Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kohustuslik Kirjandus

Soovitatud postitused

SUPERVIP

mul jääb alati viimase nädala peale, ja siis jään kah tavaliselt hiljaks, ning saan ühe ja pean järelvastamisse minema -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

on raamatuid mida meeldib lugeda, nt 5. klassis oli meil kohustuslik "tom sawyer", mingi 300 lehe lugesin ühe öhtuga ära - üks parimaid raamatuid mida olen lugenud.

 

samas köige sitem raamat on olnud 3. or 2. klassis mingi "bootsman, tjorven ja mooses" suvel pidin lugema, ei saanud suve löpuksgi läbi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle meeldib Potter, muud eriti ei viitsi lugeda :D Ükspäev lugesin umbes 300-400 lehekülge seda. Puhta igavuse pärast. Õnneks varsti sain teada klassiõelt, et see kohustuslik kirjandus kah. Vedas... Siiamaani on kohustuslik kirjandus raamatute vastamised üle poolte 5-ed. Veerand töödest äkki 4-jad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kohustuslik kirjandus > Annaabi või taolised kohad & kokkuvõtted.

 

Elus kaanest kaaneni olen lugenud 1 raamatu :D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei loe mitte kunagi mitte midagi:D

Miks?

1.Pole aega.

2.Ei viitsi.

3.igav

:)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.