Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jalapeks :D

Soovitatud postitused

VIP

See on mingi pehme puu ju.

Iga inimene kes oskab mingi karate(või kus löödakse nii) lööki saab nii teha ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

te olete ise pehmed...

 

lihtsalt eluaeg treenind oma keha sellepärast ta kannatapki selle väikse valu ära, kunagi oli ka guinessi rekordis vist selline vend kes peksis jalaga telliseid puru.See video pole fake.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Karm .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tglt tyybil oli r2ige nutt kurgus ja pr22gu tal jalg kipsis....


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks igasuguseid hulle on olemas :D

Ei päris lahe . :P


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kickboxis peksame koguaeg poksikotti jms , selle pehme pambuseolluse lööks pooleks :D

 

Sa oled muidu vägev vend aga ära aja paska.

Kus otsast on sul pambus pehme?!

Ma tahaks näha kuidas sa pambuse pooleks lööd, kui hakkama saad annan sulle kohapeal 1000 eesti krooni, hetkel rohkem pole pakkuda kuna majanduslangus :) (Puu pead ise ostma)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

fake video sound tuleb enne kui jalg vastu puud on ..fail

 

Sa oled muidu vägev vend aga ära aja paska.

Kus otsast on sul pambus pehme?!

Ma tahaks näha kuidas sa pambuse pooleks lööd, kui hakkama saad annan sulle kohapeal 1000 eesti krooni, hetkel rohkem pole pakkuda kuna majanduslangus :) (Puu pead ise ostma)

 

ma võin pambus puu anda!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
fake video sound tuleb enne kui jalg vastu puud on ..fail

 

 

 

ma võin pambus puu anda!!!!

 

On sul see puu sellistes mõõtmetes nagu videos on? (ma ei ole videot näinud, ainult kommentaare olen lugenud).

Sel juhul kõva jalaga kickboxer, teed meile demostratsiooni, homme lõpeb talendijahti kah osalemine, pane ruttu ennast kirja?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On sul see puu sellistes mõõtmetes nagu videos on? (ma ei ole videot näinud, ainult kommentaare olen lugenud).

Sel juhul kõva jalaga kickboxer, teed meile demostratsiooni, homme lõpeb talendijahti kah osalemine, pane ruttu ennast kirja?

 

Haha , see Talendijahi asi oli küll hea :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.