Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Runeminer millel 99 str&cooking, HEA PANK!

Soovitatud postitused

VIP

ok siis... mõtlesin osta aga sellise käitumisega venna käest küll midagi ei ostaks... muidu oleks 300 kohe ära võtnud.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SINU ACCOUNT ON PASANE NOOB, MIKS ma peaksin ära vahetama ? Mõttetut sitta tahab vastu, sõimab scammeriks.

 

haha sa enda pmis ütled et sul mitmes acc vahvlis, mis tahad öelda et sa oled vareb banni saanud ropendamise eest v?, vaevalt.

:D see vend ajab nii närvi saadab pm: XDXDXD sa oled ikka täis piider taun, miks ma peaks vahetama kui minu acc 100 korda parem, debiil selline``

:D nojah eks ta postides on näha milline ta on ja acci ei soovita osta sest kui ta ei taha parema vastu isegi vahetada, siis probably proovib scammida aga vahetades ta ei saax scammida ju :D... (Midagi ple kindlat ja sorry for OT, aga lihtsalt ma näitan inimestele, milline ta on.)


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Irv, ma ei vaadanuki BM'e, eelmine omanik ei цelnud selle kohta midagi ... pmst accil on rule 1 eest saadud kхik :D enivei:

 

There are currently 1.7 black marks out of 10 on this account.

 

Your account is in the yellow zone. The yellow zone indicates that there are some black marks on your account, which do not warrant a ban as of yet. You should be careful not to acquire more.

 

Ma arvan et see ei ole surmav ju ?

 

150.- krooniga nььd account mььgis!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see läheb juba kahtlaseks, 100 eeku runemineri eest kus 10m peal? ja str 99?

üldse oled imeliku käitumisega, ei usu et siit nii ostja leiad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

NIGGA ära huiia lol :D ma müüsin acci maha 400ga.. tahad proofi et acc oli minu oma?? mul ikka acci andmed alles.. tegin cook 91-99.. ja mining 3 või 4 lvlit.. ja muid leveleid

accil on tegelikult 7 omanikku..

sa ei pea valetama midagi..

mina sain blackmargid ka..enne mind oli 2 warni.. ma ise sain 5 warni..

sellepärast ei ole tal bm pilti..

 

ära vaidle nüüd midagi vastu..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuuled, selle infoga pöördu eelmise omaniku poole, tema väitis mulle, et accoundil on olnud 3 omaniku, kõik info ja asjad on tal olemas jne. BM'e on 1.7 on tõesti seda pildi vaja ? Ma sain selle acci suht odavalt, olen pvps funind küll, ma arvan et 100 krooni on normaalne hind, kuna keegi ei taha seda, seega

 

100 EEKU JA ACCOUNT TEIE!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole kinni . Lasi Üle !!!

 

Proofi?

On siis müüdud või mitte?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.