Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas oled hea või halb sõber

Soovitatud postitused

VIP

Kuidas võtta :D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõprade vastu olen hea, tuttavad seevastu jätavadkülmaks.

Samas aga minu headus on ka konkreetne välja ütlemine :)

Et jah, ma võin mõnikord tunduda kurja sõbrana :D Kuigi ei ole. Lihtsalt otsekohesus viib edasi, keerutada pole vaja :)


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõber on pmst see keda ma pea oma terve elu tean,seda sõna ma suust niisama juba välja ei ütles,kui ma peaks pool aastat mingit tüüpi teadma 'ohjou mees sa oled mu sõber' sellist asja kohe kindlasti ei ole.

Sõber...no ma ei oska öelda kas ma olen hea sõber,seda vast peab ütlema see sõber,sõbrad ise ka ma olen seda või mitte:)


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lolz me klassis muud polegi kui mõnitamine =/ kes on rott , kelle riideid naerdakse , kes on paks jne jne:D

 

6klassi mõnud. Ära muretse [ isegi siis kui sind ei mõnitata ]. 8 klass on see üle läinud..

Deem.. suht sitt sõberr olen , türa küll, mõnikord tuleb pisar ka kurku, kuidas ma sõpradega käitun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

viskasin tünni palli hea s8ber olen

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise olen normal kärss , eks vahel ikka mõnitatakse üksteist . Sõprade üle ei tasu naerda, olen seda teinud ja hiljem ka süümekaid tundnud. Sõpru tuleb hoida, mind on sitta kanti hädast välja aidatud ja olen tänulik selle eest . Mul on ka nõrgemaid sõpru, kui eesti keskmine, olen ikka üritanud nende kaitseks välja astuda . Hoidke SÕPRU , see tasub ära , uskuge mind !


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

delete


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See "hea sõber" on nii üldine mõiste... Mõne jaoks on parim sõber see, kes teda pidevalt suudab naerma ajada, mõnele läheb vaja inimest, kes teda eelkõige kuulab, mõni tahab lihtsalt kellegagi koos ennastunustavalt pidu panna.

Üldiselt on mind iseloomustatud siiski väga hea sõbrana, kuna ma olen usaldusväärne, kannatlik ja (liiga) heasüdamlik. Vähemalt enda sõprade arvates on mul hea huumorisoon ka. Samuti ei suuda ma mitte kellelegi midagi halvasti öelda ja minu halvim omadus on kindlasti see, et ma ei suuda enda eest seista, kuna kardan inimesele haiget teha, ükskõik, kes see ka poleks.

Aga vot viimast pidupanemise tingimust ma ei täida. Pole pidutseja tüüpi eriti. Ma pigem istun, vaatan pealt ja naeran purjus eakaaslaste üle. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.