Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dert81 päevik:) [ str 94/99 ]

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
nagu mina ? haha failed much ?

 

ma ei pelagi rune.

ikkagi 2.

 

 

kui sa rune ei pela siis mix üldse kommid? kui sa ei pela rune siis logish, et sa arvad, et str 93 - 94 ja wc 82 - 83 ja pray 55 - 60 jne on väike areng. ennem kui kommid õpi midagi mängust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

klge ma väga vabandan, ei viici üldse strd teha. hetkel tegelen kings ransomiga ja muidu tahax lasta 80 atk/def. kui väga tahate, et mõne str lvli teex siis öelge, aga ma kohe 99 ei viici teha.

 

 

ja muide........kui keegi rikkur mind aidata tahab ja tahab mu arengut näha siis ta võib mulle koguaeg 24h SSi laenata:D võin maxta ka natuke, aga väga ei tahax maxta. nh lihtsalt kui nii rikkad olete, et teil see võimalus, et seda osta ja raha jääb veel ülegi siis mix mitte osta?:P kui saate laenata kirjutage siia. :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

okey kohe varsti tuleb str 95 pilt.

 

 

ahh persse ma quitin strga natukesex:D igav hakkas ja palju raha läheb ka kuna ei viici d scimmiga jamada ja tahan SSi ja siis laenan seda koguaeg ja gsi laenan ka. niiet teen WCga raha ja kui ( 3m : S ) valmis siis saan endale SSi osta ja siis teen strd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aeglane areng, 5p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

aeglane sellepärast, et ei tee naq ühte statsi korraga nh teen ühte siis teist siis jälle ühte jne..... aga mõtlesin, et väga paljud tahavad str vähemalt 95 ja siis mõtlesin, et teen selle ära. hetkel bandits

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma isegi ei näe et mõni stats tuli juurde,kui sul point 99 str teha siis tee,seda saab vähem kui nädalaga valmis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gl, 7p


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma isegi ei näe et mõni stats tuli juurde,kui sul point 99 str teha siis tee,seda saab vähem kui nädalaga valmis.

 

 

ma lihtsalt ei ole sellist tüüpi inimene kes viicib ühte statsi koguaeg järjest teha. sellex, et teexin str 99 on vaja mingi 4.5m xp:S ja praegu naqnii olen bandits ja loodan, et viicin str 96 ära teha. 99 tuleb kunagi hiljem.

 

 

 

ja seiu, ty hinde eest:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma isegi ei näe et mõni stats tuli juurde,kui sul point 99 str teha siis tee,seda saab vähem kui nädalaga valmis.

 

 

ma lihtsalt ei ole sellist tüüpi inimene kes viicib ühte statsi koguaeg järjest teha. sellex, et teexin str 99 on vaja mingi 4.5m xp:S ja praegu naqnii olen bandits ja loodan, et viicin str 96 ära teha. 99 tuleb kunagi hiljem.

 

 

 

ja seiu, ty hinde eest:P

 

 

kas keegi saax furyt laenata? sitax vaja:P ma siin bandits ja fury kulux ära... plzz laenake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

tegin siis midagi:

29ff0ox.jpg

6s9dt4.jpg

 

et siis see ka sitt lugu, et kui bandits käin siis üks trip juba kuskil 200k kuna 25 pray potti alati: S niiet 6 trippi veel siis sitt lugu: S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gratz str 95 siis :D 8p


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ou chekkige mul kasutajanimi nüüd antikille:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

teen küll lihtsalt sellel ajal ei olnud sees, nh tahtsin seal muidu str lvlit teha, aga pray potid said otsa ja mul oli mingi 10k xp veel vaja ja siis naq littisin neid kes juba kedagi littisid........ ja siis kogematta tuli hp lvl:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

nu ta tuli nii järsku, ei saanud pildi peale:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.