Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

n0tPK / no downtime - stronger then EVER!

Soovitatud postitused

Muljeid natuke, fightisin siit ühe foorumlasega, järsku. Üks pjis mind, okei sain minema ja fightisin uuesti foorumlasega. Pani 21 mulle, siis sõime mõlemad, pjer pani 53 ja foorumlane samal ajal mulle 21. 2in1 ühesõnaga non-multy's . (Y)

 

Siis, fc seda pjerit aka. glitcherit, oi jummal milline whine siis tuli. Väga fail ühesõnaga see värk seal, kedagi/midagi modesi kontrollimas pole. Vahepeal iitsatab keegi owner sisse, siis mängib ka puhtalt lolli ja ajab mingit paska läbi NPC'de. =/

 

 

Siis, väike pubekas siit nagu tanel151 poeb, laseb ühte fcida ning järgmisel hetkel kargab näkku. Tõeline väike imbetsill. Sellisega tahaks küll näost näkku kohtuda...

 

olen mode seal, aga ma ei saa midagi teha, jail command ei funka ja adminni ei anta et bannida saaks, suht tihti olen sees muidu..


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ukraina sa mode ?!:D

kuidas said ?

hmm, räägime servus sees, maybi ma teen su adminiks kui sa veedad kaua aega servus ;)-

räägime seal

ja FC kohta räägime seda et kui sa oled edgeville wildis , siis ei ole fc lubatud,. kui sa oled wild 10+ siis on fc lubatud.

kui kellegile midagi ei meeldi siis minge edge wildid :D;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ukraina sa mode ?!:D

kuidas said ?

hmm, räägime servus sees, maybi ma teen su adminiks kui sa veedad kaua aega servus ;)-

räägime seal

ja FC kohta räägime seda et kui sa oled edgeville wildis , siis ei ole fc lubatud,. kui sa oled wild 10+ siis on fc lubatud.

kui kellegile midagi ei meeldi siis minge edge wildid :D;)

 

umm, ma olin 1 esimesi mängjaid:D


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga pikemas vaates, mis krdi mõte on modedel? Ning, ma pole midagi väitnud selle kohta, kas fc lubatakse või mitte. Lihtsalt, tanel lasi mul fcida, mõtlesin, ojee vend on käpas mul. Järgmine hetk kargab clawsidega peale =/

 

 

Mingi flame käis koguaeg, midagi ei tehta, kuna moded ei saagi midagi teha.

 

Mängisin eile umb. 3h BloodScape Haven V1, sellega ei anna võrrelda teie servut. Seal oli staff nii range ning kohe oli näha, et suheldakse probleemide korral kohe inimestega ja proovitakse probleem välja selgitada. Uuendatakse asju. Mitte nagu teil, kuna clawse ja dfs saab green dragidelt, siis algaja ei saa ju neid tapma minna - kuna lihtsalt poes pole anti shieldi müüa!

 

 

Teil on kuhu jõuda!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei Reklaami teisi servereid siin teemas - kui seda ära ei võta lasen warni panna.

Mina olen üks rangemaid ja korralikemaid Admineid, kuid mul ei ole aega hetkel võtta, et mängida!

See server ei peagi olema veel parim, seda arendatakse alles niiet peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei Reklaami teisi servereid siin teemas - kui seda ära ei võta lasen warni panna.

Mina olen üks rangemaid ja korralikemaid Admineid, kuid mul ei ole aega hetkel võtta, et mängida!

See server ei peagi olema veel parim, seda arendatakse alles niiet peace.

 

Olgu sina sinaks, aga revo käib tihedamini ees. Nagu mul oli enne kinnitajaid, ajab läbi NPC'de paska, glitchimine pole nagu mingi probleem teil? Ei tehta ühte ega teist. Kõik algab ju siiski staffist, kes jailib, hoiatab, aitab inimesi. Aga andkem aru, praegu on asjad väga sassis seal. :dead:


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olgu sina sinaks, aga revo käib tihedamini ees. Nagu mul oli enne kinnitajaid, ajab läbi NPC'de paska, glitchimine pole nagu mingi probleem teil? Ei tehta ühte ega teist. Kõik algab ju siiski staffist, kes jailib, hoiatab, aitab inimesi. Aga andkem aru, praegu on asjad väga sassis seal. :dead:

 

Tavai, aare, ütle oma ingame name, mul sulle väga huvitav pakkumine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aare, väike asi kui peale tulin noh?:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kutsun ülesse - Ma valin 2 moderaatorit ja 2 administraatorit serverisse!

Aga, et saada selleks peab olema vähemalt 10 heakskiitu kellegi poolt, et saada modeks.

20 heakskiitu admin.

[email:l3jbenls]eero957@msn.com[/email:l3jbenls]

 

Sellega kaasnevad muidugi ka kohustused.

Siiani ei ole suudetud normaalseid mode ja admine leida - niiet ehk nüüd leiab mõne.

 

Kasuks tulevad kindlasti ka konkursil teie tehingud, kui teil on positiivseid tehinguid normaalselt olete eelis järjekorras.

 

Oleks vaja usaldusväärseid ja aktiivseid modesi/admine , kes ei abuse reegleid.

Karme kuid ka samas mõistvaid inimesi, kes ei banniks suvaliselt.

Ei tohi kindlasti mitte ropendada - isegi mitte, kui keegi närvi ajab. Proovid olla rahulik ja rääkida normaalselt.

 

Et siis msn uuesti [email:l3jbenls]eero957@msn.com[/email:l3jbenls] - kui lisad ja rääkima hakkad esimeseks lauseks :

 

Tere, soovin osaleda rspriva konkursil. ( soovitavalt kopeerige ) vastasel juhul võib nadilt minna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niisis teen siia ka postituse.

 

Et läheks adminni poole siis, hetkel olen moderaator, Nimi mängus on Grim Reaper(Eestikeeles vikatimees) Adminni poole pürgin sest moderaator ei saa eriti mängus aidatagi, kickist pole kasu logib sisse tagasi licalt, jail command ei funkand, mute ei tööta, adminn aga saab bannida ja sellest oleks kasu, Et siis kui toetate võite siia kribada siis et mingi Toetan Grim Reaperit vms. Tänud ette ära kes toetab.

 

Võite kirjutada et toetad isegi kui ei mängi:DD


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.