Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nonii, millega siis täina feilisid? ;)

Soovitatud postitused

VIP

Eile jõin masendusest õlut , täna ka :huh:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna mängisin cs ja siis sain surma.Läksin närvi ja lõin rusikaga täiest jõust seina.Käsi oli nõrk ja valutas mingi 30min.

Manraynor,tean,et pole minu asi,aga mis sul juhtus?Jõid masendnult ja tahtsin banni,kuna suur viha?Loodan,et sa ei lähe närvi sellest küsimusest.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahtsin aknast v2lja hypata ja suitsule minna(ei viitsi seletada miks aknast) anywayz , hyppasin alla aknast (1 korrus) v6tsin juba suitsu taskust v2lja ja ...avastan et tuli j2i maha .... ronin aknast sisse tagasi....v6tan tikud ... ronin uuesti aknast alla .. hakkan p6lema panema , t6mbasin tikku , siis syytasin filtri -.- nojah , eks ma siis l2ksin uue suitsu j2rele , t6in 2ra ja l6puks sain ikka tehtud , N2rvi ajas jubedalt :) , tavaliselt ma eriti ei vihasta selliste asjade peale , aga ma pidin seda h2sti vaikselt tegema :D Fail 4 Me.


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parkisin auto jälle väheke viltu kooli juures. Põhmõtteliselt peab nurga all parkima. Parkisin klassiõe kõrvale, kes oli ka korrektselt parkinud. Paar meetrit eemal hakkas uus autode rida, kes parkisid kõik sirgelt, kuigi valesti. Siis jäi tunne, et minu ja klassiõe autod on väga kobalt parkinud. :)

 

Mingi fail oli veel.. :D Aam, noh, mängisin kitarriga terve loo ära ja siis mõtlesin, et miks ta nii halvasti kõlab. Peale mängu tuli välja, et standard tuning oli peal..

 

Mis siis veel.. Aam, tuhnisin mobiilis ja lugesin sõnumit. Kui hakkasin "cancel'i" nuppu vajutama, siis just helistati mulle keskerakonnast ja kogemata panin kinni. :D Keskerakonnast seepärast, et kui mina ja klassivend olime Teeviidal, siis tegime mingisugused lepingud pool-täis peaga, andsime allkirju, toppisime igasuguseid andmeid sinna ja vist ühinesime keskerakonna noorte liikmetega vms. Nüüd on mingi 3 kirja juba koju tulnud, 2 kõne ajal küsitud passist andmeid ja siis nüüd kutsuti Tartusse lauatennist mängima, kuna me panime selle enda huvideks.. :D

 

Minu failid siis. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

bioloogia eksam so fail :S


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läksin poodi,raha jäi koju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kaotasin taskust 100 eek ära, shootoutisin tre-flippi sitaks palju kuigi tuli mingi 5x ära ka.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin umbes 4. meetrit ühe ruumi uksest eemal ja tahtsin klaaspudeli visata ruumi teise otsa seina vastu segi. Hakkasin viskama ja pudel lendas hoopis ukse kohal oleva seinetüki vastu ja läks kildudeks.. :D Siis ütlesin tungraua asemel kruustangid. Rääkisin oma jutu ära ja siis alles tehti märkus. Aga noh, purjus ka väheke, nii et pole hullu. Esimene päeva fail oli see, kui ronisin ühe suure tünni otsa ja kasutasin selleks kahe puu abi, siis käega ühest puust kinni võttes murdus mingi suht suur oks kohe ära. Hetk peale murdumist lasin ma ise lahti ja olin maa peal tagasi. :D See on nii haige, kui keskendud ja lased nagu oksal oma keharaskust mõjutada ja siis läheb see katki. Tasakaalu ja raskuskese ja kõik värgid muutuvad ja siis tekib loll olukord.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.