Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

42GO - Papahh papahh

Soovitatud postitused

Biit on kuulatav taga, aga riimid on allapoole arvestust...

Veidikene arenenud see vend minuarust, tgelt see on vist biidi pärast, et laul kuulatav, kui ma kuskilt kuulen laulu "bemmil uued kummid" vms , vot siis hakkab mu kõrvadest sitavett jooksma.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
minu silmis sama pointless kui muu hip-hop rap vms see on

 

sõida put*si ? XdXdXd

 

Suht viisakalt öeldud :D

 

sorry et ma sulle halvasti ütlesin.XdXdXdXd

 

:D:D

 

kuulen laulu "bemmil uued kummid" vms , vot siis hakkab mu kõrvadest sitavett jooksma.

 

+1 (H)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TÜRA JUMALA KÕVV LAUL FÄNNAN SEDA LAULAN KA KODUS

 

 

NOT!!!!

Tü** mingi lox on ju kes teeb seda endaarust mingi staar vau....


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
beat taga hea :D

 

ja suht kuulatav laul tegelt .

 

Sellepärast sa banned oledki. :P

 

Põhiliselt jah! 1337-i postitus mõni rida üleval õigustab ennast küll. Selles suhtes, et kui tal see plaan on, siis väga-väga suur respect talle! Ise vihkan tohutult selliseid rullnokki ja bemmivendi, kelle jaoks ühtegi muud autot ei eksisteeri ning on kindlal veendumusel, et BMW on maailma parim auto.

 

Kui nad tüdruku saavad, siis nende suhtumine muutub. ;p Probla ongi selles, et keegi ei taha sellist.. :D No offence armastajatele.. Inimesi on erinevaid ja nii ka arvamusi. Aga 42GO võiks seda ise ka öelda. Muidugi, kui ta tegelt ka selline on, siis on suht kõrgema kalssi fail. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üle pingutatud küll,

Aga noh kui vinnavad tegeleda sellise "Muusikastiiliga" Ja on endaarust head tegijad siis pole muud Kui "Good Luck"

Sesmõttes et Võib-olla mõtleks ise "Parema" laulu välja aga muusikalise taustategemine juba on raskem.

 

Seda laulu tuli Nv ikka päris mitu korda, Kes tahtis kellegile närvidele käia ja kes soovib lihtsalt kuulata sellist laulu.

(Väike istumine oli, ikka juhtub)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu vend koos mõttetute "NN" lauludega. kthxbai.


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haha see on küll irw tüüp :D nii nõrk ikka poleks :D

Riimid on nali ja ta on isa ka üks suur nali :P


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Idioodid olete, te ise ka aru saate, et ta ei mõtle seda üldsegi tõsiselt ja see "bemmi kummid" oli ka osside mõnitamiseks.

See krahh tuleneb preagusest maailma majanduslikust olukorrast.

Nüüd tulevad jälle mingi sada netihiirot mulle turjale aga mul on pohhui, hoopis teie olete siin "nõrgad" ja "taunid", kui te sellest irooniast / sarkasmist aru ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lihtsalt siin osad debiilikud ei sa asjast aru, see peabki olema suht naljakas jne :S


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Martin mis nii tõsiselt võtad asja?:D Nõrk mõtlesin riimide suhtes, kui ei tea, ära vingu :D

Ja sai naerda ja ma arvan, et sa ainuke ei ole, kes aru sai, et see laul majandusest. Nii et rahune maha. :D Ongi naljaga tehtud, võib nalja ka teha, aga teie tarkurid kohe jobudeks ja debiilikuteks sõimama. :D Hullud targad koos. ^^


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle küll riimid meeldivad, isegi kummitas ühe päeva :D

Pahh papahh :D

Keep GOING !


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See 42GO on minuarust täiesti mõttetu bänd .

Ei ole meeldinud ükski nende lugu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Idioodid olete, te ise ka aru saate, et ta ei mõtle seda üldsegi tõsiselt ja see "bemmi kummid" oli ka osside mõnitamiseks.

See krahh tuleneb preagusest maailma majanduslikust olukorrast.

Nüüd tulevad jälle mingi sada netihiirot mulle turjale aga mul on pohhui, hoopis teie olete siin "nõrgad" ja "taunid", kui te sellest irooniast / sarkasmist aru ei saa.

 

nooo... me oleme netiherod, aga sa oled mingi netifilosoof?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, mulle see laul ei meeldi, ega ükski 42Go laul, imelik suhtumine neil sellesse asja :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.