Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ära anda üleliigne algeline acc.

Soovitatud postitused

VIP

acc on seisnud ja ei vaja seda enam, ei meeldi kui accid seisavad ja kui vaja võime tehingu kah vormistada, lihtsalt lühidaltöeldes

olen algne omanik acciga on plaan olnud p2p teha jne. aga ajalugu vaikub sellest.

ühesõnaga reqid peal ei viitsi maha võtta annan acci ära, tee mis tahad sellega botti, banni, müü, vaheta. lihtsalt esimene, kes postitab saab omale. essa pass kah kaasa ja praegune pass. jne jne pilt siin kõik olemas, ärge pärige vaid võtke ära ja siis paneme teema lukku ilusti.

xknozr.jpg

huvitatud?:D siis post siia ja ongi pidu läbi, saadan pmides kõik vajaliku, ainult reqid muudad sina mina ei viitsi maha võtta neid.!


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mememememeeeeeee!

 

i was first :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ok teema lukku ja teeme pmides kirjavahetust:D ja tehingu?:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ok pohh see just asked:D

essa pass a1a2a3

ja viimane pass sinupure1

edu.ee muidu oleks iseära bannind aga nii on kah normaalne:D:D

 

 

Mina seda accounti tegelikult ei taha :D

 

Kes essana pw jõuab ära vahetada see on viiner :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

lol bongshot girl!:D aga see on juba teine asi klge ärge spammige:D kingitud hobuse suhu ei vaadata mul veel ilgelt acce aga need saavad sõbrad omale. kõik peale Esti on loosis.:) gl ja

TEEMA LUKKU


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kes sai?

 

Huisnaaju :D

 

kinglasti hillybilly vahetas ise pw ära :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ei tea ei huvita, kui bongshot siin essat passi juba jagas:D mis ei ole estonial sama, mida te muidugi tahaks, siis see acc on pm juba perses, nii et kes sai sellele õnnesoovid ja bongshot on fail:D !

 

 

TEEMA LUKKU ja ärge spammige!


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei tea ei huvita, kui bongshot siin essat passi juba jagas:D mis ei ole estonial sama, mida te muidugi tahaks, siis see acc on pm juba perses, nii et kes sai sellele õnnesoovid ja bongshot on fail:D !

 

I failed ?!?!?

 

Pigem sina failisid..., tehing jäi ju saamata :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

lmao mind ei huvitagi see. sina failisid:D mina olen häppi et lahti sain:D edu lapseke:)

ja lihtsalt teadsin et sa mingit jura toodat, sarnast :D tarka sa teha ei oska vahvlis:) ei solva sind:D lihtsalt ütlen nagu on :) ja nüüd siis punkt.


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.