Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

n0tPK / no downtime - stronger then EVER!

Soovitatud postitused

muidugi vaata revo:D, õpi ära tõde on valus, su serv imeb, sa ise ka nii kuradi ülbe et keegi hostida ei taha, eero norm vend, aga sina pole!, see on sul siis 4as fail serv...Ei tea mitu pead tegema kuni ise ka aru saad, et sa SAKID!


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

alari... ˇ..Tumm Helistab Kurdile Ja Ütleb " Pime Sai Uue Teleka " ütleb:

(5:34 PM) alari... ˇ..Tumm: irw

(5:34 PM) alari... ˇ..Tumm: mida sa ka ei kuula

(5:35 PM) Revo♥[[[bedwett: tür tsort ei või we

(5:35 PM) alari... ˇ..Tumm: lil emo

(5:35 PM) Revo♥[[[bedwett: käi vittu

(5:35 PM) alari... ˇ..Tumm: EEMMOOOO tõde valus kuulda?

(5:36 PM) Revo♥[[[bedwett: kle tule lase mu arvuti õhku

(5:36 PM) alari... ˇ..Tumm: ei saa sa lõikad endal veenid läbi...emosi ei tohi kiusata solvuvad ja hakkavad emotsema kuskil nurga taga

(5:36 PM) Revo♥[[[bedwett: siis ole vait.

(5:37 PM) alari... ˇ..Tumm: võtad omaks et oled emo ?

(5:37 PM) Revo♥[[[bedwett: mhm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

revo kui sa ei suuda mulle raha tagasi maksta anna mulle 3 membu pinni.

või: see viimane ylekanne oli vist mu ema kontolt koge matta kuna kandsin väikse õe arvelt mida hetkel ise kasutan(oma raha peal ja puha) ja seda ka et mul onu ment ja elab võrust suht lähedal (värskas). point selles et kas tasuks temaga rääkida, et äkki saab ta revo juurest läbi astuda ja eks siis näeb mis edasi saab. no ma usun , et selle scammi eest on võimalik suuremat raha trahvi saada või väikest vangistust ka (vähemalt nii palju tean kui palju koolis ment rääkis kui tarka juttu käis ajamas :) ) aga kas tasuks ära ? ja revo kui 3 membu pinni annad siis olen ka rahul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
revo kui sa ei suuda mulle raha tagasi maksta anna mulle 3 membu pinni.

või: see viimane ylekanne oli vist mu ema kontolt koge matta kuna kandsin väikse õe arvelt mida hetkel ise kasutan(oma raha peal ja puha) ja seda ka et mul onu ment ja elab võrust suht lähedal (värskas). point selles et kas tasuks temaga rääkida, et äkki saab ta revo juurest läbi astuda ja eks siis näeb mis edasi saab. no ma usun , et selle scammi eest on võimalik suuremat raha trahvi saada või väikest vangistust ka (vähemalt nii palju tean kui palju koolis ment rääkis kui tarka juttu käis ajamas :) ) aga kas tasuks ära ? ja revo kui 3 membu pinni annad siis olen ka rahul.

 

''Onu kuule, ma mängin ühte runescape private serverit ja siis tahtsin ennast adminiks teha aga see tüüp kes seal omanik oli lasi mind üle ja ma ei saanudki aminiks! So sad!! Äkki sa viitsid tema poolt läbi hüpata ja öelda, et kui ta raha ära ei maksa siis ta läheb vangi.''

 

Ja tüüp kui ma su juttu loen mul hakkab ....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
revo kui sa ei suuda mulle raha tagasi maksta anna mulle 3 membu pinni.

või: see viimane ylekanne oli vist mu ema kontolt koge matta kuna kandsin väikse õe arvelt mida hetkel ise kasutan(oma raha peal ja puha) ja seda ka et mul onu ment ja elab võrust suht lähedal (värskas). point selles et kas tasuks temaga rääkida, et äkki saab ta revo juurest läbi astuda ja eks siis näeb mis edasi saab. no ma usun , et selle scammi eest on võimalik suuremat raha trahvi saada või väikest vangistust ka (vähemalt nii palju tean kui palju koolis ment rääkis kui tarka juttu käis ajamas :) ) aga kas tasuks ära ? ja revo kui 3 membu pinni annad siis olen ka rahul.

 

mees sa ikka p2ris kahtalse m6tlemisega mees. ajad naerma mind:) aga jh loodame et servu kunagi j2lle up ka.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
''Onu kuule, ma mängin ühte runescape private serverit ja siis tahtsin ennast adminiks teha aga see tüüp kes seal omanik oli lasi mind üle ja ma ei saanudki aminiks! So sad!! Äkki sa viitsid tema poolt läbi hüpata ja öelda, et kui ta raha ära ei maksa siis ta läheb vangi.''

 

Ja tüüp kui ma su juttu loen mul hakkab ....

 

aha ha very funny putsi midagi siin foorumis teha ka ei või kohe hakatakse norima ja kiskuma vms. ime võmpa oma jutuga tõesti kurat tuled siia sitta suust välja ajama väga naljakas oo kus mees alles tegi nalja ahaaa mine putsi ytlen ma sulle selle jutu peale!!!

 

mees sa ikka p2ris kahtalse m6tlemisega mees. ajad naerma mind:) aga jh loodame et servu kunagi j2lle up ka.:D

 

edu sulel siis ema sul kahtlase mõtlemisega

 

nii väikse summa eest ei tee mendid midagi, suht 10 aastase juttu ajad suust välja, ise oled süüdi ju et mingi pasa eest 150 välja käisid.

 

ja sa käi yldse putsi kurat ja ise võid 10a tatt olla . kurat ise oma arust suured mehed nyyd hea olla ? tulete tarka panema siia mingit nõu vms. ka kysida enam ei tohi kohe pannakse selline pomm maha et mul hakkab teist hale isegi...

ise ajate sellist sitta suust välja et oma arust olete targad mehed.???

ja ment teeb selle 150.- kyll ja kyll kusjuures kurat kui te midagi ei tea siis pange oma suud kinni eriti sitt foorum elu aegade sitem yldse milles ma olnud olen kuna teistes vähemalt ei tuldud kohe nina alla õõruma ja narrima jms... sitta nagu teie. siin ERITI LAPSED OLETE ALLES!!! fuck off all ho was pm her shit!

see foorum toob rohkem äda kaela kui aitab lahendada !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aha ha very funny putsi midagi siin foorumis teha ka ei või kohe hakatakse norima ja kiskuma vms. ime võmpa oma jutuga tõesti kurat tuled siia sitta suust välja ajama väga naljakas oo kus mees alles tegi nalja ahaaa mine putsi ytlen ma sulle selle jutu peale!!!

 

 

 

edu sulel siis ema sul kahtlase mõtlemisega

 

 

 

ja sa käi yldse putsi kurat ja ise võid 10a tatt olla . kurat ise oma arust suured mehed nyyd hea olla ? tulete tarka panema siia mingit nõu vms. ka kysida enam ei tohi kohe pannakse selline pomm maha et mul hakkab teist hale isegi...

ise ajate sellist sitta suust välja et oma arust olete targad mehed.???

ja ment teeb selle 150.- kyll ja kyll kusjuures kurat kui te midagi ei tea siis pange oma suud kinni eriti sitt foorum elu aegade sitem yldse milles ma olnud olen kuna teistes vähemalt ei tuldud kohe nina alla õõruma ja narrima jms... sitta nagu teie. siin ERITI LAPSED OLETE ALLES!!! fuck off all ho was pm her shit!

see foorum toob rohkem äda kaela kui aitab lahendada !!!

 

Tra oleks ma su eesti keele õpetaja ma annaks sulle mööda kukalt enne tundi juba paarkümmend korda... :nose:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.