Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Merchant'i õpetus: Arvutis olevate errorite parandamine.

Soovitatud postitused

MERCHANT'I ÕPETUS

 

Hakkan siis postitama teile õpetusi , see on nendest esimene . Loodan, et teile meeldivad need .

 

Niisiis , nagu pealkirjast lugedes , siis kuidas parandada arvutis olevaid erroreid?

Igal inimesel , kes omab arvutit , tuleb alatihti ette mingisuguseid erroreid , mis on väga häirivad.

Errorid tulevad siis kas registrisse ,logidesse , puuduvad mõned .dll failid , ei saa midagi uninstallida jne .

 

Aga kuidas siis seda kõike parandada?

 

Okei , hakkame siis pihta.

 

1. Errorite kiireks parandamiseks oleks meil vaja üht head programmi nimega Error Repair Professional.

 

2.Läheme veebisaidile

www.error-repair-pro.com

 

3. Näeme seal nuppu "download now" , klikkame sellele ja laeme faili alla.

 

4.Kui fail on alla laetud ning installitud , siis me ei saa veel erroreid parandada, saame ainult neid otsida. Errorite parandamiseks oleks meil vaja "serial"koodi.

Serial koodi saab registreerida programmis sees.(Näha on vilkuvat objekti)

 

5. Serial koodi saab aadressilt

www.serials.ws

 

6. Kui serial kood sisestatud, siis jätkame arvuti skanneerimisega . Vajutame nupule "Scan your PC now" , näeme, et programm otsib arvutis leiduvaid erroreid.

 

7. Kui skanneerimine on lõpule viidud, siis vajutame nuppu "Repair errors now!"

Programm hakkab erroreid parandama . Kui errorid on kõik nullis (0) siis võid prgrammi sulgeda.

 

 

Loodan, et see aitas . Küsi kui midagi vaja . Öelge kui midagi aitas.

 

Merchant.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ehk tead abi sellele: Eelmine nädal hakkas mul arvuti millegipärast ise avama reklaam-bännereid, need on tegelikult väga tüütud, sest mitu korda on kogemata vale aken kinni läinud.

CCleaner ei leia midagi kahtlast ja tasuta AVG ei leia ka midagi, ära tüütab see jama, viskab mingeid Adult-Finder lehti lahti ja neid igasuguseid mänge jms paska.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore program. Soovitan.(H)

 

Ehk tead abi sellele: Eelmine nädal hakkas mul arvuti millegipärast ise avama reklaam-bännereid, need on tegelikult väga tüütud, sest mitu korda on kogemata vale aken kinni läinud.

CCleaner ei leia midagi kahtlast ja tasuta AVG ei leia ka midagi, ära tüütab see jama, viskab mingeid Adult-Finder lehti lahti ja neid igasuguseid mänge jms paska.

 

Tsitaat:

Reklaamvara on tarkvara, mille peamine eesmärk on kasutajale reklaami automaatne esitamine, ilma kasutajat sellest teavitamata.

 

Abi:

 

Loodan, et saad nendest nõmedates reklaamidest lahti!


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tore program. Soovitan.(H)

 

 

 

Tsitaat:

 

 

Abi:

 

 

Loodan, et saad nendest nõmedates reklaamidest lahti!

 

Teen proovi, suured tänud.

/// Tegin scani ära, leidis nagu arvata oli, siis tegin selle recomended teema ära, aga mitte midagi.

Tegin uue scani, seekord panin "delete all cookies" ja jälle ei midagi, ehk peaks resa tegema, ehk siis hakkab tööle see?

 

/// Sain korda, suured tänud mees!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul probla. ma järgisin õpetus et lae errorite parandus programm, laadisin alla, siis on kaks valikut et skänni arvutit ja paranda, kuid parndada ei saa, tahab raha saada, juhendis oli veel kirjas et tuleb sisestada serial code kuid kuidas ma selle saan ja kuhu ma selle koodi panema pean. ei ole mingit vilkuvat asja mul programmis. palun aidake! kas saaksite koodi öelda :-(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul probla. ma järgisin õpetus et lae errorite parandus programm, laadisin alla, siis on kaks valikut et skänni arvutit ja paranda, kuid parndada ei saa, tahab raha saada, juhendis oli veel kirjas et tuleb sisestada serial code kuid kuidas ma selle saan ja kuhu ma selle koodi panema pean. ei ole mingit vilkuvat asja mul programmis. palun aidake! kas saaksite koodi öelda :-(

 

Lugeda oskad ?

 

Loe esimest teemat !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.