Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

..::4lifescape::..

Soovitatud postitused

olen mänginud selles serveris juba umbes 3 nädalat ja siiani on server vaid paar korda maas olnud ja maksimaalselt mõned minutid.

 

combat skillid saab command-itega teha kohe 126 kuid kõik teised skillid võtavad juba rohkem aega.

 

raha teenimist alustasin mina dharok armoreid myyed, ostetakse umbes 30mil ea set ja barrowsis ei võta dh eriti yldse elusid seega tapmine on lihtne.

 

nii palju kui ma olen seda mänginud pole ma kordagi sattunud serverisse kui inimesi on alla 50 sees olnud.

 

eestlasi pole ma selles serveris veel kohanud, ootan kõiki mängima, esimene eestlane kes mind sõbralisti lisab saab minult tasuta yhe ags (poe hind 1b) "minu kasutaja nimi: tommi "

 

 

clienti saab tirida aadressil : http://www.4life-scape.tk yleval vasakus ääres on näha "download now"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Präegu on off igatahes.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht mõttetu server , mingi koodidega (::strpure , ::attackpure , :: defpure , ::rangepure , ::magepure ja ::prayerpure) saab skillid 99 .

Kui sul statius warhammerit ei ole , siis sul ei ole võimalik kedagi tappa ja enam ei saa D pl8-te ega statius warhammereid tradeda kah..

Xloggereid ei jailita ega banniti kah...

Specid on ka täiesti mööda , mingi d claws hitib 50 per hit..

Täiesti võimatu elama jääda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti mööda server.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht mõttetu server , mingi koodidega (::strpure , ::attackpure , :: defpure , ::rangepure , ::magepure ja ::prayerpure) saab skillid 99 .

Kui sul statius warhammerit ei ole , siis sul ei ole võimalik kedagi tappa ja enam ei saa D pl8-te ega statius warhammereid tradeda kah..

Xloggereid ei jailita ega banniti kah...

Specid on ka täiesti mööda , mingi d claws hitib 50 per hit..

Täiesti võimatu elama jääda...

 

priva polegi treenimiseks, vähemalt imo .

 

lullullul @warhammer, muidugi on võimalik tappa neid, ausalt skilli peab veidi olema // dfs comes here (:

 

clawsid 50 per hit? voidiga olen saanud + pot + chivalry 40 mina, ütle mulle ka mis spec on mööda? Isegi dbow on korras!

 

Muidugi peab sul olema korralik gear, kui tahad warhammerist jagu saada // void or bandos set + dfs ja whip ning ags 2nd relvana!

 

Muidugi, leian ka mina palju miinusi, aga mis servus neid poleks?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei pea regama...Lähed kodukale siis üleval vasakul nurgas on kohe filefronti downloadimis märk ja vajuta sinna :D

 

Aga jah see siis download link http://files.filefront.com/4lifescape+Clientrar/;13269875;/fileinfo.html

 

Server muidu suht hea kui ta laggiks veits vähem aint :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.