Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vabateema

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Jah :D

Nüüd tehke uus ja no pc.

 

Siim, ma nagu ei saanud aru, mis nüüd juhtus.

Kas sa arvad, et ma ise ei tule toime topicu kustutamisega, et sa teed seda minu eest? Ära üle pinguta ja ära aja mind närvi.

 

Ma ütlesin, nädal aega jääb nii nagu on.

Pärast mina juba ise vaatan, mis ma hakkan tegema.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Siim, ma nagu ei saanud aru, mis nüüd juhtus.

Kas sa arvad, et ma ise ei tule toime topicu kustutamisega, et sa teed seda minu eest? Ära üle pinguta ja ära aja mind närvi.

 

Ma ütlesin, nädal aega jääb nii nagu on.

Pärast mina juba ise vaatan, mis ma hakkan tegema.

 

 

tegemist on minu teemaga, teen mis tahan sellega.

 

aga kui proua soovib, siis tegele sellega ise.

 

regards.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wtf... Ma ei kaodanud yhtegi postitust:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teema taastati sellepärast.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ma ültse kaotasin siis oli vb 10-20 postitust kuna sinna postitan ma suht harva midagi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ütleme, et päevas postitab vaba teemasse 50 erinevat kasutajat. ENAMUS nendest postidest on puhas pask. Ma arvan, et modedel on kopp ees juba, esiteks keegi ei viitsi ja ei jõua 40 matsi läbi hoiatada ja teiseks siin on selline kasutajaskond kes hakkab vastu mölisema ja arvavad, et nad on jumalad ja kõike õigesti teinud.

 

oleks see ainult nii, seal on mingi umbes 6 põhilist spämmerit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pooldaksin teist varianti.

 

Vabateema ongi nö. vahvli areen, kus saavad asjad lahenduse, saab niisama "chilli juttu ajada", jms teha ja seda kaotada oleks puha mõttetus. Kuigi ma saan aru tõesti, et vabateemas 99.9% on mõttetu bullshit, aga sellega tuleb leppida, kui 90% foorumi külastajates on kahjuks sellises probleemses vanuseklassis.

Kui vabateema kaoks, siis on see 110% kindel, et olukord asjalikes alafoorumites läheks veel hullemaks.

Ainukeõige variant minu silmis on 2.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1. Ma kaotan vabateema tervenisti - Mõttetu

2. Ma teen nii, et vabateemas postitused ei anna post counti. - Mõistlik

3. Rahvas hakkab tegema normaalseid postitusi. - Mida sa veel loodad? :P


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaotage tuntud liige postcoundi järgi, mõni sellepärast spammibki ,et saada tuntud liikme embleemi. Tehke nii, et ise valite , kes on silma jäänud. Postcount võiks ka kaduda, siis oleks spammi vähem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, vaba teema spammerid on suht idikad imo. Nõustun 2.reegliga täiesti ja oleksin ka 1.variandiga poolt, kuid vabas teemas on lehekülgi nii palju, et natuke kahju oleks, kui ära kustutada, olgugi et 99% sealsetest postitustest on spamm. No kui normaalseid postitusi ei tehta ja samamoodi edasi spammitakse, siis võiks hakata lihtsalt hoiatusi ja banne laduma. Mitte küll kõigile, aga põhilistele spammeritele:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaotage tuntud liige postcoundi järgi, mõni sellepärast spammibki ,et saada tuntud liikme embleemi. Tehke nii, et ise valite , kes on silma jäänud. Postcount võiks ka kaduda, siis oleks spammi vähem.

see kaotati juba ära, aru polnud midagi saada. Ikka lasti samamoodi edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see kaotati juba ära, aru polnud midagi saada. Ikka lasti samamoodi edasi.

 

Ei kaotatud ju, vajutasid konto peale ja nägid ikka PC, ültse liiga palju sõltub PC-st.

 

Kui teha see sõltumatuks, kaoks ka spamm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

A no, god dammit, mida me jamame, kaotame ära selle spammiaugu ja moderaatorid saavad võimaluse rohkem tööd teha, kui aega on, noh kuna moderaatorid pole ka päris tõuloomad, kes peavad foorumis rassima rasket tööd teha.

Need kes mujal hakkavad spambot'e mängima saaksid sel juhul lihtsalt Banhammeriga piki kuplit ja külastaksid varumeeste pinki ning asi oleks korras.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
A no, god dammit, mida me jamame, kaotame ära selle spammiaugu ja moderaatorid saavad võimaluse rohkem tööd teha, kui aega on, noh kuna moderaatorid pole ka päris tõuloomad, kes peavad foorumis rassima rasket tööd teha.

Need kes mujal hakkavad spambot'e mängima saaksid sel juhul lihtsalt Banhammeriga piki kuplit ja külastaksid varumeeste pinki ning asi oleks korras.

Nojah, äkki olekski kõige targem see, et iga kindla aja tagant puhastatakse vaba teema postitustest. Siis ei ole seda ka, et mõttetuid poste hakatakse tegema vaba teema asemel teistes teemades, sest sel juhul jääks vaba teema ju alles:)

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah, äkki olekski kõige targem see, et iga kindla aja tagant puhastatakse vaba teema postitustest. Siis ei ole seda ka, et mõttetuid poste hakatakse tegema vaba teema asemel teistes teemades, sest sel juhul jääks vaba teema ju alles:)

 

Ei oskagi seisukohta võtta, sama süsteem kehtib N O E N E T/CS'i foorumis, aga vahet pole seal erilist märganud, minu soovitusel sai ka sealt PC kaotatud.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, ei kõiguta PC üldse.

Kõige mõistlikum oleks kustutada hetkene vabateema ja teha uus, kus ei oleks postcounti, siis veendute ise ka selles et nn "mõttetud" postid tulevad endiselt, sellest ei saa lahti, võiksite juba aru saada.

Olge nüüd normaalsed, keegi ei hakka mingeid "numbreid" taga nutma?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2.Varjant on parim IMO


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kaotage tuntud liige postcoundi järgi, mõni sellepärast spammibki ,et saada tuntud liikme embleemi. Tehke nii, et ise valite , kes on silma jäänud. Postcount võiks ka kaduda, siis oleks spammi vähem.

 

Nii minuarust parim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.