Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Paintball

Kus võiks toimuda paintballi mäng?  

89 liiget on hääletanud

  1. 1. Kus võiks toimuda paintballi mäng?



Soovitatud postitused

:D:D ei usu, et Tallinna ronima hakkan ekstra sellepeale. Pigem lihtsam Tartu tellida värk ja siis kui rahvast ei ole kutsun sõpru juurde:)

 

Noh selge, asi otsustatud, sina teed oma sõpradega siis ühe toreda päeva.

Mis sa üritad meile siin selgeks teha, et sul tuleks ~10 sõpra kohe laksust, kui ainult asi toimuks Tartus?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma aru olen saanud, seda ikkagi ei toimu?

Mida kauem venitatakse, seda vähemaks inimesi jääb, minul hakkab ntx huvi vaikselt kaduma.

Kuna ma lähen lähiajal Eestist ära.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui saaks mingi minivan-i koos juhiga, siis aaks viia Tallinnast Tartusse inimesi ju?

Või kui muud üle ei jää, mingu metsa need Tartu omad (no offence) ja teeb siis ainult nendega, kes Tallinnasse kohale tuleksid. Meil ei ole mõtet oodata ja mõelda, et ehk leitakse mingi parem kompromiss. Varsti lumi maast kadunud. Kuigi seda pole praegugi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea, kas ma enam seda korraldada viitsin, sest me ei saa inimesi kokku ja siis vingutakse, et miks mina midagi ei tee.

no vot, sellespärast kõik kokkutulekud ja tegevused ära jäävadki, et korraldamisest loobutakse. no offence, aga sa peaksid just rohkem selle korraldamisega tegelema hakkama. ma liiguksin ming kambaga Pärnust ma arvan. kui siit mõni üldse liiguks sinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no vot, sellespärast kõik kokkutulekud ja tegevused ära jäävadki, et korraldamisest loobutakse. no offence, aga sa peaksid just rohkem selle korraldamisega tegelema hakkama. ma liiguksin ming kambaga Pärnust ma arvan. kui siit mõni üldse liiguks sinna.

 

Keegi ei ytle suurust, kust mina peaksin teada, mitmele asjad tellida jne...

 

 

Mida ma siin enam korraldada saan? Mul on hinnakiri olemas, teada, kus need toimuda võiksid, ainult tulijatest on puudu... Mida mina siin teha saan?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõni muu koht? Postita!

Veskisilla - Paintball

See asuks kesk Eestis.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõni muu koht? Postita!

Veskisilla - Paintball

See asuks kesk Eestis.

 

Seal on kroon kuul.

50 kuuliga sa eriti kaua mängida ei saa, heal juhul 1 raund ja sa täristad juba tühja püssiga. Kuigi see oleks ideaalne koht, väikse Eesti keskel enamvähem.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Norm mäng, mingi 3-4 korda pelanud. Nalja saab, valus nende kuulidega pole küll saada. Ühe korra olime automaat relvade vendade vastu vs meie oma semi-automaatidega, jube oli :D Näo maja tagant välja pistsid, mingi 4-5 kuuli korraga lendasid näkku/makku/jalgadesse jne. Aga muidu väga pull mäng, põnev on küll see. Ja kõige valusam on minu arust saada sõrmedesse(minu arust) olen saanud jalgadesse, selga, kätte, pähe, kukla ligidale, aga rsk, sõrm on ikka valus :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Norm mäng, mingi 3-4 korda pelanud. Nalja saab, valus nende kuulidega pole küll saada. Ühe korra olime automaat relvade vendade vastu vs meie oma semi-automaatidega, jube oli :D Näo maja tagant välja pistsid, mingi 4-5 kuuli korraga lendasid näkku/makku/jalgadesse jne. Aga muidu väga pull mäng, põnev on küll see. Ja kõige valusam on minu arust saada sõrmedesse(minu arust) olen saanud jalgadesse, selga, kätte, pähe, kukla ligidale, aga rsk, sõrm on ikka valus :D

 

 

 

On küll valus,kui 3 meetri kauguselt sulle jalga süstitakse mingi 1000 kuuli korraga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On küll valus,kui 3 meetri kauguselt sulle jalga süstitakse mingi 1000 kuuli korraga.

 

Wtf, kus ta sul 1000 kuuli korraga perse kärutab? Viskab terve kotiga ? :O


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1000 oli piltlik väljend.

Ei mäleta v?Kui käisime,siis mingi retard lasi mulle kintsu korralikult :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol kesse lasi ? :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Näkku saada selle palliga on vist kõige valutum, ma sain, ehmatasin ainult, sest pilt oli roheline järsku. Sain vastu näppu, tundsin aga valus polnud. Meil oli rõhk suht maha kah keeratud, hakati seal pipardama, et liiga karm muidu mängida.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noh, kes tulijad siis on?

 

meil siin jaanuaris tulemas üks suurem mäng Türisalus, et kui huvi võite liituda meiega: täpsem info Pain Paintball Club • View topic - 24 jaanuar lahing Türisalus

 

Kui olen Eestis, olen kindel tulija, annan teada mingil ajal, 18 on yhel söbrannal synnipäev, ehk siis langeksid need enamvähem kokku kah.

kuid, annan teada.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.