Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

2 satelliiti põrkasid KOKKU!

Soovitatud postitused

VIP

2+2=4 2+4=6

 

Sipsik


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Discovery Channelilt näitas 3d moodi et kui need killud põrkavad teisete sateliitidega kokku siis jah kaob kõik ära. Ja lisaks sellele tuleb seda prahti maa peale ka. Aga seda on miinimum koguses, sest põhiliselt kõik põleb ära atmosfääris.

 

Kahju ikkagi :-(

 

//BPLil on tegelikult suht tõsi, sest maakera gravitatsioon tõmbab killud enda poole ja need põlevad ära ennem sateliidi kokku põrkamist, aga on ka võimalik et puru jõuab ikkagi sateliidiga kokku põrgata.


SpiderFantoomReRe.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma usun et enamusel oleks nagu suht pohhui et ei saa mingit cs-i või ruunskeipi mängida, elus on ka palju muid olulisi detaile peale ruuni või cs-i ju?

Mul jääksid lugemata uudised :(


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma usun et enamusel oleks nagu suht pohhui et ei saa mingit cs-i või ruunskeipi mängida, elus on ka palju muid olulisi detaile peale ruuni või cs-i ju?

Mul jääksid lugemata uudised :(

 

Paljud käivad ka MSN'is ja Interneti Pangas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.