Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ The D E F - Maxed zerker pure päevik ~

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ostan su acci ära !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palju ühe zeali eest xpd saad magele? kui 10k+ siis tee kindlalt soul warsis zeale, pmst tunni ajaga saaksid 9 zeali kui joppaks ja see teeb 90k+ xp ja lisaks saad veel attack xpd ka teha näiteks ;)

Ma saan ühe zeali eest 6240 exp, ehk siis 100 zeali eest umbes 68k exp :) Muidu, ma ei viitsi viimasel ajal üldse sw lasta, see on nagu üli igav. Mul hetkel 3.5m cash + whip - mage 94 alchimisega võtaks 3m ning alles jääks 500k, see ei oleks ka väga hea. Curseda ka eriti ei viitsi, see suhteliselt aeglane ka. Kuid jah, aitab lobast, mõned pildid siis :

 

090515195542.png

 

090515204931.png

 

090515215104.png

 

090516001212.png

 

^^ See siiani parim kill, mis p2p bhs saanud. Ülejäänud killide väärtus alla 200k, neid ei viitsi uploadida. Muidu, eile luckisin f2p bh's - sain 20+ killi, kuid pilte ei viitsi üles laadida :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea :P lase mage 94 ikka ära, 100 zeali eest sa ei saa 68k xp, vaid kuskil 750k,

sest kui sa võtad 100zeali korraga välja, saad sa palju rohkem xpsi kui 10ne kaupa võttes.

 

10P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma saan ühe zeali eest 6240 exp, ehk siis 100 zeali eest umbes 68k exp :) Muidu, ma ei viitsi viimasel ajal üldse sw lasta, see on nagu üli igav.

 

Mate lonkab?624k xp saab 100 zeal eest ju.

Kena acc.9p


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

cratz total ja droppides:) lase aga edasi:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eisaa 624k xp, sest 10% extra xp on, kui võtad 100 zeali..

ehk siis 624000xp+10%624000-st = 686400 xp

vot nii on lood :D

aga jah, pane sw bot tööle, paari päevaga teed oma 100 punni ära ja varsti lvl käes :D

10p sulle :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

090516185136.png

 

090517042817.png

 

090517035302.png

 

Täna siis suht palju slaynud ning teeninud umbes 2m :) - Suhteliselt vähe päevi veel member, niiet ei tea, mis teen :) Loodan et keegi pakub pinni ( tasuta või mingi töö eest ). Muidu kui memberiks uuesti saaksin, siis koguks slayga 1m veel, siis mul oleks 6m cash ning whip ( 3m cash läheks mage 94 jaoks ). Kuid suured tänud siis kõigile :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa kunagi väljas ka käid ? :D

tule sealt ida virumaalt kunagi tallinna ka, võtame paar õlle, saab su arvuti tagant ära :D

aga jah, areng on sul super olnud, kui vahel rsi tulen, siis lämme pkma, mu mage 94 omab nüüd :D

tttten points goes to :::::::: paramaramparamparam deffikkk !!!!! :)

 

2000 pc ftw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

9p väga hea !


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

090519153827.png

 

090519155309.png

 

Mõtlesin, et hoian taskidest saadud ranarrid alles, ning teen nendest hiljem pray potid, saab kasum ning herb 50 mu goal ka :) Muidu herb 45-50 on umbes 456 pray potti vaja teha, ehk siis mul vaja 456 ranarrit, mis suhteliselt raske saada tegelt (slay taskidest). Ühtegi ranarrit ei osta :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

aww, nice slayer! 10P :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.