Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu FingerBoard park(H)

Soovitatud postitused

Innar get a life:D home skatepark:D varsti on nii, et väljas ei näegi sind enam? :D:D:D muidu suht hästi tehtud? Ise teed kodus?? või kasutasid kavalust ja tööõpetuses teed?:D

 

Pane see lõpputööks tompson ( kui ta on veel töpa õps ) ta oleks mega häppi:D:D


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See suht lahe ju. Kerge teha ka. Lihtsalt võta oma väiksemalt õelt nuku vann ja siis mängi sellega.

 

ajuhiiglased see pole spain.

 

See on see kauss, vms. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Innar get a life:D home skatepark:D varsti on nii, et väljas ei näegi sind enam? :D:D:D muidu suht hästi tehtud? Ise teed kodus?? või kasutasid kavalust ja tööõpetuses teed?:D

 

Pane see lõpputööks tompson ( kui ta on veel töpa õps ) ta oleks mega häppi:D:D

 

Oi ma arvan et mu töpa tomphson vist ei lubaks mul vineeri raisata.

ma ei tea ega ma enam väga ei teegi seda vist, sest ma tegin käe täiega katki kui proovisin seda värki teha et mõlemale poole alla ja peal toru, aga ma ei tea vb mingi nädala- 2he pärast hakkan edasi tegema( selgitab ka vast foorumlastele, miks selline blockk on)

Aga Martin väljas näed mind rohkem kui varem, ma suht igapäev Reenikul streeti mängimas käind :P


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.