Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:head puret !! Member 25 päeva , väga soodne ainult täna !

Soovitatud postitused

MÜÜN SIIS HEAD PURET , KASUTAJA ON VEEL MEMBER 25 PÄEVA , MÜÜN KASUTAJAT VÄGA SOODSALT ALGHIND OLEKS SIIS 25.- !

statsiidrs.JPG

Recs£membr.JPG

 

Kasutaja on combat 63 , range 83 !

fishing 80 !!

KUI KEEGI SOOVIB SIIS PM . !

NO SPAMM , või saate warni !

Alghind : 25.- , Sobib irl raha ja sollid !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ärge ostke , kindalt mitte . Saate aru ärge ostke ! See oli minu account ! 2 nädalat , ja boom võeti ära . Moderaator teema lukku .- see acc võeti minult ära !!!! See olii / on isegi mu poolt müügis . . ärge ostke jumala eest !!!

 

Anna link,kus sa seda müüd.

 

 

NoNo,saame runes kokku.Siis ostan 100% 100 eek.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

irv täitsa haige , mul on pohhuj kes sellega ennem mängis , see on minu acc koguaeg olnud , myysin vahepeal maha , 100.- , see es ostis kandis 50.- ära ja pidi veel 50 kandama , ootasin päris kaua ega ei kandnud raha , nyyd võtsin tagasi , ja mis scriptiga ? ma pole mingi macroja . like you

 

veel üks mõtetu post , = Warn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw , mida sa ajad loh . 1 . ) see on 100 % macro , acc oli minu käes oli fish , 77 . ja see oli mingi 2-3 nädal tagsi , kindel macro . lol , + see oli minu käes :Dlol m mul oli see müügis :D mida sa ajad paska , ja ära aja mingi , koguaeg su käes loh . keegi peaks uskuma ? .. EI SOOVITA OSTA .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

NoNo msn on [email:3cd5mfjv]cros_753@hotmail.com[/email:3cd5mfjv].Scammer?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irv täitsa haige , mul on pohhuj kes sellega ennem mängis , see on minu acc koguaeg olnud , myysin vahepeal maha , 100.- , see es ostis kandis 50.- ära ja pidi veel 50 kandama , ootasin päris kaua ega ei kandnud raha , nyyd võtsin tagasi , ja mis scriptiga ? ma pole mingi macroja . like you

 

veel üks mõtetu post , = Warn.

 

Kõik toovad õigustuseks selle et *Vend maksis 50 ja üle jäänud 50 jäi maksmatta ja võttsin tagasi. Vana Nali on see juba Gl Müümisega.

Ei soovita osta.


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.