Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bounty Hunter on veidikeseks kinni pandud!

Soovitatud postitused

Anna andeks, aga kurat, sul on vist mingi viga küljes :-(

Stani postitusest sain aru, et tehakse bh võrdsemaks, ehk siis ei ole mingi et combat 3-55 jne. Ehk tulevad 3-10; 11-20 jne. See oleks super ;)

Jep, see dragostone meetod oli väga laialdaselt teada juba ammu. Jagex teadis ka sellest koguaeg, enne seda juba kui see guide siia topiti piirasid nad seda, et 50 stone saab iga 4 tunni tagant osta, varem seda limiiti ei olnudki.

Minu arvates on see update suht positiivne, loodetavasti saabki varsti nüüd enda purega bh's käima hakata kui asi ära võrdsustatakse. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh ei no jah , keegi ei viitsi loogiliselt mõelda ja arvutada.

 

Selle Õpetuse laiali jaotamine tõis umbes 4k Views mis tähendab et enamus rääkisid oma sõpradele kes rääkisid omakorda enda omadele jne jne jne. Tekkis kõva paarkümmend tuhat juurde kes kasutasid seda ja see on nii väike summa või?

Ei oleks seda siis oleks võibolla Nädal veel korras olnud D stoneid ja te oleks oma "Väärtuslikke" mille saanud veel osta.

 

Ning hea et BH's on Läinud see Bullshit. Jama ainult Stakeritele kellele mul suur austus.

 

Edit : Ning ma suht 100% kindel et kui rs g0d saab teada mingi koha kuidas raha üle kanda mida VÄHESED INIMESED TEAVAD ja ianult suurimad Millide müüjad , siis on kohe siin teema olemas ja sellega saab järgmised suur hunnik teada ja ka patched.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh ei no jah , keegi ei viitsi loogiliselt mõelda ja arvutada.

 

Selle Õpetuse laiali jaotamine tõis umbes 4k Views mis tähendab et enamus rääkisid oma sõpradele kes rääkisid omakorda enda omadele jne jne jne. Tekkis kõva paarkümmend tuhat juurde kes kasutasid seda ja see on nii väike summa või?

Ei oleks seda siis oleks võibolla Nädal veel korras olnud D stoneid ja te oleks oma "Väärtuslikke" mille saanud veel osta.

 

Ning hea et BH's on Läinud see Bullshit. Jama ainult Stakeritele kellele mul suur austus.

 

Edit : Ning ma suht 100% kindel et kui rs g0d saab teada mingi koha kuidas raha üle kanda mida VÄHESED INIMESED TEAVAD ja ianult suurimad Millide müüjad , siis on kohe siin teema olemas ja sellega saab järgmised suur hunnik teada ja ka patched.

 

kle rahune maha, ega g0d selles süüdi pole et sa munn oled ? :huh:

 

las ta jagab ja teeb ka teistele rõõmu, putsi tee iseenda raha lits, närvi ajad juba enda vingumiseka, tahaks tegelt ka juba molli anda sulle, aga sa ju nii kõva mees ja ma kõik peame kartma sind

:kiss: cya later ASSHOLE


Vältige oma foorumit muutumaks prügikastiks !

[align=right:bt0tuwxk]Kala(H)[/align:bt0tuwxk]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kle rahune maha, ega g0d selles süüdi pole et sa munn oled ? :huh:

 

las ta jagab ja teeb ka teistele rõõmu, putsi tee iseenda raha lits, närvi ajad juba enda vingumiseka, tahaks tegelt ka juba molli anda sulle, aga sa ju nii kõva mees ja ma kõik peame kartma sind

:kiss: cya later ASSHOLE

 

Oi oi tuled siin ütlema või? Saadan sulle PM ja loodan et vastad ka sellel Ausalt , näeme hoopis kui kõva sina oled. Annan kasvõi oma Aadressi kui vaja ja tule kohale raisk!

NB! Ütlen kohe ära , saame Irl kokku või kasvõi telefoni teel , siis mulle piisab juba sellest et sind süüdistada Ähvarduse tegemisega mis on SEADUSEGA KARISTATAV!

 

Ning kui sa ei tea , kõik parimaid asju EI ANTA TASUTA! Proovi nüüd saada mingit Xferimis viisi kusgilt , pead Ropult maksma. SAMA KÄIS KA D STONEID!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle rahune maha, ega g0d selles süüdi pole et sa munn oled ? :huh:

 

las ta jagab ja teeb ka teistele rõõmu, putsi tee iseenda raha lits, närvi ajad juba enda vingumiseka, tahaks tegelt ka juba molli anda sulle, aga sa ju nii kõva mees ja ma kõik peame kartma sind

:kiss: cya later ASSHOLE

 

kalamees , ole vait . tee endale siin foorumis nimi ja siis hakka rääkima !:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teadsin juba Bounty Hunteri tekkimisest saati, et kogu süsteem ainult kolme crateri peal ilusti ei jookse... Loodetavasti võetakse BH'st rwt korralikult ära ning kogu süsteem tehakse veidi loogilisemaks. :cool:

 

Hui tehakse paremaks siis ju , tapad full rune venna ära saad mingi str poti woot ja siis veel penalty ka suht funiks ikka tehakse

 

A, oih, sa töötad Jagexis ju... how could I forget... :-)

 

kle rahune maha, ega g0d selles süüdi pole et sa munn oled ? :huh:

 

las ta jagab ja teeb ka teistele rõõmu, putsi tee iseenda raha lits, närvi ajad juba enda vingumiseka, tahaks tegelt ka juba molli anda sulle, aga sa ju nii kõva mees ja ma kõik peame kartma sind

:kiss: cya later ASSHOLE

 

vingumiseka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poisid, Lgp Manraynor-il on siiski mingil määral õigus. Miks te peate vinguma kohe hakkama? Eriti siin mõned tegelased. Kui teil närvirakud ei pea vastu siis oleks targem näpukesed klaviatuuri pealt ära võta ja minna ja puhata 5 minutit ja siis tagasi tulla.

 

Hakkake ausaks.. ma üldse ei saa aru miks on vaja Autoda:S:S eriti nagu haige teema on see... ääküll RWT sellest saan aru jh:) endalgi vaja vanalt mainilt millid üle tõsta uuele.. kuna sain Accounti tagasi jagexilt. 3 aastat läks aega aga näete lootus suri viimasena.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma arvan, et umbes selline süsteem võiks olla...

 

On üks suur crater kolme asemel. Kui pole mingit penaltyt, jahid oma targetit... siis saab sind attackida +- 5 combatit. Kui saad aga pickup/can't leave penalty, siis tõuseb see arv +- 20 peale ja sind saadakse targetiks palju rohkem kui tavaliselt. Siis jahitaksegi ainult targeteid, kuna penaltyt saada oleks suht jama :D

Eks ole kerge? Ja RWT vaba kah.

 

 

 

 

 

 

 

/////@@@@@@@@@ AA jah, kahel inimesel on kohe 99 def @ 10hp @ 27 combat. Ühel atm 96, ühel 98 vist.. GG ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw. manraynor. Vaata paljud võisid edasi rääkida ja lugeda. Aga see ei tähenda ,et peab kasutama? ma rääkisin ka paljudele edasi kuid nad teenivad ise raha. Mitte ei jaga d stone meetodiga kellegile raha või ei osta. Ja kui poleks siin levitatud siis oleksid sina müünud ja nii või naa oleks see kinni läinud ja need kes kallilt ostsid selle. Oleksid saanud väga pahaseks. ei pea igaasja pealt elus raha tõmbama vahelt. Ma arvan ,et sulle ka ei meeldi. Küsid abi ja siis öeldakse ,et maksa 10m ja siis aitan sind. Lähed arstile ja siis öeldakse ,et kui ei maksa nüüd sellist summat siis tõmba nah*ui. Enamuse inimesi on raha peal välja, olgu ma olen ise ka vahest kui vaja(rsis) aga mitte nii ,et omfg leidsin uue viisi ja kohe hakkan müüma mega hinnaga.. GL sulle. Ära süüdista siin neid tüüpe.- Ma võin teemat vahtida väga palju aga see ei tähenda ,et kohe kõik kasutavad seda vms. Ma ise vaatasin teemat ka väga väga väga palju kordi aga kasutasin 1 korra seda. Nii ,et gl sulle. Rahune maha rs on mäng mitte elu või raha teenimis viis. Kui tahad raha teenida siis mine otsi töö või kui sul olemas ja tahad lisaraha teenida siis mine mujale tööle mitte ära kärbi siin +11 aastaste raha kes lasevad nkn emalt/isalt selle rotti. Aga noh sa ei saa nkn aru. tuled õigustad jälle ,et meie süüdi enamasti.. või siis sinu suur iidol. Ja seda ärge tulge siia ajama ,et kasvata omale nimi nagu ühele öeldi kes julges siin midagi öelda. Kui ei tea midagi siis ära tule paukuma ,et kasvata nimi.

 

Aga natukne teemasse siis vb päris hea update võib olla see:) Hakkan isegi vb bhs möllama. Kuna kui enne mängisin veel rsi ja käisin bhs siis oli jõle sitt tulla välja asjadega kui üksi olid ja p2p omas. Kuid jahm:) Eks paistab.

 

(Kirjavigu on palju tekstis. Hiljem parandan)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

küll nüüd viicisid pika romaani kirjutada....

 

tra saage üle juba, et mille ei saa müüa.

 

aga kui bh droppide pärast väga ei nõrgene, aga see combati ja targeti värk läheb paremax siis olex ikka super;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irw. manraynor. Vaata paljud võisid edasi rääkida ja lugeda. Aga see ei tähenda ,et peab kasutama? ma rääkisin ka paljudele edasi kuid nad teenivad ise raha. Mitte ei jaga d stone meetodiga kellegile raha või ei osta. Ja kui poleks siin levitatud siis oleksid sina müünud ja nii või naa oleks see kinni läinud ja need kes kallilt ostsid selle. Oleksid saanud väga pahaseks. ei pea igaasja pealt elus raha tõmbama vahelt. Ma arvan ,et sulle ka ei meeldi. Küsid abi ja siis öeldakse ,et maksa 10m ja siis aitan sind. Lähed arstile ja siis öeldakse ,et kui ei maksa nüüd sellist summat siis tõmba nah*ui. Enamuse inimesi on raha peal välja, olgu ma olen ise ka vahest kui vaja(rsis) aga mitte nii ,et omfg leidsin uue viisi ja kohe hakkan müüma mega hinnaga.. GL sulle. Ära süüdista siin neid tüüpe.- Ma võin teemat vahtida väga palju aga see ei tähenda ,et kohe kõik kasutavad seda vms. Ma ise vaatasin teemat ka väga väga väga palju kordi aga kasutasin 1 korra seda. Nii ,et gl sulle. Rahune maha rs on mäng mitte elu või raha teenimis viis. Kui tahad raha teenida siis mine otsi töö või kui sul olemas ja tahad lisaraha teenida siis mine mujale tööle mitte ära kärbi siin +11 aastaste raha kes lasevad nkn emalt/isalt selle rotti. Aga noh sa ei saa nkn aru. tuled õigustad jälle ,et meie süüdi enamasti.. või siis sinu suur iidol. Ja seda ärge tulge siia ajama ,et kasvata omale nimi nagu ühele öeldi kes julges siin midagi öelda. Kui ei tea midagi siis ära tule paukuma ,et kasvata nimi.

 

Aga natukne teemasse siis vb päris hea update võib olla see:) Hakkan isegi vb bhs möllama. Kuna kui enne mängisin veel rsi ja käisin bhs siis oli jõle sitt tulla välja asjadega kui üksi olid ja p2p omas. Kuid jahm:) Eks paistab.

 

(Kirjavigu on palju tekstis. Hiljem parandan)

 

Kui kindel sa oled oma jutus et kõik kasutasid vb seda aind 1 kord? Mina olen enda omas kindel kuna D stone on ära rikutud nüüd.

Anna mulle Quote ja link kus ma naersin kellegi nime üle!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui kindel sa oled oma jutus et kõik kasutasid vb seda aind 1 kord? Mina olen enda omas kindel kuna D stone on ära rikutud nüüd.

Anna mulle Quote ja link kus ma naersin kellegi nime üle!

 

See naermine ei käinud sinu kohta. Eespool mingi I freaky vist ütles ,et kasvata omale maine või nimi enne kui siin ütlema tuled midagi. jA teiseks. Loe paremini. MINA KASUTASIN 1 KORRA MITTE ,ET TEISED KASUTASID AINT 1 KORRA! MA ÜTLESIN ,ET KUST SA TEAD ,ET KÕIK KASUTASID? TOO KOHT VÕI TÕEND ET KÕIK KASUTASID SIIS. MITTE NII ,ET AHH NOH 4 TUHA TVAATAJAT JA NÜÜD KADUNUD JA KÕIK KES VAATASID SIIS NEMAD KÕIK KASUTASID KA. gl

Ning välismaa foorumites on väga palju selliseid õpetusi. Ma julgen väita ,et eestlaste süü on siin väiksem kui kellegi muu. Nii või naa oleks see ära kadunud. Ajaküsimus. Mitte ,et eestlased siin vaatasid ja tra nüüd nemad süüdi et ära kadusid.. Mine teeni mujal omale raha. Saan aru ,et majanduslangus aga nohh. Sa ei pea sellepärast teistelt raha kärpima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle rahune maha, ega g0d selles süüdi pole et sa munn oled ? :huh:

 

las ta jagab ja teeb ka teistele rõõmu, putsi tee iseenda raha lits, närvi ajad juba enda vingumiseka, tahaks tegelt ka juba molli anda sulle, aga sa ju nii kõva mees ja ma kõik peame kartma sind

:kiss: cya later ASSHOLE

 

kle kala, sa ole yltse vait! Nahhui sa sitakott paukuma tuled siia? M6tle natukene oma kala ajuga kui yltse ytlema tuled.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See naermine ei käinud sinu kohta. Eespool mingi I freaky vist ütles ,et kasvata omale maine või nimi enne kui siin ütlema tuled midagi. jA teiseks. Loe paremini. MINA KASUTASIN 1 KORRA MITTE ,ET TEISED KASUTASID AINT 1 KORRA! MA ÜTLESIN ,ET KUST SA TEAD ,ET KÕIK KASUTASID? TOO KOHT VÕI TÕEND ET KÕIK KASUTASID SIIS. MITTE NII ,ET AHH NOH 4 TUHA TVAATAJAT JA NÜÜD KADUNUD JA KÕIK KES VAATASID SIIS NEMAD KÕIK KASUTASID KA. gl

Ning välismaa foorumites on väga palju selliseid õpetusi. Ma julgen väita ,et eestlaste süü on siin väiksem kui kellegi muu. Nii või naa oleks see ära kadunud. Ajaküsimus. Mitte ,et eestlased siin vaatasid ja tra nüüd nemad süüdi et ära kadusid.. Mine teeni mujal omale raha. Saan aru ,et majanduslangus aga nohh. Sa ei pea sellepärast teistelt raha kärpima.

 

Rofl!

 

Ma müüsin Õpetust ENNE MAJANDUSLANGUST JUBA. Ning kuna eestlaste osa on umbes kahju umbes Paarkümmend või rohkem kasutajaid ÜLDSE EDASI ANDNUD , siis Mis siis et Kahju osa on väike ... See on Paar protsenti aga vaata mis see paar protsenti tegi ja mõtle kui kaua oleks veel D stone kestnud siis?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rofl!

 

Ma müüsin Õpetust ENNE MAJANDUSLANGUST JUBA. Ning kuna eestlaste osa on umbes kahju umbes Paarkümmend või rohkem kasutajaid ÜLDSE EDASI ANDNUD , siis Mis siis et Kahju osa on väike ... See on Paar protsenti aga vaata mis see paar protsenti tegi ja mõtle kui kaua oleks veel D stone kestnud siis?

 

Seda ei saa tuua ,et vb oleks kauem kestnud. vb kuis a poleks müünud oleks ka kauem püsinud. Tra sa müüsid? Ma oleksin saanud siis ka vb kauem müüa raha.. Sama hea. Sa müüsid ka mõnele inimesele nkn õpetuse. Ja see aitab ka kaasa. Nii ,et sa oled ka selles süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rofl!

 

Ma müüsin Õpetust ENNE MAJANDUSLANGUST JUBA. Ning kuna eestlaste osa on umbes kahju umbes Paarkümmend või rohkem kasutajaid ÜLDSE EDASI ANDNUD , siis Mis siis et Kahju osa on väike ... See on Paar protsenti aga vaata mis see paar protsenti tegi ja mõtle kui kaua oleks veel D stone kestnud siis?

 

tra saage üle juba d stonedest .

hull vahe kes kellele seda õpppetas!!

ja üldiselt on see bh teema mitte mingi dstone oma !!


Juhani1234.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oskab keegi öelda millal see avatakse jälle?

 

ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks ma arvan, et update tuleb selline, et saab ainult targetit tappa ja god asjadega enam ei saa sees käiia ?:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eesti on nii kuradima väike koht, et eesti mängijate pärast siin küll midagi ära ei rikutud.

Vaata välismaa foorumitesse, sythesse, kus iga päev tehakse roppu moodi d stone methodiga ülekandeid.

 

Eniveis, ootan uut bh-d.

 

 

eestlasi on jh vähe, aga mõtle nüüd sellele, et kui 5000 inimest mängib eestis ruuni ega siis igalühel ainult üks acc ei ole..... niiet eesti võis seda ikkagi natuke mõjutada ja eestis tehti ka seda väga tihti kui raha/orjad menüü alla vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.