Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün PURE 4m pangaga!

Soovitatud postitused

VIP

MIKS SA MITU TEEMAT TEED???? lol laps

 

pakun 25.-


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 kr ja kasutaja on minu botitud on ka pildid !!! kudas fish 68 ja 70 saab !! botitud bannitud minu käes olun aja jooksul 1 korra 10 päeva ja mandariin on saanud ka 3 korda ehk 4 korda kokku kindel bann sellel accil varsti ja gl ma hakkan hetkel juba reportima gl kes ostab!! kasutaja tagasi palun mandariin-Life


Dr%20Dark%20B0w.png

 

Dr%20Dark%20B0w.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hetke parim pakkumine 100.- m6rvari poolt.

 

10 kr ja kasutaja on minu botitud on ka pildid !!! kudas fish 68 ja 70 saab !! botitud bannitud minu käes olun aja jooksul 1 korra 10 päeva ja mandariin on saanud ka 3 korda ehk 4 korda kokku kindel bann sellel accil varsti ja gl ma hakkan hetkel juba reportima gl kes ostab!! kasutaja tagasi palun mandariin-Life

 

Palun pane tõestus, või päriselt ka - tõmba oksa oma lolli jutuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kanna bank teisele accile üle , siis võtaks 100.- eest kindlallt ära :D , aga mis veel pangas ?

 

sfb0v7.png

 

mandariin sa jäid mulle vastuse võlgu kust selle kasutaja said ? räägi tõtt ,,,, tra hale tüüp oled anyway

 

Ma pole sulle midagi võlgu faking idiootne spämmer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mainiks 2ra et ... Kus on teie t6estused , jubedad syydistajad olete kyll , aga pilte/proofi ei ole mitte kuskil n2ha ? Hoidke oma suud kinni kui t6estust pole :) . Umm pakun 40 krooni siin ja kohe :D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.