Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

mati -

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Sinu IP on:

 

90.191.144.217

 

Ütle kus ma elan nüüd :D

kui sa nii yber1337h4xorz oled.

 

:D

 

 

Küll on hea et sa loed ,

opf , saab kll ffs , ega see pole nii et tõmbad "ubersupal33th4xoriplocator" mul pere tuttav it mees ta ütles et saab kuidagi ,

 

toon välja : ega see pole nii et tõmbad "ubersupal33th4xoriplocator"mul pere tuttav it mees ta ütles et saab kuidagi ,

 

mida mina teha saan , loe ennem läbi :) ?


Green

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tegelt , :D ma ei viitsi marki maha teha kuigi mark piisavalt maas :D

viitsid pange lukku :D

oot aga , sul ta msn on kasvõi :D ?

 

 

 

 

 

 

offtopic// sellest saaks tegelt foorumimängu teha , 1 annab vihje kus elab :D teine peab enamvähem ära arvama , kes lähemale saab see ütleb järgmisena :D ?

 

hahahahahhhhhhhhahahahahahahhaa noob haha fail noob irw haha.

 

FAIL

 

sa midagi tarka ütled ka ?


Green

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma soovitaksin sul nii teha > vajutad muuda > postita vastusena ja üleval selline kiri nagu "Kustuta postitus" selle ette linnuke ja siis vajuta salvesta muudatused vms ..

 

 

Lol .

SIIIIN ON RÄME SPÄMMM ! ::

 

TANEL PANE TEEEMA LUKKKU

 

 

Ja sa tahad öelda, et sinu postitatud postitus oli sisukas, no spamm ja ei eksinud ühegi reegli vastu ?

 

TEEMASSE :

 

Selline asi ei ole kahjuks võimalik, muidugi v.a juhul kui sa mingi "paberitega" häkker (aka mingi tüüp kes suudab Eesti Politsei andmebaasidesse sisse hackida)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.