Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Suvine kalahooaeg tulemas!

Soovitatud postitused

Endal võrgud vees hetkel 2 30 m. Suure silmaga on rämpsu ei taha võrku:D aga viimased 3 nädalat isegi võrgud tühjad:D aga muidu olen suur kalamees:P eile käisin andrusega (foorumist) spinnat loopimas ja aerutamas:D


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal võrgud vees hetkel 2 30 m. Suure silmaga on rämpsu ei taha võrku:D aga viimased 3 nädalat isegi võrgud tühjad:D aga muidu olen suur kalamees:P eile käisin andrusega (foorumist) spinnat loopimas ja aerutamas:D

 

Võrgu ja spinna jaoks luba on?

Endal rekord see aasta: 542gr ahven, paar haugi on ka olnud, aga olid alamõõdulised.

pole palju käinud kah.

Luba on olemas.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ää, Emajõgi on päris suur ju?

Nagu...ainult 10 luba...imelik veits.

Vähemalt pole piraadid.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen paar korda ainult elus käinud paadiga püüdmas. Rohkem selline seltskonna asi kui mingi hobi värk. Eriti ei huvitanud kas saan paar kala kätte või ei. Mingi paar suuremat asja saime, pole aimugi mis kalad võisid olla. Ahven äkki. Pole eriline kala ekspert. Muidu on päris hea vahepeal kalal sõpradega käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal rekord on 3.5kg haug :).


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain eile 19kg haugi , pilti pole:S , ok NOT.

 

tegelt see suvi juba ~15 haugi saanud :] , yhe korraga rekord on 6 haugi ^^ , kell 11 läksime , loopisime loopisime ja kerlla 2-ni ei saand sittagi , siis tuli 30 minti vihma ja peale seda tulid 6 tykki järjest ^^ , kõht oli sitaks tyhi pärast:D , kahvaga vedasin kalad koju:D


:music:

468x60.gif

TULGE Mängima maffiat

Klikka pildil ja saad registreerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma olen mingi 1-2 korda kalal käinud:D

ei meeldi ültse:(


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kalal on käia saanud ikka.

 

Tavaliselt 10 tundi paadiga järvel, pärast selline feil, 2 kala 10 tunniga :D

 

Aga on ka paremini läinud ..


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna käisime isorangeriga tema maakohas paadiga pikkjärvel:D, ja mitte sittagi ainult lant läks :D

 

Ise käin ikka isaga igal pool, alates järvedest kuni jõgedeni jne.,ntx paat auto taha ja emajõe peale ööseks, unnad sisse( tean et ei või), vahest paneme võrgud kah mõned sisse (eriti ei meeldi, teeb asja ebahuvitavaks). Eriti mõnus on siis kui paneme telgid üles, teeme lõkke maha ja räägime niisama "mehejuttu" ja oma kalamehe seiklustest. Enamjaolt võtab isa oma vanad tuttavad ka mõned kaasa ja mida sul veel vaja on... Lõke+kalapüük+hea jutuga mehed+loodus+ (Aramis). Tavaliselt ma püüan ikka kalalkäigust viimast välja võtta, et seega hommikul alustan ja siis õhtu hämarustes lõpetan (siis kui enam ussi otsa panna ei näe). Keskmiselt kestab üks kalastusretk 2 päeva:D ja juba järgmisel päeval kui olen ennast välja maganud mõtlen et võiks uuesti minna.

Kodus kalad puhastan ma muidugi ise, ehitasime isaga koos suitsuahju ja seal saab suitsutatud neid kalu mis me kätte saame.

Spinninguga olen saanud ise ~4 kilose haugi ja see oli päeval kui sain oma esimese spinnigu. Kuigi spinninguga püüki eriti ei harrasta..meeldib rohkem välja sikutada suuri latikaid, kohasi jne.

 

Kalastamine mulle meeldib, hea et keegi selle teema tegi (Y)

 

 

 

 

 

3 unda võib igal ühel olla, aga nimi ja telefoni nr peab peal olema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise käin vahest spinningut ikka loopimas, kui aega ja viitsimist on, muidu eriline kalamees pole ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

minge huntige jäneseid põnevam :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kalapüük on üks rahulikemaid ning parimaid hobisi mis inimesel olla saab :P, spinninguga kala saada muidugi on uhkem tunne, aga siiski, nii konksu kui spinninguga on väga mõnus ning rahustav :P


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.