Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mu accoundi passworde resetitakse koguaeg

Soovitatud postitused

Palun lugege kõik läbi! :-(:-( :ty

 

Igatahes probleem selline, et juba üle kuu aja on selline jama, et keegi USA-st varastab passworde mul.

Hakkas see jama pihta rohkem kui kuu aega tagasi, kui tahtsin sisse logida ja ütles invalid password. Ma läksin siis kohe reset password appeali tegema ja mõne päeva pärast jälle invalid.

 

Siis igatahes läks nii halvasti, et ta logis sisse ja tegi mu panga tühjaks, mul ei olnud bank pinni tol ajal.

Igatahes ma mängisin edasi aga ta ei jätnud mind rahule ja nüüd koguaeg rohkem kui kuu aega olen iga paari päeva tagant invalid passworde saanud ja ta on ka paar korda sisse loginud, aga mul on bank pin peal, seega enam ma midagi kaotanud pole.

 

Ma olen juba KÜMNEID KORDI scanninud igasuguste anti viiruste ja anti malware spyware igast programmidega. JA TÄNA jälle invalid password!!

Ma tegin paar päeva tagasi formati arvutile, ehk reinstallisin windowsi, seega peaks nagu viirused kadunud olema ju, mis panebki mind mõtlema selle peale, et äkki ta lihtsalt resetib mu passworde koguaeg.

Peale formatti vahetasin recovery questions ja passwordi ära, aga no täna ju jälle invalid.

Mis ma teha saaks? mul on ta ip see olemas , see mis näitab kui sisse logid runescappesse, sain teada et see mingi ameerikast on.

 

ma ei tea mida teha enam, käib närvidele mõnusalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Robii
format C://

 

türa taun ta ütles ,et tegi formaati ju , TRA AUSÕNA MA EI SAA ARU KUI TAUN ANNAB OLLA ?

 

vihale ajab juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hahah sul pole keykat arvus lihtsalt ta teab sinu 3 suht essat (vb ka essat) passi ja sellega saab kogu aeg acci passi ära muuta

ilmselt muud midagi ei aita jh kui jagexile kiri

või siis uus acc

:ty


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See jama on seotud sama asjaga nagu see nn. kuulus "PND" clan.

 

Arutame PMis kuna siin liiga palju kõrvu.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuulge mulle tuli just praegu meelde, et kuskil jaanuaris , mu sõber riskis ja tahtis näidata oma accounti mulle, ta oli teadlik et mu account oli ära scammitud aga jah ta ikka näitas. Järgmine päev selgus et tal oli pank tühjaks tehtud, seega see pidi olema KEYLOGGER.

Nüüd aga, peale formatit ma olin pannud uued recovery questionid ja passwordi, kas on võimalik et ta vanade andmetega, mis ta keyloggeriga sai, teeb recoveryt koguaeg?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuulge mulle tuli just praegu meelde, et kuskil jaanuaris , mu sõber riskis ja tahtis näidata oma accounti mulle, ta oli teadlik et mu account oli ära scammitud aga jah ta ikka näitas. Järgmine päev selgus et tal oli pank tühjaks tehtud, seega see pidi olema KEYLOGGER.

Nüüd aga, peale formatit ma olin pannud uued recovery questionid ja passwordi, kas on võimalik et ta vanade andmetega, mis ta keyloggeriga sai, teeb recoveryt koguaeg?

 

Kui sa recoverisid tagasi siis kui Keylogger oli olemas siis on jah see võimalus ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sebi ip ja vaata kus elab, kindel et USA?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
saada jaxex-ile kiri

sama text aga inglise keeles ja anna neile ta ip nad tegelevad ma arvan

 

 

 

kui sa saadad jagexile kirja siis nad ei loe seda never lol;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ta recovere ei tea, siis sisesta accoundi PW on screen keyboardiga vms ..., see kurati keylogger salvestab enamasti ikka klaviatuuri klõpse mitte hiire klõpse ..


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.