Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Suvine kalahooaeg tulemas!

Soovitatud postitused

mnjaa, aga suht harv juhus kui keskkonnainspektsioonile vahelejääd, aga ikkagi parem karta kui kahetseda, sest praegusel ajal on trahvid üpris kõrged .

 

Usu mind, neid liikleb sitaks, sa pole lihtsalt õigel ajal õiges kohas olnud, ma olen näinud neid hõljukiga ringi liikumas ja atv-dega.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Usu mind, neid liikleb sitaks, sa pole lihtsalt õigel ajal õiges kohas olnud, ma olen näinud neid hõljukiga ringi liikumas ja atv-dega.

 

Ausalt öeldas käisin nv kalal ei näind ühtegi, siin viljandimaal neid üldse kuidagi väheks jäänd 2kesi suht suur piirkond, ka turvata, enamus ajast kulutatakse salaküttite tabamiseks jms.


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pyyan haugi landiga


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausalt öeldas käisin nv kalal ei näind ühtegi, siin viljandimaal neid üldse kuidagi väheks jäänd 2kesi suht suur piirkond, ka turvata, enamus ajast kulutatakse salaküttite tabamiseks jms.

Nad käivad pmst sellistes tuntumates kohtades kus kala võtab hästi jne.

Ise olen ka käinud lanti loopimas ja põhjakaga natukene(see aasta)


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nad käivad igal pool kui neil on selleks võimalusi, keegi ei viitsi sul jala läbi mingi 10km-se ringi kõndida pidevalt.

Neid inspektoreid on täiesti piisavalt, vähemalt Harjumaal ja Tallinna ümbruses.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle ära päris lolli ila ka nüüd hakka ajama, kui sul nii suurele numbrile pilti pole, siis ei usu sind ju keegi, ise pole vahest sellele mõtlema juba hakanud?

10 on ikka natukene liiga hull..

Selliseid muidugi on aga ma ei usu et mingi lambikas vahvlist on selle kätte saanud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oot kohe saad oma pildi, veits läheb aega, kui viitsin vana arvutile juhtmed järgi ühendada.

 

Kalale.ee võid ära unustada, ma seal suht palju sobranud, nii et ma tunnen ära kui sa pildi sealt rotid..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no see aasta olen juba jõe ääres päris palju aega istunud, kuid pole eriti viljakas see olnud, ühe roosärje sain ükspäev maja juurest, ja praegu umb 30 min tagasi tragisin kogemata lanti visates 1.8 kilose karbi välja(karp kala, mitte teokarp :D), viskasin talle landiga silma kogemata, ja saingi kätte :D naljakas oli küll.

Muidu kalastanud olen juba lapsest saati, meeldib tõsiselt.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks see hooaeg on tulemas jah kui saab hakata kella 4-st hommikul j2rve 22res istumas k2ija ja m6ned 6lled v6tta

Suht hea hobi

Ei ole igav v2hemalt

 

Sa pead ikka eriline asjaarmastaja olema kui sa käid tööl ja nv lähed laup-pühap kell neli kalale hommikul :D

Sain aru vist mida sa mõtlesid aga kellaaeg on küll suht mööda, kala on siis väidetavalt rohkem saada aga jahm, kell neli..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.