha. Selle asemel võiks koostööd teha ning näiteks tuleva ohu korral, mis otsustab meid üllatada väljastpoolt planeeti, pead kokku panna ning enda kadumist vältida. *ptui, ptui, ptui.*

 

Ego kõrgub kõigil üle lati.. Sellest teemast ning teiste kritiseerimisest võikski jääda rääkima. Aga paratamatult peame maailma paremaks muutmisel alustama iseendast. Vähemalt minul on esimene samm tehtud selle suunas.

 

Minu jutu point: Kellele halb, kellele vajalik, kuid distsipliin, haridus ning haritus on ja jäävad väha tähtsateks punktideks inimese intelligentsi juures. Kuid elu ei tohiks kindlasti ainult tõsiselt võtta. Nalja ning lõbu peab kindlasti olema sama palju või rohkem, kuna mõttetu oleks terve oma elu pead kratsida ning juuksed juba 40 aastaselt halliks mõelda.. Distsiplineeriv külg peaks aitama eelkõige muutuda meil kohusetundlikumaks ning tõsta austust kaaskodanike vastu.

 

" Learn more, study less! "

 

Tänan tähelepanu eest!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mõelge.

Käisid just ameerikas oma läptopil järgi, mängurite oma.

Mingi 40k maksis vms.

 

Sul on seal mingi 1 illegaalne asi ja Obama tuleb, lõhub sul selle läpaka ära :P


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ka eriti ei usu.

 

Esiteks,legaalseks on laule/videosid jms suht kerge teha.

Teiseks,see võtab lihtsalt väga palju aega.

 

Loodame et Eestisse sellist asja ei tule,tahad ntks Soome minna,otsitakse ntks terve läppar läbi jne.

Isegi kui selline asi peaks tulema,siis vähemalt piraatlust on vähem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes selle p*de Obama eest hääletas?

 

Tõmbaks hom* oksa rsk.:S

Sitt president.Loodan,et tapetakse kellegi poolt.:S

 

Kui oleksin saanud, oleksin hääletanud.

Sellise laimu eest tuleks sulle nöör kaela panna ja sillalt alla visata.

Miks see president sitt on?

Sulle meeldisid Bushi nn vägiteod rohkem?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellisel juhul oleks tegemist juba autoriõiguste rikkumisega

Plaatidel on taga mingid kirjad, et kopeerida ja paljundada ei tohi neid, ei tea, keeruline.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
video on ka hea, 300 vaatamist.

 

IRW.

 

See on täna uploaditud jeesus. Vaata tema teisi videosi ennem. Ta ei ole mingi tavaline tüüp kes ajab umbluud.

 

Ning igal laulul kust saate on oma Märk küljes , seda saab vaadata. Ma ei ütle kuidas aga neil on. Mobiilil lihtne vaadata.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kust nad võtavad et piraat on :D

Järsku kõrvetasin cd pealt arvutisse (mille poest ostsin) ja panin mp3-le :D

 

Just :D ! Obama Kujutab liiga palju ette omale lihtsalt. eestisse see ei j6ua nagunii IMO.


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Just :D ! Obama Kujutab liiga palju ette omale lihtsalt. eestisse see ei j6ua nagunii IMO.

 

Kuidas see ei jõua? Eestis on juba see Piraatluse kohta igasuguseid ideid tekkinud. Isegi teemasid on selle kohta foorumis olnud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes selle p*de Obama eest hääletas?

 

Tõmbaks hom* oksa rsk.:S

Sitt president.Loodan,et tapetakse kellegi poolt.:S

 

Mingi lohh oled v?

Arvad , et obama selle välja mõtles kuradi taun?

Selle mõtles nende riigikogu ja obamal on aind õigus kas see seadus kehtima panna või siis mitte , tema pole millestki süüdi , ma arvan , ta isegi ei teadnud seda varem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.