Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kas wildreness on tagasi?

Soovitatud postitused

VIP

Irw. :dead:

Wild pole kunagi ära kadunud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

WIld on koguaeg olnud :D

 

Agajah... Wild on PVP süsteemiga.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tekkis selline küsimus :

 

Kas non pvp worldis saab wildis pk-da ? ma mõtlen seda, et kui ma seal CLUE-d lahendan, siis saab mind tappa ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Non PvP worldis ei saa jah wildis ikka pkida, see on revenantide asi.

 

Aga asi, mida ma isegi oleks tahtnud KOGUAEg küsida Jagexilt, oli see, et tehakse uuesti nii, et tavalistes worldides kehtib tavaline wild süsteem (lvl1 saab attackida +-1 combat jne). Sest mulle ei meeldi, et peab fightima endast 10 combatit kõrgematega koguaeg, see on tõsine bullshit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Non PvP worldis ei saa jah wildis ikka pkida, see on revenantide asi.

 

Aga asi, mida ma isegi oleks tahtnud KOGUAEg küsida Jagexilt, oli see, et tehakse uuesti nii, et tavalistes worldides kehtib tavaline wild süsteem (lvl1 saab attackida +-1 combat jne). Sest mulle ei meeldi, et peab fightima endast 10 combatit kõrgematega koguaeg, see on tõsine bullshit.

 

ongi , mulle lendavad ka mingid 78d agsi ja barragega peale :S


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Non PvP worldis ei saa jah wildis ikka pkida, see on revenantide asi.

 

Aga asi, mida ma isegi oleks tahtnud KOGUAEg küsida Jagexilt, oli see, et tehakse uuesti nii, et tavalistes worldides kehtib tavaline wild süsteem (lvl1 saab attackida +-1 combat jne). Sest mulle ei meeldi, et peab fightima endast 10 combatit kõrgematega koguaeg, see on tõsine bullshit.

 

Ongi... Wild võiks olla nagu WILD ikka.

 

Igas worldis on wild ja kuskil keset lumby attackida ei saa.

 

Lihtsalt wildys oleks loot selline nagu ta atm pvp worldides on.

 

Atm suht nõme... Vähe inimesi käib wildys.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
enast väiksematale peale lendad suht hea ju ...

 

Kõik pole rusherid võib-olla ning enamus neist jookseb siis ära ka, kui ma näiteks ründaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma nüüd õigesti tähele panin , siis võib tulla pvp world , milles saab ainult wildis pkda.

 

EIIIIIIIIIIIIIIIIII.

 

Hahahhaahahahahah !

*krampp*


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EIIIIIIIIIIIIIIIIII.

 

Hahahhaahahahahah !

*krampp*

Ma sain ka nii aru...

 

Q) Samrulz432 - You have bought a type of pking back called pvp, but many people would like pvp to just be in the wild. you could also have worlds where it is worldwide pking, and a couple with just wild pking?

A) I like this idea :) I’ll discuss this with the content team in more detail


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See pole siis ju PvP world. Lihtsalt tavaline world, kus oleks ka siis võimalik wildis pkida nagu vanasti.

Ja onju me just ei rääkinud ka sellest paar posti tagasi, ega ju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on 100% kindel, lugesin need 130 Q&A mis foorumis on ka läbi ning MMG (uus CEO) ütles, et mitte mingil juhul ei too midagi RWT-ga seonduvat tagasi. Mis veidikenegi aidata võiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga klge teex niiet keegi kirjutab mingi texti valmis sisuga midagi sellist naq, et wild kus saab naq ka tappa tagasi tulex. nh naq vanasti vaata oli.... et ikka naq kui kellegi ära tapad siis see kes surma saab dropib maha kõik oma asjad mis tal seljas olid.... nu saate aru küll mida mõtlen::D ( loodan vähemalt:D )

 

enivei ja siis kes selle texti kirjutab saadab selle jagexile ja siis kõik hakkavad seda sama texti koguaeg saatma ja kunagi ikka ju jagex loeb:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga naq ma aru olen saanud olenevad su dropid sellest, et palju su arm ja inv kokku maxavad. on nii? ( ma mõtlen pvps )

 

Sellest pole kasu antikille888 ;)

 

Aga muidu -+1 oleks super , suht mingi suured kütavad g mauliga 1 hit aga no jh enda sugused runnivad :S

 

 

aga vaata sellel point, sa oled noob, kuidas neil muidu võimalus ära joosta? oled pro nad ei jõuagi ära joosta ( tapad ennem maha ):D:D ära solvu:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.