Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tossusõbrad...

Soovitatud postitused

Et siin siis on selline dokumentaal film, mis räägib kanepist, keegi lausus siin foorumis kunagi et kanep ei ole mitte kedagi tapnud, puhta vale, vaadake see video algusest lõpuni ja te saate teada mis juhtus ja kes kelle tappis!

http://www.mininova.org/tor/1798332

Filmis umbes 10-15m sees räägib sellest tapmisest, muidu kah huvitav teada et esimesed piiblid jms tehti kanepi "paberist".

Soovitan!

Vaatamiseks on vaja ka seda mängijat, kui teil ei tööta niisama.

http://filehippo.com/download_vlc/


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

panen tõmbama


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvasin algul, et mingi dokumentaal botastest..

 

Aga minu arust pole kanep nii hull, ei vaevu vaatamagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui inimene peaks ära sööma 2 kg kanepit, mis on piisav tuhandete jointide jaoks, ühe päeva jooksul, siis riskeerib ta surmava üledoosiga.

Tegelikkuses on võimatu end tappa kanepit süües või suitsetades.

 

Reitingu järgi kanep on umbes võrdne sõltuvuse tekitaja kui kohv, samal ajal kui alkohol, heroiin, kokaiin ja nikotiin on riskantsemad.

 

 

Aga eks ma vaatan video ära... Siis jagan muljeid :D

Seal videos kinglasti selline teema et kanepist sureb 10000 aasta jooksul üks inimene ja seda ka 99,9% !

 

 

////////////////////////////////////

 

MIS KURADI PASK SEE NÜÜD OLI ?

 

Mõtlesin et korralik video aga mingi ainult pildid jooksevad ja mingi päss seletab taga.

Vaatasin 10 sekundit ja panin kinni :D

Päriselt ka ei huvita see ila mis ta ajab :D

 

Isegi kui kanepist võib surra, siis ei ole seda vähemalt kunagi eestis juhtunud.

Ja kui üldse kunagi maailmas on siis mingi ühe korra, HEALJUHUL !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga eks ma vaatan video ära... Siis jagan muljeid :D

Seal videos kinglasti selline teema et kanepist sureb 10000 aasta jooksul üks inimene ja seda ka 99,9% !

 

 

////////////////////////////////////

 

MIS KURADI PASK SEE NÜÜD OLI ?

 

Mõtlesin et korralik video aga mingi ainult pildid jooksevad ja mingi päss seletab taga.

Vaatasin 10 sekundit ja panin kinni :D

Päriselt ka ei huvita see ila mis ta ajab :D

 

Isegi kui kanepist võib surra, siis ei ole seda vähemalt kunagi eestis juhtunud.

Ja kui üldse kunagi maailmas on siis mingi ühe korra, HEALJUHUL !

Su viga ongi see et sa ei lähe kunagi ivani, iva oleks tulnud paar minuti pärast alles, on jah pildid, aga see eest oleks seal tulnud tarka infot asja kohta, sina olid vist üks neist kes on siin käsi südamel öelnud et kanep pole kedagi tapnud, seal ütleb tüüp et kanepiuimas mees tappis kirvega oma pere, kas pole mitte kanepi kätetöö?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Su viga ongi see et sa ei lähe kunagi ivani, iva oleks tulnud paar minuti pärast alles, on jah pildid, aga see eest oleks seal tulnud tarka infot asja kohta, sina olid vist üks neist kes on siin käsi südamel öelnud et kanep pole kedagi tapnud, seal ütleb tüüp et kanepiuimas mees tappis kirvega oma pere, kas pole mitte kanepi kätetöö?

 

Ei, see on psühhoosi või seente süü, või siis kunagise LSD tarbimise süü.

Kui inimese psüühika/tervis/organism on väga nõrgad, siis muidugi ei tohi kanepit tirida, iga inimene on erinev.

Ise ei arva sellest videost midagi ja tõmban rahumeeli edasi.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Su viga ongi see et sa ei lähe kunagi ivani, iva oleks tulnud paar minuti pärast alles, on jah pildid, aga see eest oleks seal tulnud tarka infot asja kohta, sina olid vist üks neist kes on siin käsi südamel öelnud et kanep pole kedagi tapnud, seal ütleb tüüp et kanepiuimas mees tappis kirvega oma pere, kas pole mitte kanepi kätetöö?

 

 

Selles loos oli süüdi inimese nõrk püshooogika ja geneetika , MITTE KANEP.

 

Ise ei arva sellest videost midagi ja tõmban rahumeeli edasi.

 

1+ Xd


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selles loos oli süüdi inimese nõrk püshooogika ja geneetika , MITTE KANEP.

 

 

 

1+ Xd

 

Kuidas sa seda tead kui sa 10 sek vaatasid?

Selles suhtes et jah, vb oli tegemist mõne nõrgema inimesega, aga ikkagi oli kanep see mis ära ta kruttis...ma ei usu et lambist, ahh persse kah, löön oma pere maha ja korras, pole neid kellegile vaja.

Tunnista Bong seda et see on nii, sa ei taha et kanepit mustatakse aga see pole nii süütu kui ta on, ise olen teinud ja tean et vahest krutib küll, aga mitte koguaeg, näiteks tõmba üle, ega ei usu kas sul on sitt olla ja kujutad asju ette?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas sa seda tead kui sa 10 sek vaatasid?

Selles suhtes et jah, vb oli tegemist mõne nõrgema inimesega, aga ikkagi oli kanep see mis ära ta kruttis...ma ei usu et lambist, ahh persse kah, löön oma pere maha ja korras, pole neid kellegile vaja.

Tunnista Bong seda et see on nii, sa ei taha et kanepit mustatakse aga see pole nii süütu kui ta on, ise olen teinud ja tean et vahest krutib küll, aga mitte koguaeg, näiteks tõmba üle, ega ei usu kas sul on sitt olla ja kujutad asju ette?

 

Okei. Mul suht pohh kas ta tappis oma pere kirvega kanepi pärast või mitte.

 

Ma tean vähemalt et minul ei kammi nii ära et peaksin pere maha tapma.

Rohkem mul teada vaja ei ole.

 

 

KANEP ON HALB, ÄRGE TEHKE SEDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dead::dead::dead:

 

PÄRAST TAPATE TEIEGI KIRVEGA OMA PERE MAHA :eat:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Okei. Mul suht pohh kas ta tappis oma pere kirvega kanepi pärast või mitte.

 

Ma tean vähemalt et minul ei kammi nii ära et peaksin pere maha tapma.

Rohkem mul teada vaja ei ole.

 

 

KANEP ON HALB, ÄRGE TEHKE SEDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dead::dead::dead:

 

PÄRAST TAPATE TEIEGI KIRVEGA OMA PERE MAHA :eat:

 

Selleni ma jõuda tahtsingi, asi oelneb inimesest, ma ei öelnud et mul nii hulllult ära krutiks et hakkaks kirvega kedagi tapma, siis peaks katuse alla midagi natukene rohkem valesti olema kui "kruttimine".

Pmst jah, Bong kirjutas kuldsed sõnad, mant on paha!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei. Mul suht pohh kas ta tappis oma pere kirvega kanepi pärast või mitte.

 

Ma tean vähemalt et minul ei kammi nii ära et peaksin pere maha tapma.

Rohkem mul teada vaja ei ole.

 

 

KANEP ON HALB, ÄRGE TEHKE SEDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dead::dead::dead:

 

PÄRAST TAPATE TEIEGI KIRVEGA OMA PERE MAHA :eat:

 

Sa oled koguaeg laksus v?

Igaühe enda asi teeb või ei tee .

Sina siin reklaamid et tõmmake suitsu asemel kanepit:wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled koguaeg laksus v?

Igaühe enda asi teeb või ei tee .

Sina siin reklaamid et tõmmake suitsu asemel kanepit:wa:

 

Nagu öeldud, ta ei ole kanepit proovinudki...=/,

 

Vaatasin video läbi, ja arvan et see jutt on saast...kanepi süü ei ole see kohe kindlalt...Kanep+teised narkootikumid koos on jh selline....aga kanep ise ei ole näiteks mulle küll midagi väga hullu teinud, ainuke asi mis on veits jama et ma kardan pimedad laksu all:S, alateadvusest löövad tunded välja..=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled koguaeg laksus v?

Igaühe enda asi teeb või ei tee .

Sina siin reklaamid et tõmmake suitsu asemel kanepit:wa:

 

Jepp, ongi nii ! XdXdXd

 

Ma pole kanepit näinudki... AINULT TELEKAST !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.