Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PokerStars.Net

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ise mängin ka ;)

Tasuta muidugi.

Viska msni [email:2ph6ulo3]Middleman@rs2eesti.com[/email:2ph6ulo3] ;) Pelaks.

Ma väga amatöör. :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

laadisin ka alla :D kautasin 1k ära :S


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1h mängimist = 1kst kuni 9.56k. Rahulikult peab mängima Hold em-it.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
HMM Mõnus, ma tegin 400-2k siis kaotasin mingi suht 0 ja nüüd on mingi alles 800:dead:

 

Soovitus :

 

Alati Foldi kui sul on Alla 8 kaardid ( Mina panen 9-10 ).

Kui on Paar käes siis proovi , aga ei soovita eriti ( Juhul kui sul on 10+ 2 paari siis Pane kõvasti ).

Kui laual on 2 paari ja madalad , siis suurte summade juures Foldi. Kui suurem paar siis Mängi edasi.

Raske seletada kõike , aga mängi edasi ja panusta siis kui sul on Suured kaardid käes/Laual. Alates 2 paari või suurem on Mõtet panustada kõvasti.

 

Ma näiteks 1h-ga võitsin 2 korda rahulikult tehes ja see oli Full house ( Käes oli Risti 7 ja Emand ) ja Kolmik ( Kuningad. Paar kuningaid oli käes ).


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitus :

 

Alati Foldi kui sul on Alla 8 kaardid ( Mina panen 9-10 ).

Kui on Paar käes siis proovi , aga ei soovita eriti ( Juhul kui sul on 10+ 2 paari siis Pane kõvasti ).

Kui laual on 2 paari ja madalad , siis suurte summade juures Foldi. Kui suurem paar siis Mängi edasi.

Raske seletada kõike , aga mängi edasi ja panusta siis kui sul on Suured kaardid käes/Laual. Alates 2 paari või suurem on Mõtet panustada kõvasti.

 

Ma näiteks 1h-ga võitsin 2 korda rahulikult tehes ja see oli Full house ( Käes oli Risti 7 ja Emand ) ja Kolmik ( Kuningad. Paar kuningaid oli käes ).

 

Mkm, eira teda. Mul on vaja donke, keda lauas lüpsta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mkm, eira teda. Mul on vaja donke, keda lauas lüpsta.

 

:cool:

 

Ega jah , seda prooviti teha minuga kui lauda läksin. Mingi tüüp oma 1.56k-ga Koguaeg pani selle Bet mis oli terve minu Raha. Lõppuks ta sai ise omadega läbi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noobid. :D

 

Muide, kui sul on pocket kunnid ja floppad ka kunni, siis sul on set :D

Ei saanud su jutust Manray muidu väga midagi aru :P

 

Aga jah, iga sitaga ärge mängige.

 

http://www.replaypoker.com - mängige seal, mänguraha peale, iga 10min tagant saab laenu võtta 2500, 7500-ga saab med stakes ja 50k-ga saab high stakes. Seal hea mängida :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.triobet.com kes tuleb seltsi:D tegin 2k-st 1 m chipse endale:)

 

 

Poker on nagu suht lebo hetkel lasen Holdem-it ja 7 card stud-i kah vahepeal. Viimasel ajal Omaha-t mängima hakkanud.

 

Kunagi ei mängi PL laudades ( täis mõttetud ) kui mängida siis NL lauas.

 

Raha peale hetkel mängin Triobetis laudades NL 0.10$ - 0.20$ toidab kenasti:P

 

TO MANRAYNOR: Foldi kõik alla 8?:D sa vist ei ole eriline pokkerifänn:D

 

Kõik decent hand-s tuleks callida + oleneb pot-ist ja palju mängjaid on kaasa tulnud stackidest ning kas on mõttet piiluda.. Ntx mul oli 1 Pair of Threes tal oli Ace Jack. Aga kuna ta tegi ainult big blind-i ja check-is ja rohkem ei olnud kedagi siis loogish, et tuleb callida... mitte foldida:D või näiteks sul on 2-3-4-5 nendest midagi aga sul on ntx 3-5 of Clubs( ühte masti) siis foldid? Ma olen seda meelt et odavalt piiludes tuleks flop ära vaadata:)

 

Põhimõtteliselt kes trios viitsiks mängida ma tuleks lüpsaks veits:D


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Et sa mängid siis NL10 ja NL20 ? (number tähistab big blindi sentides) Suht palju...

 

Aga jah, mul endal küll selline vastik komme, et iga sitaga limpin sisse. Minu mängustiili juures on see normaalne (mingi üliagressiivne), aga muidu küll ei tasu UTG ega early position (need on need, kes esimesena peavad reageerima) ilma mastita või ilma järjestike kaartideta (nätieks 56, 67, 78) sisse minna. K5o on näiteks rämps. Soovitaks teha 4x BB raise A7+, K9+, Q10+; any pocket pair või järjestike kaartide või masti puhul on mõttekas limpata sisse lihtsalt. On soovitatav mängida ka 4 lauda korraga vms, kui profim, saab ka rohkem (väga profid mängivad 30+ lauda korraga). Üks lasi näiteks 50 lauda korraga 10 tundi jutti ^.^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitus :

 

Alati Foldi kui sul on Alla 8 kaardid ( Mina panen 9-10 ).

Kui on Paar käes siis proovi , aga ei soovita eriti ( Juhul kui sul on 10+ 2 paari siis Pane kõvasti ).

Kui laual on 2 paari ja madalad , siis suurte summade juures Foldi. Kui suurem paar siis Mängi edasi.

Raske seletada kõike , aga mängi edasi ja panusta siis kui sul on Suured kaardid käes/Laual. Alates 2 paari või suurem on Mõtet panustada kõvasti.

 

Ma näiteks 1h-ga võitsin 2 korda rahulikult tehes ja see oli Full house ( Käes oli Risti 7 ja Emand ) ja Kolmik ( Kuningad. Paar kuningaid oli käes ).

Olen 2a pokkerit mänginud. Rahamängud, blindid 0.1/0.2€ ja 0.25/0.5€ ja 1/2€ ning see soovitus on küll sitt. oleneb positsioonist, kas on suited, kuidas tõstmine on ning kuidas olukorda ära kasutada saab.

 

ofc sitanikerdisega saab pihta vähem, ent siiski. pot oddsid ja win oddsid arvesse ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen uuesti mängima hakanud seal - väga meeldib. Nimi on sama, mis foorumis. Ise arvan, et väikeste betide puhul (kui näiteks 1000 play money on sul ja betid on 5/10 vms) on mõtekas peaaegu iga kord kaasa tulla. See oleneb muidugi ka mänguruumist, kus viibid. Kui mingi selline tuba, kus ei tõsteta enne floppi tihti, siis on mõtekas väikese betiga kaasa tulla. Kui saad flopiga paari või on hea rea/mastivõimalus, siis tasub korralik panus teha. Mida rohkem mängijaid, seda kõrgem. Võid ka oodata, kuni vastane betib. Sel puhul tuleks tõsta, kui paar olemas. Kui flopiga midagi ei saa, siis võid ka bluffida, kui vähe mängijaid. Suur summa sisse loomulikult, kui blufid. Kui saad flopiga 2 paari või midagi veel paremat, siis ei tasuks kohe betida. Oota Turn või River ära ja siis beti, sest nii võib vastane sulle oma kaartidega 'järele jõuda' ja võid võita väga suure summa. Peab muidugi vaatama, et vastast endast mööda ei laseks. Seega tasub maas olevaid kaarte jälgida. Liiga palju samast mastist ja järjestikuseid kaarte ei tasuks ka lauale lasta, enne tuleks vastane betiga välja lüüa mängust. Jälgi ka seda, millal vastane panustab, sest mõnikord võib see suht palju öelda;)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See, mida te mängite mänguraha peale, on tegelikult täiesti mõttetu. Minu arvates on see, et any2 all in ja siis on kõik über prod, kui võidavad lol. Seal pole mingit taktikat, kui veab siis veab, kui ei siis ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, mida te mängite mänguraha peale, on tegelikult täiesti mõttetu. Minu arvates on see, et any2 all in ja siis on kõik über prod, kui võidavad lol. Seal pole mingit taktikat, kui veab siis veab, kui ei siis ei.

 

Playmoney on jep kena donk. Seal ei saa isegi kogemust ega midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.