Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Busted pildid.

Soovitatud postitused

TRA RICO PANE ENDA MOLL KINNI, ise oled fkin 13-15 a tatt ja tuled hüppama..... ma ütlesin VAHEL IGAVUSEST LASEN KOODI SO WHAT? BIG FKIN DEAL? OK??? ja plz ole vait edaspidi ja hoia enda arvamus endale... eks:) ty have a nice day!


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kuradi kelbas saa aru, sa said faking busti. Lepi sellega. Nahhui kui sa mängu ei taju siis mida sa faking mängid seda?

 

 

Dude, rahu.

Ära raiska oma närvirakke nüüd (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
matu, mida cheatimine sulle üldse annab? Reputatsiooni ta ei anna kaugeltki sulle, kui busted jääd nii kergelt, ning mai tea nüüd tõesti, kas WH või aimiga või mida iganes sa kasutasid on huvitavam mängida?

 

 

Wallhack ainult peal. Recoili võtsin maha:P aga siiski ma ütlesin igavusest... mitte koguaeg:)


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tsau Siim.

 

Matu karga kurki. Sa said busti mida sa siin enam vaidled?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok mulk kinni.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tsau Siim.

 

Matu karga kurki. Sa said busti mida sa siin enam vaidled?

 

Karga kurki:D:D:D:D:)

Matu ytle paar korda veel et sa igavusest cheadid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ok teema ammentatud:) sain aru Rico mida sa mõtled sõimata oskad ainult ja möliseda:) aga ok vahet pole ega lapsed ei oskagi viisakalt rääkida. so PEACE:) and thats it..

 

Asi ei ole selles, et ma aint sõimata vms oskan. Asi on selles, et sa said busted ja üritad ennast välja vingerdada. Saa aru, sa said busti LEPI SELLEGA.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma bustisin su ammu ära, ma ei mäleta millal, aga speccisid Tanelit läbi seina ( ta oli nii kaugel, et sa teda kuulda ei saanud)

 

Ka mina olen koodinud, aga on vahe sees kas koodid mingide Eestlastega tehes 1on1 või siis mingis Russkajan pubis mängides (speedhack), sest cw-del või 1on1 mängides mõttetu koodida. Russkajan pubis lahe vaadata kuidas mingid vennad karjuvad ja sõimavad kui sa neid speedhackiga tappad


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa oled siis ikka väga imelik , et sinujaoks on koodimine põnevam kui ilma kooditeta.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käi perse kuradi prill tuupur. Sinusugused värdjad rikuvadki häid mänge. Mine cheadi oma faking tetrises.

 

Kle kutt , ära erutu nii hullult.

Ega sa ise mingi kõva tegelinski nüüd pole , pohh ju las chiidib .. nonsteam .. iga 5-6's on peaaegu kood ..

 

See mis sa iTunesiga kunagi mulle lubasite , see ajab ausalt siiamaani naerma :D

 

 

Aga jah , koodimine on paha ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle kutt , ära erutu nii hullult.

Ega sa ise mingi kõva tegelinski nüüd pole , pohh ju las chiidib .. nonsteam .. iga 5-6's on peaaegu kood ..

 

See mis sa iTunesiga kunagi mulle lubasite , see ajab ausalt siiamaani naerma :D

 

 

Aga jah , koodimine on paha ..

Siim .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oota mis itunes ?

 

Lubasite rico-ga taha talle anda:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rico ja Santa nagu 1- ja see sama tatti kari:S Siim normaalne juba:) so what Rico kui xiitisin? mis sinu asi? ega ma koguaeg 24/7 koodi ei lase vahest kui igav siis olen lasknud. Saa ÜLE ja ära tule mind sõimama tatt.

 

 

Tati kari? ise oled kah paras tatt kui xiiti lased.Kui sa vanem oleks juba kui "tatt" siis ma arvan et sa ei xiidiks. Ja kuidas saab koodimine pinget anda? kui "igav on" siis lased wtf nag? Et koodiga ma arvan et suht igav pelada, sest siis nag ei paku see mingit pinget.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tundub, et alafoorumi adminnid on tööd tegemata jätnud. Majanduslangus ?

 

Mida see "mölisemine" siin aitab? Sai busti so what. Päevas bannitakse tuhandeid inimesi koodimise pärast ja siin on tervelt 5lk postcounti.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pilti pole, aga frutti ütles mulle, et ta lasi vahvli pubis ( siis kui see veel oli ) viimased kuu aega wh ja keegi isegi ei kahtlustanud teda.

Great admins :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Pilti pole, aga frutti ütles mulle, et ta lasi vahvli pubis ( siis kui see veel oli ) viimased kuu aega wh ja keegi isegi ei kahtlustanud teda.

Great admins :)

 

 

Whd on väga raske bustida, kui sa muidugi laus loll ei ole, et hoiad sihikut peas läbi seina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No aga kuu ajaga peaks ju ikka midagi nägema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.