Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Marek62 & Cmxz1

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sa tee enne Alo ja minu töö ära enne kui teiste omasi tegema hakkad.

Igastahes ei soovita,tegeleb juba minu accountiga peaaegu kolm nädalat ja siiamaani tehtud ei saa.

 

Soovin raha tagasi saada, 33% võid endale jätta.

Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa tee enne Alo ja minu töö ära enne kui teiste omasi tegema hakkad.

Igastahes ei soovita,tegeleb juba minu accountiga peaaegu kolm nädalat ja siiamaani tehtud ei saa.

 

Soovin raha tagasi saada, 33% võid endale jätta.

Aitäh.

 

Kellel ma tegema olen hakanud? Siiski on eksam minu jaoks tähtsam, kui Rs ning ma olen solonud sinu kasutajaga ~200 TD's, 45+ Bandos bossi ning teinud 9+ Arma trippi. Nende solomise/trippimisega olen saanud sulle 700k+ Range juba -.- . Kas see on minu süü, et ma neid droppe ei saa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kellel ma tegema olen hakanud? Siiski on eksam minu jaoks tähtsam, kui Rs ning ma olen solonud sinu kasutajaga ~200 TD's, 45+ Bandos bossi ning teinud 9+ Arma trippi. Nende solomise/trippimisega olen saanud sulle 700k+ Range juba -.- . Kas see on minu süü, et ma neid droppe ei saa?

 

Sa oled mu kasutajas maksimum ainult 2h ning tehtud tööd ma ei näe siin,täna tegid maximum ainult ühe bandose trippi (solo),igastahes "Et sa saaksid oma eksameid ära kirjutada" - Ma keeldun su teenustest.Ja nagu minu teada oled sa 11es klass mitte 12es.Panid mulle ja Alole blokki ka msnis juba,sain teada sest ma olin sul offline ,aga sõbral olid sees.

Igastahes sa epad tegema enne ühe töö ära siis alustama teisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa oled mu kasutajas maksimum ainult 2h ning tehtud tööd ma ei näe siin,täna tegid maximum ainult ühe bandose trippi (solo),igastahes "Et sa saaksid oma eksameid ära kirjutada" - Ma keeldun su teenustest.Ja nagu minu teada oled sa 11es klass mitte 12es.Panid mulle ja Alole blokki ka msnis juba,sain teada sest ma olin sul offline ,aga sõbral olid sees.

Igastahes sa epad tegema enne ühe töö ära siis alustama teisega.

 

XI klassil on ka eksam, kui sa juhuslikult ei tea. Ja see oli täna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igastahes 50 on sinu,100 on minu.Õnnitlused minupoolt oma kirjutatud eksamiga,võib-olla kui sul enam eksameid pole ja on rohkem aega tööd teha siis võib-olla saame leppele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

How much 4 smoking kills?

 

Slayer helme teed?Kui paljuga,kui teed?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võin 35.- ära teha.

 

Ok.

Sa slayer helmi ei tee?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kysimus, et palju tahate fletch 80-99 eest? Logid k6ik pangas olemas ilusti. Ja palju maksab 70-99 fm. Selle logid ka pangas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.