Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

On hea arvuti ?

Soovitatud postitused

9600 rpm oleks soliidne, ei tekitaks linttraktori effekti .

kui klokkida tahad, siis intel pista põlema :D sellest on niiplaju juttu olnud .. :D

2 asja milleks intel ei kõlba on mängimine ja ouverklikkimine .

 

aga palun , ole hea, ja record i mulle, kuidas sa mängid WoW ja gta4 samal ajal, kasvõi tee 10 sekundime klipp, nii, et sa mõlemas liigutad oma karakterit ^^

 

Esiteks:D ma ei mängi WoW-i....ja GTA4 on minu arvates saast lasin maha juba ammu.

 

klokkimisest juttu siis minu E7200 prose saab utiliidiga kellata 3,8Ghz peale ja töötab seal juures ~40 kraadi peal. Ma ei ütle et see on hea sest ma ei tegele klokkimisega ja ei ole eriti asjaga kursis hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
maailma parim inteli klokkimis tulemus jääb 5 - 6 piirimaile, AMD oma aga 8 - 9 peale,

järelda ;)

 

Mingi hull vaidlus nüüd, ostis selle arvuti siis ostis, ega ta ei hakka raketti ehitama et tal oleks vaja mingeid NASA arvuteid ja tuumareaktoreid. Arvuti on hea ja jutul lõpp, küsi ükskõik kellelt, v.a. nohikutelt kes ainult i7 ja mingeid Nvidia GTX 290 fännavad


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
niiet siis martin , sa just ütlesid, pmst, et gamers = geeks ? nice, saad manray käest ka kolki varsti :D:D:D

 

Tema nime ma pole nimetanud, pole üldse öelnud, et gamerid mingid geekid peaksid olema, ma ütlesin lihtsalt üldiselt, et tavaliselt on sellised nohkarid kes ainult ütlevad et kui sul pole tuumafüüsiku arvuti siis võid pikalt käia.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina väidan, et see on täiesti tavaline korteriarvuti, mis sobib emmedele - issidele E-Koolis käimiseks ja Freecelli pelamiseks. MIKS ?

 

Intel Pentium Dual Core E5200 - ma olen eluaeg inteli vastu olnud, kui intel, siis ainult i7 seeria oma, muidu valiksin iga hinna eest AMD, nign SEE spetsiifiline mudel, on juba ka pisut palju " outdated ",

 

2GB DDR2 - sowry, aga se on vähe .. :D sa saad jooksutada ainult põhimõtteliselt ÜHE protsessi, mis kasutab nummilt rammpi, kui juba teise avad, on sul lääg sees nagu nalja.

 

VGA 512MB ATI Radeon HD 4350 - 4350 radeoni seeria on tõesti hea, aga 512 .. ati kaarte tundes, on nad mõtekad alles peale 1GB, alla selle, soovitan siiski nvidia GT seeria kaarte.

 

HDD 320GB - paar filmi, natuke muusikat, ja ongi korras .. osta ~tera juurde, kõvad ei ole kallid enam tänapäeval. Muide, kui kõvaketas on 80% täis, hakkab ta juba põristama su arvutiressurssi alla ;) jaa, miks pole märgitud RPM ?

 

korpus - KOLE :D

 

E-koolis käimiseks ja freecelli pelamiseks piisab täiesti vabalt isegi P2 masinast.

 

1) AMD fännboy, ma olen eluaeg olnud AMD vastu. Miks mul on keskküttele lisaks vaja veel mingisugust kütet tuppa?

 

2) 2GB rammu on suhtkoht piisav. Mu vanal raalil on 512MB rammi. Kui msn ja firefox koos töötavad siis küll mingit läägi ei teki [/sarkasm]

 

3) Selle kohapealt nõustun sinuga.

 

4) 320GB peale mahub umbes 450 DVD kvaliteediga filmi või ligikaudu 65000 erinevat MP3'e. Mida annab tavakasutajale 7200RPM arvuti confi juures? Kui wini regulaarselt hooldada, pidevalt ketast defragmentida ei tiri ta sittagi ressurssi alla.

 

5) Maitse asi


O Crap?! O Snap?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Damn, kuidas ma naudin seda vaatepilti, kuidas pinnu harva paika pannakse. :D

 

Arvuti on enam-vähem, peaks sobima küll. Imo. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Indrek juba jõudis vahele postitada. Paneks hea meelega Amazingu huvitavad faktivead paika.

MAAILMA PARIM TULEMUS INTELI PROTSESSORI CLOCKIMISES ON 8220.1 MHZ.

INTEL Pentium 4 631 Cedar Mill x1 775 8220.1| Prose, core, socket ja tulemus. Tegu on 1 tuumalise Inteli protsessoriga.

MAAILMA PARIM AMD PROTSESSORI TULEMUS CLOCKIMISES ON 6665.69 MHz.

AMD Phenom II 945 Deneb x4 AM2 6665.69 | Prose, core socket ja tulemus. Tegu on 4 tuumalise protsessoriga.

 

Võrdleks veel siis INTELI ja AMD protsessoreid.

Superpi 1m test - INTEL - 06.776

AMD - 10.733

 

Superpi 32m test - INTEL - 06 Min 39.109 Sec

AMD - 12 Min 15.812 Sec

 

Kasutaja Amazing, enne kontrolli oma väljamõeldud jutte, kui neid siia postitama hakkad.


O Crap?! O Snap?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.