Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas teie annaksite talle otseselt Molli?

Soovitatud postitused

VIP

 

Mina annaks Hea meelega :torch:

 

1. See tüüp on Wanabee sõna otseses mõttes

2. Ta Solvab kõike , ise ta ei tea sittagi.

3. Vähe elust midagi tundnud üldse ...

4. Ma annaks talle kergelt peksa , sellisel tüübil puuduvad kõik teadmised ja kindlasti ka sõbrad , kuna kui ta sellise käitumisega läheks Õigete musta Gangide juurde , ta oleks surnud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei näe mõtet sellel teemal, selliseid vendi on tohhuja youtubis.

Omaasi kas neid tähele paned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lmao! Mulle tundub küll naljakas.. Vinge hääl on tal. :D Sõnavara on ka kullast. (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw:D

aga ps3 omab need 2 riista ära:)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Mina annaks Hea meelega :torch:

 

1. See tüüp on Wanabee sõna otseses mõttes

2. Ta Solvab kõike , ise ta ei tea sittagi.

3. Vähe elust midagi tundnud üldse ...

4. Ma annaks talle kergelt peksa , sellisel tüübil puuduvad kõik teadmised ja kindlasti ka sõbrad , kuna kui ta sellise käitumisega läheks Õigete musta Gangide juurde , ta oleks surnud.

 

kakanoku, ta taob su ära ju imo :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

haha!

 

Mina sain küll paraja kõhutäie naerda. (:

Molli? C'mon, take it easy.SIZE]


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha, mingi feiler oled ? :D:d:d

Ma pakun, et sa ei näe seal midagi .

 

//või.. näeb? :O

 

Ei tea :eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Manrayno sul pole stiili,SEE VEND omab su IRL ja RS nii ära et häbi olgu:D:d:D

 

Ennem õpi lugema kellegi kasutaja nime!

 

Ning ei , ma olen koolis näinud piisavalt tema sarnaseid ja MITTE KEEGI EI OSKA MEES MEHE VASTU OLLA! Iga inimene kes ülbitsed / Solvab jne teisi ilma põhjuseta on Nõrgad füüsiliselt. Elu kogemused.

 

Vabandan kui see sind solvab, aga Algkooli/Põhikooli lapsed ei tea veel Karmi elu ( Vähesed võibolla teavad selles vanuses) ja teie ei tunne inimesi.

 

Ning mis Stiili? Mina olen wanabee? Ei no okei , kui nii vaatad sina normaalseid inimesi siis GL IRL.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ennem õpi lugema kellegi kasutaja nime!

 

Ning ei , ma olen koolis näinud piisavalt tema sarnaseid ja MITTE KEEGI EI OSKA MEES MEHE VASTU OLLA! Iga inimene kes ülbitsed / Solvab jne teisi ilma põhjuseta on Nõrgad füüsiliselt. Elu kogemused.

 

Vabandan kui see sind solvab, aga Algkooli/Põhikooli lapsed ei tea veel Karmi elu ( Vähesed võibolla teavad selles vanuses) ja teie ei tunne inimesi.

 

Ning mis Stiili? Mina olen wanabee? Ei no okei , kui nii vaatad sina normaalseid inimesi siis GL IRL.

tra mees, sa ei tunne üldse grammatikat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kakanoku, ta taob su ära ju imo :D

 

Paneb mind imestama kuidas sind üldse VÕETI natukeseks ajaks Eeskujulike sekka.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ennem õpi lugema kellegi kasutaja nime!

 

Ning ei , ma olen koolis näinud piisavalt tema sarnaseid ja MITTE KEEGI EI OSKA MEES MEHE VASTU OLLA! Iga inimene kes ülbitsed / Solvab jne teisi ilma põhjuseta on Nõrgad füüsiliselt. Elu kogemused.

 

Vabandan kui see sind solvab, aga Algkooli/Põhikooli lapsed ei tea veel Karmi elu ( Vähesed võibolla teavad selles vanuses) ja teie ei tunne inimesi.

 

Ning mis Stiili? Mina olen wanabee? Ei no okei , kui nii vaatad sina normaalseid inimesi siis GL IRL.

 

Ega pmst ma ei oleks kindel et sa nii väga elukogenud mees oled , sa näed väga noor pilditel välja , ei hakka põrkama olen ise 14 , aga sa ei ole füüsiliselt tugev.

 

+ ma oleks pigem stiil kui mingi memmekas ja nurgataga põkk vend.

 

 

 

Cheers , :cool:


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tra mees, sa ei tunne üldse grammatikat.

 

Ja mis siis kui vigu tuleb? Vähemalt mina PROOVIN!

 

Ega pmst ma ei oleks kindel et sa nii väga elukogenud mees oled , sa näed väga noor pilditel välja , ei hakka põrkama olen ise 14 , aga sa ei ole füüsiliselt tugev.

 

+ ma oleks pigem stiil kui mingi memmekas ja nurgataga põkk vend.

 

 

 

Cheers , :cool:

 

Mina olen kogenud karmi elu , mitte nagu veneajal , aga olen piisavalt kogenud et elu tõsiselt võtta. Ega ma ka ei valeta, olen 17 ( 14 mai saan 18 ). Mida see Stiil annab sulle räägi? Ja kus kurat siin üldse mingist Memmekast juttu on?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen kogenud karmi elu , mitte nagu veneajal , aga olen piisavalt kogenud et elu tõsiselt võtta. Ega ma ka ei valeta, olen 17 ( 14 mai saan 18 ). Mida see Stiil annab sulle räägi? Ja kus kurat siin üldse mingist Memmekast juttu on?

kirjutad küll nagu 11-aastane. i mean it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kirjutad küll nagu 11-aastane. i mean it.

 

ZiZ IZ ZE INTERNETZ , Siin ei koti gramaatikat kedagi ( Ainult siis kui reeglites kirjas ). Sinust ma ei hakka rääkimagi , sul ka lonkab.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.