Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

War.Euro VS a4techsaic

Küsimus

Tere poisid ja tüdrukud.

Lugu on siis selline, et müüsin kunagi oma skillerist pure ära sollide eest kasutajale a4techsaic ning ma ei saa neid solle pangakaardile.

NB! Peale seda, kui tea tegi sollide pakkumise küsisin, et kas neid saab pangakaardile kanda ja siis ta ütles, et jah, ikka saab ning ka seetõttu olin diiliga nõus.

Siis ta sai oma acci ja mina sollid ning kui nüüd paar päeva tagasi proovisin sollid kaardile kanda, siis on see värk tagasi lükatud.

Poiss ise ütleb, et temal EMT sollid ja neid peab saama kaardile panna.

Pmst et mis teie arvate asjast?


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Jah , ostsin war.eurolt sollide eest kasutaja ..

number on 53 486 295 , kui tahate kontrollida , et on minu number , helistage ..

ja sealt ka tellisin sollid .(EMT KÕNEKAART)

JA olen kõik tehingud mis mul on samalt kõnekaardilt teinud , ja sollides! VÕITE KÜSIDA nende k2est kellelt olen ostnud ...

Maitea .. wareuro proovis saata neid mingi kuu aega hiljem panka alles , nats weird..

Ja proovis seda teha ka ainult üks kord.

Ütlesin , et tee teine kord .. siis tema , et teenustasu ... aga noh , kui ei saa pangakale saata siis ei ole nendega mida ikka teha ju , ja võib proovida ka ju ..

võtan atm ka rate modemiga ühendust , et küsida miks siis failis pangakaardile panemine?

Varsti saan ilmselt jutule ..

ja miks ta alles nüüd pani need sollid pangakale , weird? alguses just tahtis kiiresti saada ju .. Ma olen kasutaja juba memberiks ka teinud. . miks ma peaks tahtma nüüd sellest ilma jääda , mõtekas?

Et jah , ei tea ... imelik ..

Annan ka pildid mis tema minule saatis .

11j2g07.jpg

v4166f.jpg

kag4yp.jpg

 

 

 

Jah , ma olen suht kindel , et temale jääb õigus kuna'' moded on siin foorumis tavaliselt need kes peale jäävad , ei tea miks .. nt shadowcati juhtum . ''

 

BTW saatsin modele kirja .. vaatan mis vastab .

 

Äkki on war.euro kasutajal midagi viga rates/ peaks uuesti proovima saata? :O


70239.gif

 

 

dnb(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

no kui ma tahaks sult seda võtta siis ma oleks ammu scammerite alla teema pand, seega ära aja siin mingit modede juttu ja et wierd, ega pane pilte mis sulle saatsin...

Teema tegingi, et selgusele jõuda, et mix ei saa raha panna, mitte et sind scammeriks teha..


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
no kui ma tahaks sult seda võtta siis ma oleks ammu scammerite alla teema pand, seega ära aja siin mingit modede juttu ja et wierd, ega pane pilte mis sulle saatsin...

Teema tegingi, et selgusele jõuda, et mix ei saa raha panna, mitte et sind scammeriks teha..

 

no maitea? , äkki prooviksid siis uuesti saata? , ega rate.ee ka eksimatu ole?


70239.gif

 

 

dnb(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kas see need mingid Simpel kõnekaardi SOL-id ei ole ? ( sellega oli vahepeal mingi jama, et selle kõnekaardi sole ei saa väljamaksta Ratest... )

 

Mingi video kuidas asi töötas :

 

http://www.reporter.ee/2008/06/13/reporter-opetab-kuidas-rikastuda-rateee-ja-simpeli-konekaardi-abil/


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kas see need mingid Simpel kõnekaardi SOL-id ei ole ? ( sellega oli vahepeal mingi jama, et selle kõnekaardi sole ei saa väljamaksta Ratest... )

 

Mingi video kuidas asi töötas :

 

http://www.reporter.ee/2008/06/13/reporter-opetab-kuidas-rikastuda-rateee-ja-simpeli-konekaardi-abil/

 

BTW , telefon ON EMT kõnekaart.. niiet ei saa simpel olla . , võin pildid telf teha , et selle telf saadetud .. numbri j2rgi saab ka kontrollida ju kas emt/simpel..


70239.gif

 

 

dnb(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ta ei ütlegi et sa saatnud pole!!!! Ta lihtsalt küsib miks ta omale panka ei saa neid saata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ta ei ütlegi et sa saatnud pole!!!! Ta lihtsalt küsib miks ta omale panka ei saa neid saata.

nagu ma ise aru ei saaks? , aga kust mina pean teadma?VÕITE JU küsida kõik kellega olen tehingut teinud on sollides sama mobla ..

äkki peaks uuest proovima? / kasutajal sul midagi viga?

EHK maitea? , ja miks sa alles 1 kuu hiljem proovid saata neid?


70239.gif

 

 

dnb(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Sest see et kiirelt vaja oli siis rohkem ettekääne, et kasutajatest lahti saada ja ning kui siis vaja oli langes see (kasutaja ost) ära seega jälle polnud vaja, see ei tohiks kottida, kuna ma proovin...

Ma võiks aasta pärast ka proovida, sind ei peax see huvitama...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

:D::D:D irw, ma ei tea ma käin reidis väga harva ja nii, ma saan aru see summa tglt mitte sittagi ja ega see acc-gi midagi väga minujaoks väärt ei olnud aga asi põhimõttes

Ja EI kindlasti ei hakka mingi skinne tellima, selle asemel et 50.- välja võtta.

 

 

Keegi tõesti ei tea siis, mis võib olla ?


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Sest see et kiirelt vaja oli siis rohkem ettekääne, et kasutajatest lahti saada ja ning kui siis vaja oli langes see (kasutaja ost) ära seega jälle polnud vaja, see ei tohiks kottida, kuna ma proovin...

Ma võiks aasta pärast ka proovida, sind ei peax see huvitama...

 

see ei huvitagi mind .. lihtsalt tavaliselt , kui tahad raha saada , siis kannad ikka kohe ära.

 

anywais , missaab siis nüüd, rate mode ütles, et see võis olla ka rate süü .

võin pildi teha , kui ei usu ...

 

tee uus kasutaja ja saada sollid sinna , äkki töötab?

 

jah , proovi ?

igaljuhul maka ei saa enam aru ..

TEISED kuhu olen saatnud on küll oma raha ilusti välja saanud . nt olks , chill-factor , kaido jne..:O

 

SEE SIMPELI värk on ka läbi , niiet ISEGI kui mul oleks simpel siis t66taks...AGA mul on emt...


70239.gif

 

 

dnb(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.