Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

yo-gi-oh

kas sa mängid jugi oh  

49 liiget on hääletanud

  1. 1. kas sa mängid jugi oh



Soovitatud postitused

VIP

Tra ma paneks ka oma ~2k paki müüki (~2k all ma mõtlen et see on väärt umb 2000 EEK.)


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ˇMa ei saa aru täiskasvanutest, kas seda mängivad...

 

On inimesi kellele on see hobi, kellele mõttetus ja kellele elu.

Ei peagi kõigest aru saama, sest kui me saaks, oleks elu arvatavasti poole lihtsam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mingi kukk pidi seal saama suht jah ,

kui sa oskad rippida vms siis saad sittaks raha.

ja kui sa tahad turnadel võita midagi siis osta endal 12K eest pakk.

 

Mängus pole kaardid kõige tähtsamal kohal, kuigi nad on 1 tähtsamaid, aga kõige tähtsamon kaartide oskamis oskus.

Mõistust on ka vaja mängus, aga ise mängisin vanasti Magicut sitaks raske, aga tüütab ära YuGiOh parem imo, aga lapsikud ^


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängus pole kaardid kõige tähtsamal kohal, kuigi nad on 1 tähtsamaid, aga kõige tähtsamon kaartide oskamis oskus.

Mõistust on ka vaja mängus, aga ise mängisin vanasti Magicut sitaks raske, aga tüütab ära YuGiOh parem imo, aga lapsikud ^

 

Ise ka aru saad mis sitta sa ajad ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise quitted, kuid kui soovi osta mõned kaardid, addige MSN'is


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hästi lahe mänk. Mule meeldib mängida.

Koguaeg tahann mänkida aga keegi mu sõppratest ei taha aga siis mängin üksinda ja mängin et mul on mingi vastane ja siispanen tema eesti se kaarte ja teen alati nii et mina võitaksin ja siismul on väka hea meel ja olen jälle õnnelikk.

Võite pakkuda mulle kõik kaarte.

Mul on 5000 krooni ja ma tahaks selle eest yogioh kaarte osta.

Lisake mind msni kellel ón müüa. Ostan kõiki kaarte.

Lisake mind msni kellel on müüa. ostan kõiki kaarte.

[email:2mya9e6x]yougio_masta@hotmail.com[/email:2mya9e6x]

Asun Saarepeedi külast 5km kaugel ja elan punases majas. korter, viis korrust ja maja aknaid pole veel lukenud.


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hästi lahe mänk. Mule meeldib mängida.

Koguaeg tahann mänkida aga keegi mu sõppratest ei taha aga siis mängin üksinda ja mängin et mul on mingi vastane ja siispanen tema eesti se kaarte ja teen alati nii et mina võitaksin ja siismul on väka hea meel ja olen jälle õnnelikk.

Võite pakkuda mulle kõik kaarte.

Mul on 5000 krooni ja ma tahaks selle eest yogioh kaarte osta.

Lisake mind msni kellel ón müüa. Ostan kõiki kaarte.

Lisake mind msni kellel on müüa. ostan kõiki kaarte.

[email:1ksuetup]yougio_masta@hotmail.com[/email:1ksuetup]

Asun Saarepeedi külast 5km kaugel ja elan punases majas. korter, viis korrust ja maja aknaid pole veel lukenud.

 

Kohe nagu tuleksid siia banni norima?

 

Muidu ise sai kah jah paar-kolm aastat tagasi yuhiohi mängitud... Vanaema juures on mingi kastitäis kaarte ükskord lugesin isegi kunagi ... kokku tuli mingi 600 kaarti vist... Läikivaid on kah suht julmalt. Keegi tahab võin isegi oma Decki maha müüa :D Mingi Light/Dark deck on mul . On igast haruldasi kaarte.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niisiis. Lugesin terve teema läbi mõtlesin räägin siis veel midagi.

Mäletan et kunagi sai Võlukambris paaril turnal käidud... Seal oli mingi müüa nimega Mihkel/Mikk Kukk vms... Ise tegeles kah yugiohiga, ise ta oli mingi 18 aastane suht nerd vms... Lasi väikestelt kaarte üle. Keegi sai mingist boostrist parema kaardi siis kohe läks tüübi juurte pakkus oma sittasi läikivaid kaarte jne jne... Eks ikka pressis oma kaarte peale kuni oma tahetud kaardi kätte sai... Lõpuks paljud mängjad kaebasid tema peale ja selle Kukel keelati võlukasse sisenemine ära :D Muidu kõik te kes panevad oma parimatesse kaartidesse mingid 2 ohverdusega ja 3000 attackiga B.E.W.Did siis gl... Iga boostrist saadud veidi parem kaart on igast Starter decist saadud kaardist parem. Endal oli esimene (ja ainuke) Starter Deck Joey vms oma... Mingi roheline karp oli vist. Seal olid suht normid kaardid minuarust alguses... Siis sõber(enam nagu ei suhtle eriti) tegi endale mingiaeg Mashine decki ja tra ei saanud lihtsalt selle vastu. Viljandis sai isegi kunagi Juku poes turnal käidud. Üle maakonna oli inimesi kokku sadanud vist :D Mingi Günter oli seal... Tal käed julmalt värisesid :D... Siis mingi überlõngus Mark kelle juuksed olid peaaegu poole kanni peale... Ah igast nalja sai yugiohi ajal tehtud... Ükskord läksime mingi 20nekesi (noh sõbrad vms) ühe tüübi juurde turnat tegema. Noh jah ... Whatever. Aga jah vahepeal klassivennaga isegi paarkorda mänginud :D Aga jah üldiselt olen võitnud :D Mul on alati mingi suht hea taktika kuidas võita isegi kui kaardid on alla arvestuse :D...

Aga see mis algusepoole arutuses oli Yu-Gi-Oh värk et see nime asi . Tõenäoliselt on Yu-Gi-Ohi välja mõelnud mingid jaapanlased mitte hiinlased :D Ja see mis see Yo-Gi vms asi mis seal oli ma arvan et te mõtlesite seda multikategelast Yogi bear vms...? Igatahes on Yu-Gi-Oh peategelase nimi... Muidu on ta mingi Yu-Gi vist aga kui ta oma kaelakee (mingi kolmnurk oli vist) Aktiveerib vms... Siis muutub Yu-Gi-Ohiks... või oli see vastupidi.. Igatahes saan mina sellest niimoodi aru ... Missest et multikaid yugiohist vaatanud ei ole eriti...

Aga whatever praegu enam ei viitsi midagi kirjutada


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.