Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

F1 foorumi moodi

Soovitatud postitused

VIP
Lol rico ja bong ytlesidf et panevad kinni aga ise viimased:D

 

kus kohas ma olen öelnud, et selle kinni panen kindlalt?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Me vist ricoga ei saa ühtegi punkti :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mercedes-SL63-Safety-Car.jpg

 

Okei. Spammi vältimiseks annan ainult Filthy'ile volitused teemasse erineva informatsiooni kirjutamiseks. Teised siis võiks vastavalt ainult karjuda "finish" või siis midagi tarka(jääb teema autori otsustada.) Üldiselt ei tea, kas Filthy on nõus kommentaaridega, mis tulevad peale võidusõitu. Spam/sõimamine ja muu taoline on karistatav sellega, et järgmises stardis ei osale või siis läheb automaatselt kindel arv nõrgemale lõpupositsioonile. ;) Filthy teha jäävad juba reeglid, mis on seotud antud foorumimänguga. Aga mina, kui "Turvaauto," jälgin mängu! Nael kummi! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Okei. Spammi vältimiseks annan ainult Filthy'ile volitused teemasse erineva informatsiooni kirjutamiseks. Teised siis võiks vastavalt ainult karjuda "finish" või siis midagi tarka(jääb teema autori otsustada.) Üldiselt ei tea, kas Filthy on nõus kommentaaridega, mis tulevad peale võidusõitu. Spam/sõimamine ja muu taoline on karistatav sellega, et järgmises stardis ei osale või siis läheb automaatselt kindel arv nõrgemale lõpupositsioonile. ;) Filthy teha jäävad juba reeglid, mis on seotud antud foorumimänguga. Aga mina, kui "Turvaauto," jälgin mängu! Nael kummi! :)

Ega ei meeldi tõesti see späm siin. Vaielda võite PM teel ka ning kui küsimusi tekib mängu kohta või kui leiate punktiarvestuses vigasid, siis minu postkast on avatud. :)

 

Aitäh! :who:

 

// Ja järgmiseks hooajaks üritan mingeid uuendusi ka välja mõelda, et veel lõbusam see mäng oleks. :P

Ideed PM teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oot soori for spamm, aga ses suhtes, et pressikonverentsi siis ei toimugi?

Staarid peavad vaka all särama?

Tundub jah nii, suht lame tegelt. Väga igavaks muutus see teema kohe ning huvi kadus ära. Ses suhtes, et täielikku spammi saab ju kustutada ning kasutajatele ajutine ban anda. Muud teemakohased ja asjalikud postitused võiks ju minu arvates alles jätta=/

 

Heh, raudselt saan nüüd Orcutilt (või siis kelleltki teiselt) warni:eat:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõudsin veel kähku hommikul arvutisse. Ma ütlen kellaaja, millal mina ütleksin finish. See kellaaeg kvalifikatsiooniks oleks 9:20-10.00 ja võidusõidu aeg oleks 13:40-15:00.

 

P.S. Kui need täppi lähevad siis pean olema ma kõige esimene!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõudsin veel kähku hommikul arvutisse. Ma ütlen kellaaja, millal mina ütleksin finish. See kellaaeg kvalifikatsiooniks oleks 9:20-10.00 ja võidusõidu aeg oleks 13:40-15:00.

 

P.S. Kui need täppi lähevad siis pean olema ma kõige esimene!!!

 

mingi idioot oled või? Lugeda mõistad, ei spämmi?

Muidu võime kõik me laduda oma aegu, mil meile sobiv on, et mõtle krt küll mida sa enne postitad!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõudsin veel kähku hommikul arvutisse. Ma ütlen kellaaja, millal mina ütleksin finish. See kellaaeg kvalifikatsiooniks oleks 9:20-10.00 ja võidusõidu aeg oleks 13:40-15:00.

 

P.S. Kui need täppi lähevad siis pean olema ma kõige esimene!!!

 

Kukkund oled vist...

 

Ma panen ka, kuule timo musike teeme niiet ma ütleksin FINISH! kell 00:00 - 00:00.

I win plawks ?=/


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

finish

 

 

////////Tra... jälle ei jõudnud.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.