Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Paintball

Kus võiks toimuda paintballi mäng?  

89 liiget on hääletanud

  1. 1. Kus võiks toimuda paintballi mäng?



Soovitatud postitused

Et siis kas keegi tegeleb sellega? Endale meeldib see väga, kuid see on siiski suht kallis. Rääkige siin oma parimatest mänudest. Üldiselt rääkige siin mis meeldib, mis mitte.

 

Nimekiri, kes tuleksid paintballi mängima:

1. Da Nag ----- Tallinn

2. kermokk (ka vist soovib, et oleks tartus) ---- Tartu

3. Jaanus (juhul kui Tartus toimub) ---- Tartu

4. laheloom (neljap., reede, ja laup. ei sobi. ning kui toimub Tallinnas) ---- Tallinn

5. Klonzer (Kui Tallinnas) ---- Tallinn

6. Funck (juhul kui Tallinnas) ---- Tallinn

7. Katana (juhul kui Tallinnas) ---- Tallinn

8. matu125 (juhul kui tartus)(5-6 sõpra ka) ---- Tartu

9. efkz (Juhul kui Tallinnas) --- Tallinn

10. rs god (Juhul kui Tartus) --- Tartu.

11. KrIIps (juhul kui Tallinnas või kui soodsalt saaks Tartusse) --- Tallinn/Tartu.

12. Ollu (kui raha ja aega on.)

13.

14.

15.

 

P.S. 15 mängijat on miinimum, sest ma arvan, et te ei soovi eriti yle 300.- maksta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelistaksin päris püsse, kuid..

 

Paar-kolm korda on käidud, sõpradega. Jäin igastahes rahule, St. sain roomata porimülkas. Laskmine oli juba teisejärguline.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

korralik paintballi püss maksab kusagil 4k aga odavam vist tuleks laenutada. Muidu kõige odavam mis eesti myyakse on 560.- aga see on algajatele aint. Paintballis ei saa aint püssiga muide olla, on vaja ka kaitsevarustust, kiivrit jms + kuule. Keskmiselt maksab paintballi pyss 1,7k. minge adrenaliin.ee , seal on infot täpsemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuskil paintballi kodukal oli täiskompleks minigi 200-400 eek mingi paintball.com vms

 

Paintball.com, Oled kindel et need dollarites ei olnud ?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole kunagi proovinud, aga üks sõber on palju käinud ja talle väga meeldib. Täiega tahaksin ka ise kunagi ära proovida, aga pole piisavalt rahvast, kes tuleksid. Mingi paari-kolme vennaga on ju suht mõttetu minna. Kallis muidugi ka jah:uni:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kah korra käind,pärast olin sinikaid täis :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht koom asi paar korda käind sõpradega.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Laagris mängisime..mõnus oli täiega rahvast ja see et me metsa sees olime(Y) mingi 3-4h lasime järjest kõik said umbes 700kuuli :P järvepeal lasime parte nende kuulidega:D

 

Aga alguses kui see mees seletab reegleid ja muud siis ta lasi meil pikku pappkasti monusad laksud käisid:D

Peale seda alguses ei julgenud keegi mängida:D aga hiljem oli savi kas said pihta voi ei :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paintballi asemel harrastan airsofti kus kuulid hakkavad langema 60m peal.

Korraliku püssi saab mingi 5000kr.

ja 4000kuuli maksab u 200kr.

Püssid lasevad 600-1000kuuli minutis ja on reaalse väljanägemisega.

Endal on Ak-47 puitkerega ja terasest. Relv kaalub 5.3kg kavas on osta relvale punatäpp

Valuga on nii lood et mängib kes tahab

valu.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh , sünnat pidasin seal , tegime minu tiim vs mingi X tiim , [ noobs ] 8n4[meie] oli , ja said nii ludo , alguses nii et , ma j2in taha poole baasi , pistis minu tiimi mees pea v2lja , laks 5korda piki kuppu sai . mõtsin et vastane . kobistasin veel 3 meest maha , siis oli teine raund mingi 1n4[meie] jäi , lasin oma tiimi maha , siis andsin vastasele knife [ puudutasin k2ega teda ]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh , sünnat pidasin seal , tegime minu tiim vs mingi X tiim , [ noobs ] 8n4[meie] oli , ja said nii ludo , alguses nii et , ma j2in taha poole baasi , pistis minu tiimi mees pea v2lja , laks 5korda piki kuppu sai . mõtsin et vastane . kobistasin veel 3 meest maha , siis oli teine raund mingi 1n4[meie] jäi , lasin oma tiimi maha , siis andsin vastasele knife [ puudutasin k2ega teda ]

 

sa oled mingi neti hero vms? kõike oskad ja teed.

 

aga 1 postitus ülese, japsid lolli ju neil mingi sittad kaitsmed, kui üldse on.:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tooksin selle teema uuesti yles. Et siis mul tsipa abi vaja. Kas keegi saaks vaadata yhelt plakatilt, mis on kosmose juures selle paintballi värgi veebiadre? Et seal oli et 100.- mäng vms. Et äkki läheks siis pelama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1 korra elus mängisin. Üks jama asi oli, mask läks uduseks seest koguaeg :D Metsas niigi oli pime ja mu silmanägemine annab ka oma osa :D Siis mitte sittagi ei olnud näha :D Pidi koguaeg kindaga üle käima maskist. Aga muidu oli väga kõva! Soovitan kõigile.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.