Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Paintball

Kus võiks toimuda paintballi mäng?  

89 liiget on hääletanud

  1. 1. Kus võiks toimuda paintballi mäng?



Soovitatud postitused

VIP

Tundub, et ainult Vahvli rahvaga jääks asi ära. :)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub nii... Tema vastus mulle:

Ei usu et viitsin, ja ütlen sulle khe ära, et 200 kuuli on LIIGA vähe 500 vms normaalne.

 

500 kuuli pidi agressiivsemal laskjal kuluma

 

Mis ma mõned lehed tagasi ütlesin, sa lähed sinna ikkagi "sõda" pidama, mitte sinna "cämpima". Ma oleks tulija vist, oleneb millal, nv peaks kindlalt olema.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis ma mõned lehed tagasi ütlesin, sa lähed sinna ikkagi "sõda" pidama, mitte sinna "cämpima". Ma oleks tulija vist, oleneb millal, nv peaks kindlalt olema.

 

Sõda saab ka kulutada väheste kuulidega. 500 kuuli on seal ma arvan "julmadele karistajatele" kes lasevad 499 kuuli mööda. Ja kas meie hulgas on "julmasi karistajaid"?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina tuleksin sinna teisi tulistama, ehk siis mina oleksin "karistaja" vist.

Ma ei viitsiks seda mängida, kui mul saavad vahepeal kuulid otsa.

Sinimägedes juhtus nii, viimases "raundis" said mul lõpus kuulid otsa, seis oli 3 vs 1 meie tiimi kasuks, vastasmeeskonna tüüp andis alla õnneks.

Ja neid mööda lastud kuule tuleb palju, usu mind.

Kui sul on vaja ikka tüüpi hoida mingis kohas kinni, siis sa lihtsalt pead tulistama, et ta sind ei tulistaks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pidin juba ükspäev küsima.

Miks te hääletate, kui te ei ole tulijad/minejad sinna "päevale"?

Praegu on hääletanud 44 inimest aga vb 15 on andnud märku, et nemad tuleksid.

Ega te selle eest mingeid kuradi punkte ju ei saa idioodid.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaa aga meil on siin tiba teist sorti hääletus käsil.

Meil hääletavad Kohaletulijad (sooviud on nii) mitte kõik lõdvikud, kes seda teemat näevad.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
rahadega impus.

 

Aga kui Tallinnas oleks siis veaks perse kohale ( 153km ) :D

 

///

 

Ise mänginud korra eus Paintballi ja mitte sõpradega vaid 44 Tüdrukuga.

Kogemus oli täitsa hea.

 

Panen su kirja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eile oli suht fun 2 h mängisime :D sain 2 sinikat mõlemad jalale :D ühe korra sian kuna sõber hüüdis mind ma vaatasin ja oppa kuul jalga. aga mudu täiesti lahe. 200 palli jah on üsna vähe ja mööda laske tuli kovasti aga mudu soovitan täiiega endale hakkasi hirmsalt meeldima


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eile oli suht fun 2 h mängisime :D sain 2 sinikat mõlemad jalale :D ühe korra sian kuna sõber hüüdis mind ma vaatasin ja oppa kuul jalga. aga mudu täiesti lahe. 200 palli jah on üsna vähe ja mööda laske tuli kovasti aga mudu soovitan täiiega endale hakkasi hirmsalt meeldima

 

Adrepauk on korralik.

Kui on hea rada ja meeldiv seltskond.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Organiseerimine oli ka suht super tbh.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.