Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Runeminer millel 99 str&cooking, HEA PANK!

Soovitatud postitused

Accoundil on olnud koos minuga 3 omaniku, eelmine omanik on vдga usaldusvддrne, mingeid probleeme ei teki.

 

Accoundist: Total suht hea suur, saab gw kдia jms, miningugu tхttu rahaga hдtta ei tohiks jддda :-) Ise olen temaga suht vдhe mдnginud, pmst seisab. TEAN 100% ANDMEID ACCOUNTI KOHTA, KХIK ESIMESED PAROOLID JA ASJAD!

 

ACCOUNT ON 27.03.2009 SEISUGA 13 PДEVA P2P!

 

Kuidas diil toimub? Ma arvan et ette ma annan 20+ tehingutega isikutele ja modedele jms, MM on teie kulul, ning peab olema keegi usaldusvддrne. H2H saame ka vabalt teha, tulete ise kohale :cool:

 

PANK ON NÜÜD 5m, seega hind 100.- :kiss:

 

Paar pilti ka:

 

2yzlqnl.png

1zcpd0z.png

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

125kr.

MSN: [email:y8pm3zk9]tanelnigul@hotmail.com[/email:y8pm3zk9]


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Th3 N00BI3 sugused vennad võiksid t*ra imeda, SanderOlen, KAS SA OLED TÄISTAUN VÕI MIS KURAT SUL VIGA ON ? Kui on juba pakutud 300.- võid sina mu*ni imeda oma 50 solliga, ALGHIND OLI 100.- 50 sol on mingi 40 krooni heal juhul.

 

UP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eino , tõesti mees , 1 tehinguga . Pluss tceecy pakkus sitaks paremat acci 15M pangas ., teeb p2piks ka mind

 

see kasutaja on olnud nii minu kui ka mus sõbra peetri käes VÄGA KAUA AEGA loomulikult peetri käes kauem ja ta tegi põhimõtselt selle acc sest kõik statsid on tema tehtud kuni sina selle said .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.