Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Moded ja tuntud isikud.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
lame teeema ütlen veelkord ;)

et saada tuntud liige ei tohi sul olla ühtegi negatiivset tehingut

soovitan sulle kahte asja ;)

kui sa elad tallinnas mine radisoni hotelli katusele ja hüppa alla :P

kui tartus siis emajõe ärikeskus :P

ja kui võrus siis munamäetorn täitsa kobe ;)

 

njh..okey sul oli 6igus. Et olla tuntud liige ei tohi olla sul yhtegi negatiivset tehingut.., aga sellest see teema tegelikult r22gibki. Et tuntud liikmed kellel ei ole yhtegi negatiivset tehingut v6ivad ka v2ga vabalt scammida..;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ah stfu rapidload võib sulle kh 100m scammi panna ;)

kõik võivad scammida ;) aga see näitab lihtsalt et väiksem võimalus sacmmi saada nendelt


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ah stfu rapidload võib sulle kh 100m scammi panna ;)

kõik võivad scammida ;) aga see näitab lihtsalt et väiksem võimalus sacmmi saada nendelt

 

stfu? ma ei kavatsegi vait j22da.. ja rapidload vaevalt 100m tehingus scammi teeks...;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rapidload on väga aus inimene ju mida ta sul scammima peaks kui ta aus on? :S Isiklikult olen umbes 5+ korda temaga diili teinud ja kõik on sujuvalt läinud. Aga plastik .. tema küll ropendab veits nagu liiga palju ja jah kasutab oma mode powerit liiga palju.

 

 

KÕIK!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Rapidload on väga aus inimene ju mida ta sul scammima peaks kui ta aus on? :S Isiklikult olen umbes 5+ korda temaga diili teinud ja kõik on sujuvalt läinud. Aga plastik .. tema küll ropendab veits nagu liiga palju ja jah kasutab oma mode powerit liiga palju.

 

 

KÕIK!

 

ma tean jah ma olen ise ka mitu tehingut rapidiga teinnud ja ta 5+ usaldusvr22ne. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Saage aru juba ükskord, kui summa on mingi elusuur siis on paljud valmis scammima..

 

Ja tuntud liigete koha pealt - foorumis on inimesed, kelle nime enamus teavad (nagu mina), neil ei pea olema see tuntud liikme märk olemas.. Aga nad on ikkagi tuntud.. Ja siis on need, klellel on märk ka juures.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.