Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Oled joobes seisundis foorumit külastanud?

Oled külastanud foorumit joobes seisundis?  

217 liiget on hääletanud

  1. 1. Oled külastanud foorumit joobes seisundis?



Soovitatud postitused

preagu on õlu käes :D

 

Ma kh vaikselt netis surfates võtnud aga mitte nii et täitsa joobes ;)

(1 õllest kh vist ikka joovet ei tule? :D)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole, ja ei saa ka saama.

Täiesti mõttetu, tuled siia kelkima, et pätsasid vanemate tagant alkot, libistasid veits ja nüüd lällad siin, ei aitäh. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On juhtunud 2 korda, üks kord tahtsin reiti minna,aga tulin siia:S


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole joobes peaga arvutis ültse olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No jah, suht perses, praegu olen :D

Aga jah, ma Germo (Billy Boy) juures atm, mingid tüübid tulid nö pinda nõudma, aga noh, kui ukse lahti teha, siis läheb kohe kakluseks. Vähe weird oli vahepeal. Aga noh, sõber läks, sai peksa, aga kui ta oleks üksi kasvõi mingi kahe vastu neist (ta väga treenitud), siis teeks vabalt ära. Ainuke asi on, et läks üksi ütlema neile, et ei saa ja mingi 6 tüüpi tulid pmselt kohe kallale, suht perses, sai mitu laksu näkku. Andis paar hoopi tagasi ka mõnele vennale ja sellepärast hiljem jooksid ka, ma usun, et nende kahe tüübi näod on ikka väga perses atm :D

Kahju, et mingid sellised munnid peavad õhtu ära rikkuma. A noh, niikuinii on teada, et enamus on neist kas politseis paari aasta pärast hiigeltrahve maksmas või istuvad trellida taga. Selline elu pole normaalne. Ja see on Saaremaal Xd

Ja politseid ei saa ka kutsuda, oleme suht mõnusalt täis :D

 

Homseni!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.