Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

n0tPK / no downtime - stronger then EVER!

Soovitatud postitused

VIP

Hmm , milks , äkki läheksid vahepeal vahvlist ära ja õpiksid eesti keelt ?

Minge õue jaludama või tehke sporti seni kuni see servu lahti tehakse. - Lihdsald super lause!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hmm , milks , äkki läheksid vahepeal vahvlist ära ja õpiksid eesti keelt ?

Minge õue jaludama või tehke sporti seni kuni see servu lahti tehakse. - Lihdsald super lause!

 

täpselt õige, olge õues, ilus ilm on, server ei jookse kuhugile, ja btw olge õnnelikud, server nyyd up :torch:

aga ärge laske 24/7 olge õues kuni saate ;):)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu server,sain suht 'suure' varanduse kokku ning sain Jizzi käest bänni.

ADMINS ROCKS!

 

Üleüldse,alguses ma enam teist korda sisse ei tahtnud logida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hetkel offline ootame ja uus client ka tuleb vist

 

hull asi ma üritan sise logida viskab kohe välja

 

 

Ära selle uue clientiga üritagi mis see falco käest said..Vana clientiga saad sisse ja servu pole off..

 

Rahvas ärge minge enam sinna servusse...Servu omadega jumala putsis pole mõtet seal enam mängida

 

Hahahahaha päris lohhid adminid on seal panevad lampi ip banne....EI SOOOVITA MÄNGIMA MINNA SERVER OMADEGA JUMALA PUTSIS NÜÜD.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma eemal...mingi nädala aega ... Ja ma ei banni niisama . -.-


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

,,

nii nüüd on eerole väike jutuke,

"kallis eero kuradi paks pederast mine vittu, sa oled selline kaan kes ütleb alguses et ta servu hostimise eest raha ei taha aga pärast varastad kõik käest ära kuradi ahne paksuke, loodan et saad nyyd olla rõõmus. serveri ma ajan püsti tagasi ja sinusugused peded võivad ip banni loota, niiet türa tsort kui sa mu serverisse nägu näitad saad ip banni nagu laksu pealt, ja minu ipd sa enam ei näpi kuradi nimevaras, no-ip parooli muutsin ma ära sest sinusugused sitapead ei pea minu ipd kasutama, ja loodan et sa selle pedega saad rõõmsalt elada, ja ma loodan et sa tsort annad mu serveri failid tagasi sest ma nägin väga palju aega et se valmis codeda, kuigi su juures oli hea hostida arvan ma et ma leian tulevikus endale normaalse hosteri kes ei ole selline faking kaan nagu sina, ehk siis sinusugused on ainult siin maailmas risuks kaelas, ma loodan et said nyyd õnnelikuks, ja loodan et su uuel serveril läheb hästi, aga minu kuradi nime sa ära ei varasta. aga jah sellist ipd nagu n0tpk.no-ip.org jne sellisest ipst võid sa ainult väga märga und näha ;)

kõige paremat paksuke sulle.

 

~~RevoDead

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
,,

nii nüüd on eerole väike jutuke,

"kallis eero kuradi paks pederast mine vittu, sa oled selline kaan kes ütleb alguses et ta servu hostimise eest raha ei taha aga pärast varastad kõik käest ära kuradi ahne paksuke, loodan et saad nyyd olla rõõmus. serveri ma ajan püsti tagasi ja sinusugused peded võivad ip banni loota, niiet türa tsort kui sa mu serverisse nägu näitad saad ip banni nagu laksu pealt, ja minu ipd sa enam ei näpi kuradi nimevaras, no-ip parooli muutsin ma ära sest sinusugused sitapead ei pea minu ipd kasutama, ja loodan et sa selle pedega saad rõõmsalt elada, ja ma loodan et sa tsort annad mu serveri failid tagasi sest ma nägin väga palju aega et se valmis codeda, kuigi su juures oli hea hostida arvan ma et ma leian tulevikus endale normaalse hosteri kes ei ole selline faking kaan nagu sina, ehk siis sinusugused on ainult siin maailmas risuks kaelas, ma loodan et said nyyd õnnelikuks, ja loodan et su uuel serveril läheb hästi, aga minu kuradi nime sa ära ei varasta. aga jah sellist ipd nagu n0tpk.no-ip.org jne sellisest ipst võid sa ainult väga märga und näha ;)

kõige paremat paksuke sulle.

 

~~RevoDead

:huh::huh::huh::huh::huh::huh:


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:)

Revo vaata ennast siis tule teistest rääkima .

EERO SA OLED TUBLI !

 

mati tule msni;););)(H)


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.