Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cb 57 pure, pank 4m!

Soovitatud postitused

mis VI*TU MINU ACC!!! tra mingi aff lasi selle mult üle kunagi pläääät see oli acc need olid ajad kust said selle acci tahaks teada? ma ei süüdista kohe sind aga ikkagi kust see pärit on tahaks teada? ja et see spamm poleks siis 125 kr! ja väike lisa et accil on black marke ja see on botitud minu poolt ja paljude teiste poolt!


Dr%20Dark%20B0w.png

 

Dr%20Dark%20B0w.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis VI*TU MINU ACC!!! tra mingi aff lasi selle mult üle kunagi pläääät see oli acc need olid ajad kust said selle acci tahaks teada? ma ei süüdista kohe sind aga ikkagi kust see pärit on tahaks teada? ja et see spamm poleks siis 100 kr! ja väike lisa et accil on black marke ja see on botitud minu poolt ja paljude teiste poolt!

 

selgita lähemalt ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis VI*TU MINU ACC!!! tra mingi aff lasi selle mult üle kunagi pläääät see oli acc need olid ajad kust said selle acci tahaks teada? ma ei süüdista kohe sind aga ikkagi kust see pärit on tahaks teada? ja et see spamm poleks siis 125 kr! ja väike lisa et accil on black marke ja see on botitud minu poolt ja paljude teiste poolt!

 

Tahaks ka teada mis muinasjuttu sa siin räägid tsort :dead:

 

Blackmarke on tõesti mõned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
selgita lähemalt ?

 

ostsin selle acci kunagi 150kr-iga sain 12 päeva pelada ja siis invalid ja siis mingi tüüp nagu life ütles sry ma võtsin tagasi ma tahan veits botida ....

 

lol? ma tsort mul 3 tunnistajat mina tegin selle str 68 3 päevaga mina tegin 54-70 range...... ikka vähe we ? tra fish tegin ka mina 70+ ja siis mingi tuus mees nimega Life kes on siit nüüd ban saanud ütles sry ma teen veidi botiga tõõd et sry ma ei anna seda tagasi jne infot on ka acci kohta

 

kui teada tohin siis kust selle acci võlusid ?


Dr%20Dark%20B0w.png

 

Dr%20Dark%20B0w.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellel on fishing botitud, paljud teised skillid ka . Columbian ajab õiget juttu ;)

 

that's my boy tema oli koos minuga kui ma nolasin str jne....:D hale scammerite kari..... tra on kunagi siit võimalik osta acce mis ei tõmmata tagasi we ??:ty 125 kr hetke pakumine... BOT is soooo coool


Dr%20Dark%20B0w.png

 

Dr%20Dark%20B0w.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lisa BM pilt!


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
that's my boy tema oli koos minuga kui ma nolasin str jne....:D hale scammerite kari..... tra on kunagi siit võimalik osta acce mis ei tõmmata tagasi we ??:ty 125 kr hetke pakumine... BOT is soooo coool

 

Pigem vaata, et sa spam eest siin warni ei saa laps :)

 

Acci olen AINULT MINA BOTTINUD, str tegin rock crabs. Range 78-81 bottisin ogre rangeriga

 

fish 56 - 88 profisher v0.17

 

cook alkharidcooker

 

3x on saanud 10 day ban.

 

Järgmises teemas kah spammid, siis saad warned

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.