Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

n0tPK / no downtime - stronger then EVER!

Soovitatud postitused

VIP

Jäääme ootama siis ,


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
,,

nii nüüd on eerole väike jutuke,

"kallis eero kuradi paks pederast mine vittu, sa oled selline kaan kes ütleb alguses et ta servu hostimise eest raha ei taha aga pärast varastad kõik käest ära kuradi ahne paksuke, loodan et saad nyyd olla rõõmus. serveri ma ajan püsti tagasi ja sinusugused peded võivad ip banni loota, niiet türa tsort kui sa mu serverisse nägu näitad saad ip banni nagu laksu pealt, ja minu ipd sa enam ei näpi kuradi nimevaras, no-ip parooli muutsin ma ära sest sinusugused sitapead ei pea minu ipd kasutama, ja loodan et sa selle pedega saad rõõmsalt elada, ja ma loodan et sa tsort annad mu serveri failid tagasi sest ma nägin väga palju aega et se valmis codeda, kuigi su juures oli hea hostida arvan ma et ma leian tulevikus endale normaalse hosteri kes ei ole selline faking kaan nagu sina, ehk siis sinusugused on ainult siin maailmas risuks kaelas, ma loodan et said nyyd õnnelikuks, ja loodan et su uuel serveril läheb hästi, aga minu kuradi nime sa ära ei varasta. aga jah sellist ipd nagu n0tpk.no-ip.org jne sellisest ipst võid sa ainult väga märga und näha ;)

kõige paremat paksuke sulle.

 

~~RevoDead

 

Ei, tore romaan ilma punktideta. Aga jah selle teema juurde tagasi tulles...ise olid sa selles süüdi, et ma ei hosti enam - seda juttu näed oma "otsin hosterit" teemas. Sinu source failid ma kustutasin juba ammu ära - pole tahtmistki neid kasutada. Selle koha pealt - "alguses ei küsinud raha" - alguses oli jutt nädalast võibolla kahest, aga asi venis vist natuke pikale või mis? Niiet ma otsustasin, et ma pole ikka nii hea ja ei hosti sulle mingi tasuta. Enda ip võid sinna samusesse pista, ei tahagi seda - ei näe mingit mõtet selle kasutamisel - ei ole sinusugune noa - selga lööja. Teen oma ip, kui tahan hostida. Sinu suu värgi järgi pole sa isegi oma vanusele vääriline - ilma roppusteta hakkama ei saa.

Selle tekstiga siin tõestasid, et oled väga lapsik. Seda olen ma varemgi öelnud ja ütlen veel, Sa oled lapsik.

 

Aga edu sulle oma noa selgalöömise elus, tänan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, tore romaan ilma punktideta. Aga jah selle teema juurde tagasi tulles...ise olid sa selles süüdi, et ma ei hosti enam - seda juttu näed oma "otsin hosterit" teemas. Sinu source failid ma kustutasin juba ammu ära - pole tahtmistki neid kasutada. Selle koha pealt - "alguses ei küsinud raha" - alguses oli jutt nädalast võibolla kahest, aga asi venis vist natuke pikale või mis? Niiet ma otsustasin, et ma pole ikka nii hea ja ei hosti sulle mingi tasuta. Enda ip võid sinna samusesse pista, ei tahagi seda - ei näe mingit mõtet selle kasutamisel - ei ole sinusugune noa - selga lööja. Teen oma ip, kui tahan hostida. Sinu suu värgi järgi pole sa isegi oma vanusele vääriline - ilma roppusteta hakkama ei saa.

Selle tekstiga siin tõestasid, et oled väga lapsik. Seda olen ma varemgi öelnud ja ütlen veel, Sa oled lapsik.

 

Aga edu sulle oma noa selgalöömise elus, tänan

 

Respect Eero. 1 normaalseimaid siit foorumist. Vanat fastlayd tahaks ikke tagasi kust daganothidelt said gse jne:D, See oli väga fun:), Tahaks tagasi:/


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi teeks nüüd UUE ja kõige korralikuma servu.

mis püsiks ikka kuid


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

owned revo,GF!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin Ikka asi väga julmaks läinud ma vaatan. Ega midagi ootame uut , kui see just väljas pole . Vabandan lolluse pärast pole endal neti võimalust eriti.


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.