Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nonii, millega siis täina feilisid? ;)

Soovitatud postitused

VIP

FailBOX

 

Kirjuta millega täna feilinud oled...


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju, et eile seda teemat ei olnud..

 

Kirjutan eilse päeva faili: Ootasin ühte tüdrukut külla, kuid ta otsustas haigeks jääda.. Selles suhtes, et suured plaanid olid juba valmis tehtud ja vanemad olid ka juba peast poolsegi.. Noh, fuck that. Ja fail lõppes sellega, et see raha, mis oli selleks õhtuks kõrvale pandud, jõin ma mingi 6 inimesega lihtsalt maha.. :(

 

Ahjaa, pidime sõbraga kitarre mängima hakkama. Pool päeva kütsin kaminat, et sauna alune puhketuba soojaks kütta. Viisin sinna kõlarid, võimu, kitarri, igasuguseid juhtmeid ja sõber tõi ka oma bassi sinna. Kohe, kui ta bassi ära tõi, läksime õue ja jooma selle samuse kambaga jälle. Kell 21:00 tulime siis sauna alla temaga, mängisime umbes 3 minutit ja siis läksime laiali. Suht failed! :P Täna proovime ikka uuesti ja pikemalt mängida.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tuumapohmell on.

Pidin et viin tüdruku koju, aga siis mõtlesime võtame baarist ühed burgerid, ja asi kiskus ära. :/ :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht feil on see et on pohmell t2na enam ei saa juua:/

Homme kooli:D^^


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No jah, meil oli siin paar päeva tagasi koolis. Nuputasime klassikatega kuidas venku tunnist ära saada. Kuna olid mingid kabe võistlused vms siis otsustasime sinna minna. Saime teada, et buss on 9.30 kooli ees. Ok läksime kooli, ette ootasime mingi tund aega, kuna mõtlesime, et buss jääb hiljaks vms. Siis hiljem saime teada, et buss läks 9:00 minema :D

 

Siis kohe peale seda päeva tuli ühiskonnaõpetuse või mis õpetus see on, olümpiaad. Mõtlesime, et läheme sinna aga õpetajat ei leidnud. Siis sel päeval millal pidi olümpiaad olema leidsime õpetaja ja ta ütles, et olete hiljaks jäänud, et paar päeva tagasi oli regamine.

 

Vot selline fail nädal :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuumapohmell on.

Pidin et viin tüdruku koju, aga siis mõtlesime võtame baarist ühed burgerid, ja asi kiskus ära. :/ :D

 

kondoom oli peal w ?

 

minu fail : kellegil polnud eile pinda.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kondoom oli peal w ?

 

minu fail : kellegil polnud eile pinda.

 

 

 

EIei, me ei seksinud.

Natuke joogiseks läks asi. Ja siis lõpuks jäi ikka minujuurde. :?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hüppasin atvga sain rattad kõik õhtud, maandumine ei tulnud välja sest kuidagi tõmbas ladva peale ja mingi maandusin nii et taha sinna raua peale, suht valus on :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
okei, täna öösel feilisin positsiooni vahetusega, panin haledalt puuhunnikusse sisse. Kahe käega hoidsin relvast kinni, pea vastu maad ja jalad kõrgel hunniku otsas, samal ajal kui meid vaikselt rünnati, suht pull oli.

 

Tean jah :S Mul on ka vahest nii juhtund kui öösel 69 teind :?.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänane fail siis: Olime sõbraga teise sõbra trepikojas ja hakkasime vaatama, palju meil raha on..

 

Sõber: "Okei, klapime, mul on 1,50."

 

Mina: *sorib taskus* "Hah, kerjus, mul on 3 münti."

 

*naermine*

 

Sõber sorib rahakotti ja ütleb: "Hehh, mul on 4 krooni, rott!"

 

Tegelt oli see naljakas.. (a)

 

Järgnevalt siis mõtlesime, et meil on 7 koroni ning selle eest saab 0.5l kellukese, mida me ihaldasime. Siis helistasid mingid tuttavad ja küsisid, et mis me teeme. Ütlesime muidugi, et klappisime siin kellukese raha kokku. Anyways, me jõudsime seda vähemalt 5le inimesele kuulutada, kui lõpuks läksime siis poodi. Oh imet: Kelluke on 9 krooni! Mõlemad poes kõva häälega: "Oehhh, Nouuuuu, FAIL.."

 

Selline oli minu stoori siis.. :D

 

Aam, see ka, et hommikul käisime valla vastlapäeval. Üks võislus oli see, et mingi suur kelk oli, millega lasti neljakesi mäe pealt alla ning võistkond, kes kõige ennem jõuab mäest alla ja kelguga mäkke üles tagasi, on võitja. Otsustasid siis meie "kamba" 4 tsikki ka minna pulli pärast, kuna tahtsid olla ainuke naisvõistkond, kes osa võtab. Läksid siis regama ja järgnevaks olidki nad juba selle suure puidust ja metallist kelgu peal. Süsteem oli selline, et kui kelguga alla ära sõita, siis on üks selline koht, mille ümber peab kogu võistkonna ja kelguga käima ja siis tagasi minema. Kui nad ümber selle koha hakkasid minema, oli 1 võistkonna kaaslane veel peal ning ei saanud selle küljest lahti. Samal hetkel vedasid kõik 3 seda rasket kelku. Kui nad siis hakkasid tagasi jooksma, sai see samune tüdruk kelgu küljest lahti ning komistas hetkeks ja hakkas kelgul taga jooksma, kuigi seda pidi 4kesi vedama. Samas ei vedanud need 3 tskki seda üldse kiiresti, kuid see neljas jooksis nii meeletult järgi sellele ja alles siis sai kätte, kui läks kelgu mäest üles vinnamiseks. Aga üles nad selle said.

 

Kohe järgnes sellele teine fail. Võistlus sai läbi ning võistluse juht ütles: Nüüd on mägi ning see kelk avatud kõikidele. Esimesena läksid 6 suvakat sinna peale ning kui oldi juba mäe jalamil, kukkus 1 kelgu osa kokku ning KAPUT! :D Failed! :P

 

Selline oli siis tükike päevast. (:

 

//Edit: Üks lemmikumaid teemasid siin hetkel! (L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen ka juba täna suutnud failida.

Sõin kartulisalatit. Kartulisalat oli verandal külmas ja kui olin endale ära tõstnud hakkasin seda täie jõuga külmkappi panema, kuhu ta mitte kuhugi ei mahtunud. Ma nägin täiega vaeva, et ruumi teha ja siis isa ütles, et Karolin, see ei käi sinna, siis tuli meelde, et õige jah, see oli ju verandal.

Teine feil oli veel.

Sõin saia ja vorsti, panin mõlemad külmikusse ja siis tahtsin veel vorstisaia ja hakkasin saia otsima. Leidsin ta külmikust, kus meil tavaliselt sai ei käi :D


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.