Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rinnalt surumine.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

60 kg lasin korra rinnalt !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koolikaaslane surus 14 aastaselt juba 85 ära.

See pole tervislik, aga ikkagi impressive, juba siis ei oleks keegi temaga nii nalja põrkama hakanud.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koolikaaslane surus 14 aastaselt juba 85 ära.

See pole tervislik, aga ikkagi impressive, juba siis ei oleks keegi temaga nii nalja põrkama hakanud.

see mingi silver? peaks üheksandas vist käima?

 

igatahes, ise teen 50 kg ilusti 3 seeriat 10 kordusega ära. max mis üles lükanud on ainult 60, alati võiks rohkem olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
teen 50 kg ilusti 3 seeriat 10 kordusega ära. max mis üles lükanud on ainult 60, alati võiks rohkem olla.

 

Kui sa 3x10x50 ILUSTI ära teed, siis su max ei saa olla ainult 60.

 

Või vastupidi.

:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis mõttes õigel ajal kätte? Mida sa ajad? Oled midagi tarvitanud? 13 aastane ja surub 75kg või isegi 65kg. Ta on siis mingi eriti macho?

 

Olen 7 aastat käinud käsipallis,

 

seal on saanud väga viskejõudu treenida vastupidavust .. jms .

 

Iga teisipäev teeme jõusaalis jõudu, jalalihaseid, käelihaseid, kõhulihaseid, endale meeldib kõigerohkem käe ja kõhulihaseid teha, jalgadele ka muidugi vaja kuid eks jõuab :)

 

Da nag, mind suht ei raseeri kui sa mingi 15 ja 50kg üles ajad, see on lihtsalt su enda mure, et pole rohkem tegelenud sellega ja nüüd arvad, et see võimatu.


-

-

carlipaarti.png

MSN: [email:53fenv2s]carl.999@hotmail.com[/email:53fenv2s]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma veel ei ole 15, ma ütlesin et olen PEAAEGU 15. Te arvate endast vist eriti palju. Esiteks: Kindlasti suruvad siin 12, 13 aastased 65-75 üles.

Teiseks: Nii noori EI lasta jõusaali, kui siis väga väga harva emme/issiga koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma veel ei ole 15, ma ütlesin et olen PEAAEGU 15. Te arvate endast vist eriti palju. Esiteks: Kindlasti suruvad siin 12, 13 aastased 65-75 üles.

Teiseks: Nii noori EI lasta jõusaali, kui siis väga väga harva emme/issiga koos.

 

 

No, ma ei saa kahjuks midagi teha kui sa ei usu, aga noh, kui tahad tule vaatama ..

 

E, lol, maitea kus sa elad, kuid mind lastakse küll igalepoole, linnas olevasse spordihalli jõusaali, kooli staadioni jõusaali, kooli jõusaali, kuskil pole silti näinud, et alaealistele keelatud :D


-

-

carlipaarti.png

MSN: [email:53fenv2s]carl.999@hotmail.com[/email:53fenv2s]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
keda profiili kotib mul seal yldse vanus 14 vms ...

jõusaal kus ma kõige rohkem olen käinud on vanuse piirang, et alla 18 peavad olema juhendajaga vms aga kedagi see ei kotti nagu passi vms ei käida küsimas :)

 

Sa oledki 14...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegelikult ma arvan, et sa oled siin lihtsalt kõva netigängsta, mul klassivend sai 14 just ja surub 75kg neli korda üles, ise surun 65kg 5 korda üles, olen 13 veel atm.

 

pole eriti jõusaali tegelane ka, pigem vastupidavus e. füüsiline.

 

Tegelikult ma arvan, et sa oled üks täielik idioot, endale ei tundu nii?

Ma tahaks näha kuidas mõni naga sul 75kg ülesse lükkab, tehtav kuid mitte sinu tutvusringkonnas.

 

Eelmine tont: Ää, mis seostab mind ja mingit runescape'i?

kontrolli oma andmed üle, paugu siis edasi, eks?:)

Juhmardi kari.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.